BRIDGECLUB ZOETERWOUDE »iiiiiiii»»l üaiiiiüüj; m Hiiiimm»} Ter gelegenheid van haar 5-jarig bestaan organiseerde de Heineken Bridge Club Zoeterwoude op 9 oktober een jubi leumdrive. De heer J. Broer, secretaris van HBCZ, zette voor u een verslag van deze avond in rijm op papier. 'Bij de jarige Heineken Bridge Club te Zoeterwoude werd op 9 oktober een jubileumdrive gehouden Voorzitter Been sprak een welkomstwoord om acht uur. precies op tijd. en na instructies van Joop (onze wedstrijdleider) begon de strijd. 56 paren uit Bunnik en van Rotterdam, Den Bosch, van Katwijk, Leiderdorp, Meerburgen 3M gingen er op los om uit 21 spellen zoveel mogelijk te scoren en daardoor heel misschien tot de prijswinnaars te gaan behoren. Onder het spelen werden de paren echt liefderijk ververst met koffie, gedistilleerd, fris en natuurlijk 't nat van het gerst. En terwijl de rekenmeesters de punten ijverig telden, zorgden de dames er ook nog voor dat hen de dorst niet kwelde. De winnaars waren: het bekende paar mevrouw Corts- dhr. Thijssen, ja, juist geraden, de bakker van het gebak en van het brood al was hun voorsprong op paar nummero twee bepaald niet erg groot! Jan Bakker en zijn vrouw Margreet zaten hen vlak op de hielen, terwijl ook de Rotterdammers zeer goed inde prijzen vielen Gebroeders Wessels, ook al Zoeterwoude, willen wij roemen en van de eigen dub, we! verdiend, Malcorps-Van Oosten noemen Een woord van lof tot slot aan onze reuze penningmeester Joop want zaten wij eens in de put, hij gaf ons steeds weer nieuwe hoop! Bentu, gewaardeerde lezer(es) er dit keer niet bij geweest, wij nodigen u uit, word lid, bridge mee, tot het volgend feest."

Vers van 't Vat | 1981 | | pagina 18