m 12 ass Personeelsblad van Heineken Nieuwe correspondent Afscheid Harriët Peteri 11 14 20 23 24 25 26 28 :x::>8: MimiixitH' M 32e jaargang nr. 9 November 1981 Verschijnt 10 x per jaar Redactie-adres: Postbus 530. 2380 BD Zoeterwoude Tel.: 071-814870/ 814288 Redactie: E.C. Bouwmeester (hoofdredacteur) Yvonne van Stek-Sanders Redactiecommissie: Mr. J. Th. Kappelle H.F.M. Coebergh R.G.H. Elfrink G. Kuhlman Mr. L.M- Pahud de Mortanges Ir. J.B R. Schwietert J. Siep H.A.H. Verlinden Correspondenten: Amsterdam (Stadhouderskade): J.A. Schiphorst Amsterdam (Mauritskade): R.G. Louwinger Arnhem: L.J. van Rhijn Bunnik: J.N.A. Groenendijk Hattem: vacature 's-Hertogenbosch: C. Timmers Leeuwarden: B.W. Siemens Rotterdam (Crooswijksesingel): A.H. Pols Zoetermeer: F.G.A.M. Roolaart Zoeterwoude: H. Klein Zwolle: M.D. Eshuis Met ingang van dit nummer zult u regelmatig op de hoogte worden ge steld van activiteiten in het horeca- gebied Overijssel/Veluwe. De heer M.D. Eshuis, administra teur van de C.T.D. in Zwolle, zal deze berichten voor u op papier zetten Wij wensen hem veel plezieren suc ces als correspondent en hopen nog veel van hem te horen. De redactie Per 1 oktober jl. heeft Harriët Peteri Heineken verlaten en derhalve per die datum haar werkzaamheden als redactrice van Tap en Schap en mede-redactrice van Vers van 't Vat beëindigd. Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toege staan na verkregen toe stemming van de concern stafdienst Public Relations, tel. 020-702257. Kopij en foto's voor Vers van 't Vat 1182 dienen uiterlijk 15 december a.s. bij de redactie aanwezig te zijn. Bij de voorpagina: Het nationale symbool voor energiebesparing. Ook ons concern heeft dit olifantje geadopteerd. Op pagina 4,5 en 6 leest u meer over energiebesparing binnen onze onderne ming. Bij de achterpagina: Een foto, daterend uit 1935, Van Café Gruno aan de Admi raal de Ruyterweg in Amsterdam. Inhoud en colofon Heineken interne reisbureaus Interview met drs. G. van Schaik over energiebesparing Nieuwe loopbrug Den Bosch Berichten uit het buitenland Nieuw: G.W.N.-assorti ment in personeels- uitgiftemagazijnen De vertaalafdeling is er voor iedereen Nieuws van onze vestigingen J. Witvoet uit Zoetermeer verzamelt bierflesjes 5-jarig bestaan bridgeclub Zoeterwoude; Bokma personeelsreisje; Visfestijn Zwollenaren Hannen, de brouwerij achter het Duitse Hannen- Alt bier Eén uit 6-duizend: C. Brouwer uit Amsterdam Ideeënbus Nieuwe Nederlandse Heineken reclamecampagne Jubileum en afscheid Kroniek Proost Vatvaria

Vers van 't Vat | 1981 | | pagina 2