AMSTEL BIERSET ACTIE In de maanden maart en april voert Amstel een nationale promotie. Koper vormt het belangrijkste element in de ze prachtige Amstel bierset. De set bestaat uit echt kope ren onderzetters, een koperen dienblad en zes unieke bal longlazen van Royal Leerdam. Koperen onderzetter Gedurende de maand maart krijgt u bij afname van een krat of tray Amstel bier een echt koperen onderzetter cadeau. Er zijn vier verschillende decoraties: de brouwer, de kelder meester, de bottelaar en de kastelein. Een serie die de moei te van het verzamelen waard is. Vanaf 1 maart zullen de onderzetters in de personeelsuitgif- temagazijnen aanwezig zijn voor onze medewerkers en ge pensioneerden zo lang de voorraad strekt. De promotie heeft betrekking op het gehele Amstel assortiment: 30 cl, 50 cl, blik, mono, Amstel Gold en Oud Bruin. Maar er is meer! De Amstel bierset bestaat verder namelijk uit een koperen dienblad en zes Amstel ballonglazen. Heineken medewerkers kunnen het koperen dienblad bestellen voor de speciale prijs van f 28,- incl. B.T.W. (De prijs voor de consument is f 35,-). De levertijd is circa zes weken. Bij het dienblad behoren zes unieke ballonglazen (zes in één doos). De speciale prijs hiervan is voor Heineken mede werkers f 16,- incl. B.T.W. (De prijs voor de consument: f22,-). Levertijd is ook hierbij zes weken. Wijze van bestellen U kunt het dienblad en de glazen op dezelfde wijze bestellen zoals u normaal ook reclame-artikelen kunt aan vragen. Namelijk via een magazijnverstrekkingsbon met uw naam, persoonsnummer en de vestiging waar u de gla zen en het dienblad afhaalt. De omschrijving en artikelcodes zijn: Amstel koperen dienblad: 90554495 Amstel ballonglazen: 90554490. U kunt het blad en/of de glazen dan afhalen volgens de op iedere vestiging geldende procedure. De salarisadministra tie zal het bedrag van uw bestelling inhouden. Als regel geldt: 1 dienblad en 1 set glazen per persoon. Voor alle arti kelen geldt bovendien dat ze in de maand maart besteld kunnen worden en dat geleverd zal worden zolang de voor raad strekt. Gepensioneerden kunnen bestellen per brief aan: CENTRAAL MAGAZIJN HEINEKEN POSTBUS 530 2380 BD ZOETERWOUDE. U dient uw naam, adres, persoonsnummer, artikelcode(s) en de omschrijving van het gewenste te vermelden. De arti kelen worden u dan per post toegezonden. 16

Vers van 't Vat | 1982 | | pagina 16