PERSONEELSREISJE PER HUIFICAR^^B GESLAAGDE VISDAG VOOR ZWOLLENAREN FIETS LIEFHEBBERS OPGELET! Zoals u regelmatig in ons blad kunt lezen, bestaan er binnen ons concern diverse toerclubs Zoeter- woude ontbreekt echter nog in dit rijtje. Aangezien het fietsen een zo populaire sport is geworden, wil men ook op deze vestiging een toerclub oprichten. Meld u daarom aan als lid! U kunt dit doen dooreen briefje met uw naam, afdeling en telefoonnummer te sturen aan: de heer Jvan Santen. GB 26A, Z/Wou (èfperexterne post): Heineken Nederland BV. Postbus 500 2380 BA Zoeterwoude t.a.v. deheerJ. vanSanten Biermagazijn U krijgt dan zo spoedig mogelijk nadere gegevens omtrent de datum van de oprichtingsvergadering. Begunstigd door stralend zomerweer reden op vrijdag 11 september twee bussen met bijna het gehele Bokmaperso- neel richting Drente. De tocht ging via Akkrum door de "Delden" langs Oldeboorn en Oldebcrkoop door een prachtig en ongerept natuurgebied naar Orvelte. Orvelte is een klein Drents dorpje dat geheel in 'oude stijl' is geble ven. Hier werd in een oude boerderij de koffie (afkomstig uit een oude kraantjeskan) met koek genuttigd, waarna er een wandeling door het rustieke dorpje gemaakt kon wor den. Vervolgens werd de reis voortgezet naar Westerbork. Na de Drentse koffietafel reisde men 's middags in de aller beste stemming verder naar Drouwen. Vijf huifkarren stonden hier klaar, waarmee een onvergetelijke tocht door het Drentse land met zijn akkers, bossen en heidevelden werd gemaakt. Nadat dit achter de rug was, brachten de bussen het gezel schap naar het bowlingcentrum Heerenveen. Een ieder, zowel jong als oud, kon zich hier uitleven op de bowling banen. Tenslotte werd deze dag besloten met een diner, waarbij de muziek, verzorgd door John de Fries, ook dit jaar weer niet ontbrak. Om kort te gaan. ook dit 27e perso- neelsreisje verdient een waardige plaats in de rij van Bokma reisjes. Op 5 september, om 5.30 uur in de morgen, vertrokken de visenthousiasten van het verkoopkantoor Zwolle richting IJmuiden, om zich daar in te schepen voor een onvergete lijk dagje zeevissen. Om 8.00 uur precies werden de tros sen losgegooid en al snel verdwenen de eerste truien in de tassen, daar de temperatuur gestaag opliep tot boven de 20°C. Door dit bijzonder fraaie weer bleef de (zee)zieken- boeg leeg, en steeg de stemming even snel als de tempera tuur, ondanks de matige vangst tot in de middag. Na een tip via de boordradio had men eindelijk een "gouden stek kie" gevonden en vlogen de vissen als warme broodjes over de reling aan dek. Terug in de haven kon ieder trots zijn goede vangst tonen, waarna hartelijk afscheid werd genomen van elkaar na een bijzonder geslaagde dag.

Vers van 't Vat | 1981 | | pagina 19