HUWELIJK
Amsterdam
J. Daniëls (reclame service) met mw.
J. Eenkhoorn
Den Bosch
J.M. Quivooij (meet- en regelwerk-
plaats) met mw. G. Westra
A.C. v.d. Heijden (bottelarij) met
mw. J.P.G.M. Langenhuizen
H.J. Kusters (bottelarij) met mw.
G.J.M. van Esch
R.F. A. v.d. Horst (bottelarij) met
mw. A.H.F. van Hees
Horecagebieden
Mw. T. van Achteren (administratie,
Overijssel/Veluwe) met H. Brouwer
P.A. van Wyngaarden expeditie
Midden-Brabant) met mw. H.J.G.
Nellen
H.J. Bosman (magazijn, Noord-
Holland) met mw. N.Th.M. Duyn
Zoetermeer
Mw. M. Koren bedrijfsrestaurant
met J. Wagner
Zoeterwoude
Mw. L.A.M. Bavelaar (secr. dienst
E.F.I. Nederland) met D. Maagdelijn
Mw. K.D. Koornhof fmarketing
coördinatie horecamet P. Samson
Mw. B.L.M. Staa\s (physieke distri
butie) met drs. M.F.J. Jansen
(marketing management bier)
Mw. A.H.M. Nederstigt (centraal
secretariaat) met P. Witteman
JHSchipper reclame promotions)
met mw. B.A. Rootert
N. van Dijk (plaatselijke admini
stratie) met mw. C. v.d. Zwet
E. Nagtegaal (H.A.G.-nabewerking)
met mw. J.M. de Jongh (tekstverwer
king)
Mw. I. Kramers (Adfi Nederland) met
P. Weertman
Mw. M.F. Lambrachtsen (marketing
management bier) met J.C. Korthals
R. de Weger (storingsdienst) met
mw. L. Baarslag
J.M. Holswilder (centraal magazijn)
metmw. J. Kamphues
GEBOREN
Amsterdam
DiegoJ.. z.v. J. Martinez Garcia
(bottelarij)
Ihsane, z.v. M. Boughlala (bottelarij)
Marcos, z.v. L. Diosdado Torres
(bottelarij)
Najima, d.v. E.M.M. El Boazatti
(bottelarij)
Daniel Mi., z.v. J.D. Erkelens
brouwen/verpakken
Den Bosch
Karlijn, d.v. mw. M. Heinen-
Wickering (brouwerij algemeen)
Sven A.z. v. S. A. Kasman (energie-
dienst)
Esther H., d.v. J.M.B.P. Roskam
(elektro-technische werkplaats
Sonia, d.v. V. Munoz Garrote
(bottelarij)
Eveline S.. d.v. F. van Breemen
(technische dienst)
Hendrika en Wilhelmus, d. en z.v.
F.J. v.d. Velden (bottelarij)
Anika, d.v. L.M.C. van Drunen
(bedrijfsbureau)
Nancy, d.v. H.A. Bakker(gistkelder)
Stefan, z.v. A.J.W. van Maanen
(intern transport)
Marcel J.M., z.v. G.J. Rutten
bottelarij
Gerardus Th.A.z.v. J.H. van
Diepen (bottelarij)
Feisal, z.v. F.J. Henraat (bottelarij)
Ron, z.v. B.M.M. de3ong (bottelarij)
Aileen, d.v. W.M.J.M. Vermeulen
mechanische werkplaats)
Natasja, d.v. G. Leen gistkelder
Hattem
Willemieke, d.v. A.W. Kers
bedrijfsbureau)
Horecagebieden
Karen, d.v. A.H. Jansen (commer
cieel technische dienst, Rotterdam
Jacobus J., z.v. J. Jorritsma (admini
stratie, Groningen I Friesland
Drente
Maikel A., z.v. J.B.M. Brummer
(physieke distributie)
Lana, d.v. H.C. v.d. Linden (expe
ditie, Rotterdam
Amber. d.v. mw. J.C. v.d. Waerdt-
Hoopman (verkoop, Amsterdam)
Leeuwarden
Sander, z.v. J.M. Brouwer (ver
pakken
Zoeterwoude
Roel A., z.v. H.J.C. Philippa
bedrijfsbureau
Nils, z.v. F. Verschoor (HAG controle
in/output)
Tineke, d.v. mw. K. Verduyn-
Meerburg (interne accountants dienst)
Jeroen, z.v. J. Varkevisser(organisch
laboratorium)
Vincent, z.v. mw. C.J.E. van
Wageningen- van Haaster (bedrijfs-
inkoop)
Goran, zv. B. Mucalovic (bottelarij)
Mirjam, d.v. C. Westmaas (intern
transport)
Chafia, d.v. H. Taouil (bottelarij)
Robert, z.v. R. van Leeuwen (dienst
gebouw)
Anouk, d.v. L. v.d. Tas (storings
dienst)
Hermine. d.v. A.N. van Duijven
voorde (mechanische werkplaats)
Rik, z.v. F. A. Krabbendam (meet- en
regelwerkplaats
Ytje M.E., d.v. A.J. van Delft
kwaliteitsdienst)
GESLAAGD
Amsterdam
Het diploma koeltechniek hebben
behaald de heren F.L. Bakker, L. v.d.
