Eindhoven in trek bij jazz- en wielerliefhebbers Hoorn zet alle zeilen bij In het weekend van 19 en 20 september stond Eindhoven in het middelpunt van de belangstelling. Allereerst kenmerkte een massale publieke opkomst (de horecabedrijven waren overvol) bij de street- parades de interesse voor het jazz-festival. Zaterdag werd het jazz-gebeuren voortgezet in het Philips Ontspanningscentrum. Vijfentwintighonderd bezoekers, de weg gewezen door Heineken verwijs- borden, en elf bands zorgden vooreen gezellige happening. Met Amstel, Pepsi-Cola en Royal Club Shandy was ons concern ook vertegenwoordigd bij het Wielergala Eindhoven, dat op de 20e plaatsvond. Ondanks het slechte weer waren zo'n tienduizend wielerliefhebbers naar de binnenstad gekomen om het criterium gade te slaan. Verspreid over de hele dag namen nieuwe lingen, amateurs en alle bekende Nederlandse en enkele Belgische professionals hieraan deel. Bert Oosterbosch was tenslotte degene die als beste beroepsrenner door Miss Amstel Bier werd gehuldigd. Reeds tien dagen tevoren waren de bewoners van jaar een andere haven als startplaats kent. met hun Hoorn door Heineken spandoeken attent gemaakt op fraaie oude vaartuigen naar de Hoornse haven gekomen en Tjalkeninteracademiale die half sep- Tijdens de zeilwedstrijden was het weer gunstig voor werd gehouden. Op deze dagen waren circa de tijd van het jaar zodat deelnmers en supporters het 100 deelnemers aan de interacademiale, die elk hoofd drooe hielden.

Vers van 't Vat | 1981 | | pagina 28