HUWELIJK Amsterdam J. Daniëls (reclame service) met mw. J. Eenkhoorn Den Bosch J.M. Quivooij (meet- en regelwerk- plaats) met mw. G. Westra A.C. v.d. Heijden (bottelarij) met mw. J.P.G.M. Langenhuizen H.J. Kusters (bottelarij) met mw. G.J.M. van Esch R.F. A. v.d. Horst (bottelarij) met mw. A.H.F. van Hees Horecagebieden Mw. T. van Achteren (administratie, Overijssel/Veluwe) met H. Brouwer P.A. van Wyngaarden expeditie Midden-Brabant) met mw. H.J.G. Nellen H.J. Bosman (magazijn, Noord- Holland) met mw. N.Th.M. Duyn Zoetermeer Mw. M. Koren bedrijfsrestaurant met J. Wagner Zoeterwoude Mw. L.A.M. Bavelaar (secr. dienst E.F.I. Nederland) met D. Maagdelijn Mw. K.D. Koornhof fmarketing coördinatie horecamet P. Samson Mw. B.L.M. Staa\s (physieke distri butie) met drs. M.F.J. Jansen (marketing management bier) Mw. A.H.M. Nederstigt (centraal secretariaat) met P. Witteman JHSchipper reclame promotions) met mw. B.A. Rootert N. van Dijk (plaatselijke admini stratie) met mw. C. v.d. Zwet E. Nagtegaal (H.A.G.-nabewerking) met mw. J.M. de Jongh (tekstverwer king) Mw. I. Kramers (Adfi Nederland) met P. Weertman Mw. M.F. Lambrachtsen (marketing management bier) met J.C. Korthals R. de Weger (storingsdienst) met mw. L. Baarslag J.M. Holswilder (centraal magazijn) metmw. J. Kamphues GEBOREN Amsterdam DiegoJ.. z.v. J. Martinez Garcia (bottelarij) Ihsane, z.v. M. Boughlala (bottelarij) Marcos, z.v. L. Diosdado Torres (bottelarij) Najima, d.v. E.M.M. El Boazatti (bottelarij) Daniel Mi., z.v. J.D. Erkelens brouwen/verpakken Den Bosch Karlijn, d.v. mw. M. Heinen- Wickering (brouwerij algemeen) Sven A.z. v. S. A. Kasman (energie- dienst) Esther H., d.v. J.M.B.P. Roskam (elektro-technische werkplaats Sonia, d.v. V. Munoz Garrote (bottelarij) Eveline S.. d.v. F. van Breemen (technische dienst) Hendrika en Wilhelmus, d. en z.v. F.J. v.d. Velden (bottelarij) Anika, d.v. L.M.C. van Drunen (bedrijfsbureau) Nancy, d.v. H.A. Bakker(gistkelder) Stefan, z.v. A.J.W. van Maanen (intern transport) Marcel J.M., z.v. G.J. Rutten bottelarij Gerardus Th.A.z.v. J.H. van Diepen (bottelarij) Feisal, z.v. F.J. Henraat (bottelarij) Ron, z.v. B.M.M. de3ong (bottelarij) Aileen, d.v. W.M.J.M. Vermeulen mechanische werkplaats) Natasja, d.v. G. Leen gistkelder Hattem Willemieke, d.v. A.W. Kers bedrijfsbureau) Horecagebieden Karen, d.v. A.H. Jansen (commer cieel technische dienst, Rotterdam Jacobus J., z.v. J. Jorritsma (admini stratie, Groningen I Friesland Drente Maikel A., z.v. J.B.M. Brummer (physieke distributie) Lana, d.v. H.C. v.d. Linden (expe ditie, Rotterdam Amber. d.v. mw. J.C. v.d. Waerdt- Hoopman (verkoop, Amsterdam) Leeuwarden Sander, z.v. J.M. Brouwer (ver pakken Zoeterwoude Roel A., z.v. H.J.C. Philippa bedrijfsbureau Nils, z.v. F. Verschoor (HAG controle