Kloet, J.A. Slootstra (allep energie-
dienst), F. A. de Jong en G. van
Kooten (meet- en regelwerkplaats),
P. Kruiver werkplaatsen W.
Nieboer (planning en werkvoor
bereiding).
Den Bosch
J.G. Feijer (plaatselijke admini
stratie) voor het praktijkdiploma
boekhouden.
Horecagebieden
R.P. Kolle (export Europa, Amster
dam) voor het diploma Marketing
Manager.
Rotterdam
P.Fr. Carpentier (export transport)
voor het diploma machineschrijven
Zoeterwoude
C.P. Blokland (H.A.G.) voor Make
laardij in onroerend goed.
J. Broekmans en W. van Dienren
(beide H.A.G.) voor Informatica I.
Mw. M.F.Lambrechtsen (marketing
management bier) voor NIMA-B.
R.H. Mak (personeelszaken) voor
Hogere Beroepsopleiding Arbeids
marktpol itiek/Personeelsbeied.
M.B. Polderdijk service labora
torium) voor MBO chemische
richting, analytisch-chemische diffe
rentiatie.
L.M. Rossen (bedrijfsbureau) voor
VOA-2.
J.W.M. Schijf (plaatselijke admini
stratie) voor Praktijkdiploma Boek
houden.
M.C.H. Soeterbroek (centraal
secretariaat) voor Engelse Bedrijfs-
correspondentie
J.G.A. van Willigenburg (bedrijfs
bureau) voor VOA-2.
E. Nagtegaal (H.A.G.) voor MAVO 4.
Voor het diploma E.V.O.-Algemene
Verladers- en Eigen Vervoer Organi
satie zijn de volgende heren geslaagd
(allen werkzaam bij de afdeling
magazijn en intern transport): G.J.
v.a. Maas, A. v.d. Bent, L. Schuiling,
B. Kralt, A.F. Droog, J.C. van Pijpen,
J.H. van Balgoyen. I. Tuurenhout,
M. Verhoeven, C. van Velzen. D.P.
Wiekens, J. v.d. Wees.
Het diploma Hydrauliek en Pneuma
tiek A is behaald door de volgende
heren (allen werkzaam bij de energie-
en storingsdienst): R. Thonhauser,
T. Rozema, W.R.A. Ritsema, A.J.
Plugge. F.H. Loeber, P. Kluit.
B.J.C.M. Fase, P.J.M. van Eeden,
F.E.M. Bisschop, W.L. Beste
Breurtje en door P.G.M. Valentijn
(energiedienst), L. de Jong (storings
dienst), M. Fuchs en C.H.M. van
Bommel beide mechanische werk
plaats).
L. Snijders en H.A. Both (beide
elektrotechnische werkplaats) voor
het diploma I.C.-techniek.
ONZE DIENST VERLIETEN
Den Bosch
Th.H.G. v.d. Pol (bottelarij)
Mw. M. Heinen-Wickering
brouwerij algemeen)
26