Afscheid Th. J. van Rensch Afscheid J.C. Hendrikx Afscheid C.W.L. Van Dongen P. van der Linden iiliïHIIIHiH 83 ?88HMf88838 Den Bosch - op 31 augustus nam de heer Th.J. van Rensch, chef ontvangsten in Den Bosch, afscheid van de brouwerij. De heer Van Rensch maakte ge bruik van de wachtgeldregeling. Tijdens de drukbe zochte receptie werd er, op verzoek van hemzelf, niet gespeeched. Wèl kreeg hij van zijn Bossche rondlei ders een alternatieve rondleiding door de brouwerij hetgeen, ook al door de verkleedpartij, de nodige hilariteit opleverde. De heer Van Rensch heeft 22 jaar bij Heineken gewerkt. De laatste tien jaar respec tievelijk als chef ontvangsten van de Mauritskade en chef ontvangsten te Den Bosch. Van zijn collega's kreeg de heer Van Rensch onder andere een fototoe stel waarmee hij vele indrukken hoopt vast te leggen tijdens zijn reis per camper door Europa. Den Bosch - Op woensdag 30 september j.l. werd de heer Van Dongen vergezeld van zijn echtgenote en verdere familie, onder wie zijn vader van 92 jaar, en de pastoor van Engelen -de heer Van Zutphen- ont vangen door de heer Scheltema, omdat hij na bijna 25 dienstjaren te kennen had gegeven van de Overbrug gingsregeling gebruik te willen maken. De heer De Rooy stelde in zijn toespraak tijdens de receptie vast, dat de scheidende medewerker van de garage/werk plaats een uitstekend vakman is, die een goedeen gezel lige werksfeer heel belangrijk vindt. Hij dankte hem voor zijn inzet en collegialiteit en wenste hem nog vele gezonde jaren toe. Ten behoeve van zijn filmhobby kreeg de heer Van Dongen eerst een miniatuur film scherm, dat echter al spoedig werd vervangen door een écht groot filmscherm. De heer Van der Geld overhandigde hierna het foto-album en het boek "Leven met de jaren" als vervolg op de cursus "Pen sioen in zicht" die de heer Van Dongen met zijn echt genote gevolgd had. De heer Van Dongen sprak geen dankwoord maar stelde het op prijs om persoon lijk iedereen te danken voor de belangstelling en de vele cadeaus. Bunnik - Woensdag 30 september was voor de heer Hendrikx de laatste werkdag in Bunnik. Gebruikma kend van de Overbruggingsregeling beëindigde hij op die dag een loopbaan die ruim 47 jaar duurde. Al die tijd heeft hij bij "één" baas gewerkt, al zal hij -toen hij in 1934 bij de firma Koster in dienst trad- nooit hebben kunnen vermoeden dat hij als gevolg van fu sies nog eens als werknemer van Heineken afscheid zou nemen. Op verzoek van de heerHendrikx, admini strateur van het centraal magazijn,was het aantal spre kers beperkt gehouden. De heer Rottier betreurde het om afscheid te moeten nemen van iemand, die met grote kennis van zaken zich steeds voorzijn taak inzette en on danks alle veranderingen in werkomgeving en -om standigheden altijd de vriendelijkheid zelf bleef. Na mens het personeel bood de heer Hirt een blikje Royal Club Tonic aan waarvan de inhoud voor deze gelegen heid uit een geldbedrag bestond, bestemd voor een sec retaire. In zijn slotwoord bedankte de heer Hendrikx alle collega's voor de ondervonden collegialiteit en vriendschap. Als besluit van deze bijeenkomst was er voorde vele aanwezigen, waaronder ook veel oudme dewerkers van de firma Koster, gelegenheid afscheid te nemen van de familie Hendrikx. Zoeterwoude - Op 17 september werd het 25-jarig jubileum van de heer Van der Linden, vergezeld van zijn echtge note, twee zoons en schoonouders, gevierd. De heer Kloek speldde hem tijdens de receptie de speld op en nam als eerste het woord. Hij memoreerde het dienst verband van de heer Van der Linden, die als bijna- vijftienjarige in losse dienst trad als bottelarij mede werker in Rotterdam. Thans is hij all-round magazijn meester in Zoeterwoude. Na de heer en mevrouw Van der Linden bedankt te hebben, was het woord aan de heer Croese. Deze beperkte zich tot enkele anekdotes, die hij van anderen over de jubilaris had gehoord, aan gezien hij hem zelf nog niet zo lang kende. Hij be dankte hem eveneens voor de snelle hulp bij het ver krijgen van reclame-artikelen toen de spreker zelf nog in de bottelarij werkte. Hierna sprak de heer Van Gent enige woorden namens de afdeling en de bedrijfsle- dengroep, waarvan de jubilaris vele jaren lid is ge weest. Hij overhandigde mevrouw Van der Linden een bloemstuk en haar man een groot pak, waarin een houten raamwerk zat. Hieruit kwam een gevulde spaarpot tevoorschijn. Tot slot sprak de heer Van der Linden een kort dankwoord. 25 I M

Vers van 't Vat | 1981 | | pagina 25