in/output) Tineke, d.v. mw. K. Verduyn- Meerburg (interne accountants dienst) Jeroen, z.v. J. Varkevisser(organisch laboratorium) Vincent, z.v. mw. C.J.E. van Wageningen- van Haaster (bedrijfs- inkoop) Goran, zv. B. Mucalovic (bottelarij) Mirjam, d.v. C. Westmaas (intern transport) Chafia, d.v. H. Taouil (bottelarij) Robert, z.v. R. van Leeuwen (dienst gebouw) Anouk, d.v. L. v.d. Tas (storings dienst) Hermine. d.v. A.N. van Duijven voorde (mechanische werkplaats) Rik, z.v. F. A. Krabbendam (meet- en regelwerkplaats Ytje M.E., d.v. A.J. van Delft kwaliteitsdienst) GESLAAGD Amsterdam Het diploma koeltechniek hebben behaald de heren F.L. Bakker, L. v.d. Kloet, J.A. Slootstra (allep energie- dienst), F. A. de Jong en G. van Kooten (meet- en regelwerkplaats), P. Kruiver werkplaatsen W. Nieboer (planning en werkvoor bereiding). Den Bosch J.G. Feijer (plaatselijke admini stratie) voor het praktijkdiploma boekhouden. Horecagebieden R.P. Kolle (export Europa, Amster dam) voor het diploma Marketing Manager. Rotterdam P.Fr. Carpentier (export transport) voor het diploma machineschrijven Zoeterwoude C.P. Blokland (H.A.G.) voor Make laardij in onroerend goed. J. Broekmans en W. van Dienren (beide H.A.G.) voor Informatica I. Mw. M.F.Lambrechtsen (marketing management bier) voor NIMA-B. R.H. Mak (personeelszaken) voor Hogere Beroepsopleiding Arbeids marktpol itiek/Personeelsbeied. M.B. Polderdijk service labora torium) voor MBO chemische richting, analytisch-chemische diffe rentiatie. L.M. Rossen (bedrijfsbureau) voor VOA-2. J.W.M. Schijf (plaatselijke admini stratie) voor Praktijkdiploma Boek houden. M.C.H. Soeterbroek (centraal secretariaat) voor Engelse Bedrijfs- correspondentie J.G.A. van Willigenburg (bedrijfs bureau) voor VOA-2. E. Nagtegaal (H.A.G.) voor MAVO 4. Voor het diploma E.V.O.-Algemene Verladers- en Eigen Vervoer Organi satie zijn de volgende heren geslaagd (allen werkzaam bij de afdeling magazijn en intern transport): G.J. v.a. Maas, A. v.d. Bent, L. Schuiling, B. Kralt, A.F. Droog, J.C. van Pijpen, J.H. van Balgoyen. I. Tuurenhout, M. Verhoeven, C. van Velzen. D.P. Wiekens, J. v.d. Wees. Het diploma Hydrauliek en Pneuma tiek A is behaald door de volgende heren (allen werkzaam bij de energie- en storingsdienst): R. Thonhauser, T. Rozema, W.R.A. Ritsema, A.J. Plugge. F.H. Loeber, P. Kluit. B.J.C.M. Fase, P.J.M. van Eeden, F.E.M. Bisschop, W.L. Beste Breurtje en door P.G.M. Valentijn (energiedienst), L. de Jong (storings dienst), M. Fuchs en C.H.M. van Bommel beide mechanische werk plaats). L. Snijders en H.A. Both (beide elektrotechnische werkplaats) voor het diploma I.C.-techniek. ONZE DIENST VERLIETEN Den Bosch Th.H.G. v.d. Pol (bottelarij) Mw. M. Heinen-Wickering brouwerij algemeen) 26

Vers van 't Vat | 1981 | | pagina 26