In memoriam A.A.BEUSSEN P.J.M. v.d. Biezen (verpakken) R. Reyman (storingsdienst) Horecagebieden A. den Boer (magazijn, West- Brabant/Zeeland Mw. J.C. v.d. Waerdt-Hoopman (verkoop, Amsterdam) Zoeterwoude Mw. M.T. Kroes-Hofman (centrale inkoop machines apparatuur) L.M.M. Kragtwijk (physieke distri butie) C.C. Dortalina (ziederij) OVERPLAATSINGEN A/MAU J.H.M. Heemskerk naar Z/Wou L. Talibi naar Z/Wou A. Bisschop naar Z/Wou A. Hardenbol naar Z/Wou P. Seur naar A/Hel BUITENLAND Periode 17-9-1981 t/m 21-10-1981 Brasseries du Logone S.A. - Tsjaad De familie J E. Mulder is op 18 september naar Moundou gereisd. DeheerMulderzaldaaralsmécanicien werkzaam zijn. Nigerian Breweries Ltd. - Nigeria Op 18 september reisde de heer W. Kool terug naar Lagos, terwijl de familie F.G.R. Lefebvre op 19 sep tember uit Ibadan met verlof naar Europa vertrok. De heerA.fi. Rutgers is op 28 sep tember naar Kaduna vertrokken om daar als relieving brewery manager de heer H. Timmer, die op 8 oktober met verlof naar Nederland is gekomen, tijdelijk te vervangen. De familie Th.A. de Man vertrok op 29 september uit Aba en zal na ge noten verlof niet naar Nigeria terug keren. Bij de familie F. Mulder is een dochter Elsie Andrea geboren op 17 september 1981 Brasserie de Brazzaville - Brazzaville De familie P.J. Kemp is op 15 sep tember in Nederland aangekomen om de rest van het verlof door te brengen De heer en mevrouw Kemp zijn inmiddels op 21 september weer teruggereisd naar Brazzaville. Bralima S.A.R.L. - Zaïre Na verlof zijn naar Zaïre teruggekeerd de familie G.A.C.F. Wynen (Bukavu) op 19 september, de families W. Meijer en Wvan Gansbeke op respectievelijk 20 en 24 september naar Kinshasa. De heerE.A. Olde Monnikhof kwam op 8 oktober in Nederland aan vanuit Kinshasa. De heer Olde Monnikhof zal niet naar Zaïre teruggaan na zijn verlof. Na verlof is de heer C.L.A. Peterse op 12 oktober naar Kisangani teruggereisd. Vanuit Kinshasa vertrok op 16 oktober de familie F.N. Glavimans met verlof. Nocal S.A.R.L. - Angola De familie A. Zwart vertrok op 30 september naar Luanda. De heer Zwart is aldaar als chef planmatig onderhoud tewerk gesteld. De heer F. van de Male is vanuit Luanda op 9 oktober naar Brazzaville gereisd om daar de functie van montageleider tijdelijk te vervullen. Windward and Leeward Brewery Ltd. - Windward Islands Op 1 oktober is de familie Ph. Nagelhout uit Vieux Fort naar Neder land gekomen met verlof. De familie K. van Dalen reisde op 14 oktober in tegengestelde richting. De heer Van Dalen zal de functie van chief engineer vervullen. Surinaamse Brouwerij N.V. - Suriname De familie H. Kluyver reisde op 2 oktober naar Paramaribo terug. Jordan Brewery Co. Ltd. - Jordanië Begin september is de familie H. van Schaik weer naar Amman teruggegaan P.T. Multi Bintang Indonesia - Indonesië Na verlof is de heer H. Hensel op 10 oktober teruggekeerd naar Jakarta. bedanken voor hun aanwezigheid, cadeaus en vriendelijke woorden ter gelegenheid van mijn afscheid op 31 augustus jl. in Den Bosch. Ook mijn dank voor de vele brieven die ik heb ontvangen van al diegenen, die niet persoonlijk aanwezig konden zijn. Ik heb al uw bijdragen zeer op prijs gesteld. Nogmaals bedankt. Th.J. van Rensch Gaarne wil ik een ieder die mij tijdens m'n verblijf in het ziekenhuis, en daarna bij mijn thuiskomst heeft ver rast d.m.v. bezoek-post-telefoontjes, bloemen etc. etc. hartelijk bedanken; het was hartverwarmend. Christel Faasen-Herrendörfer Amstel Brewery Canada Ltd. - Canada Per 1 septemberisde heer HBuchbinder benoemd tot General Manager van de Amstel Brewery CanadaLtd. in Hamilton. DANKBETUIGINGEN Gaarne wil ik mede namens mijn vrouw en kinderen langs deze weg mijn hartelijke dank betuigen voor de bloemen en cadeaus die wij hebben mogen ontvangen tijdens de receptie op 21 augustus 1981 van mijn 25- jarig jubileum. Dank nogmaals aan directie, chefs, collega's en alle belangstellenden. G. van Doremalen Mede namens mijn vrouw, hartelijk dank aan al diegenen die meege holpen hebben, mijn afscheid bij Heineken op 28 september 1981 tot een onvergetelijke dag te maken. A. van Gulik en echtgenote Wim en Rie bedanken alle mensen voor de grote belangstelling en cadeaus. 23 juli is voor ons een prachtige dag geweest. Wim Both Graag wil ik hierbij allen hartelijk OVERLEDEN Op 11 september 1981 is op 36-jarige leeftijd de heer Arthur Alouis Beussen over leden. De heer A.A. Beussen is op 1 juni 1972 in dienst getreden van ons concern in de functie van vertegenwoordiger thuisverbruik. Per 1 januari 1974 werd de heer Beussen aangesteld als administrateur van de com mercieel technische dienst in Amsterdam. De heer Beussen was reeds geruime tijd ziek. Wij wen sen zijn vrouw veel sterkte toe met dit verlies. 27

Vers van 't Vat | 1981 | | pagina 27