uit uw eigen glaasje WAGENPARK RECLAME SERVICE VERHUISD Sinds eind augustus heeft het totale wagenpark van de reclame service afdeling in Amsterdam onderdak ge vonden in de garage aan de Maurits- kade. Een van de redenen om te ver huizen was dat de garage in de Quel- lijnstraat voor grote wagens moeilijk bereikbaar was. Bovendien stonden hierin ook de directiewagens gepar keerd. Dit ruimtegebrek was er de oorzaak van dat de reclame service wagens veelvuldig op het terrein van de Van der Helststraat werden ge plaatst. Dit leverde problemen op bij het uitvoeren van de werkzaamheden aldaar. De oplossing was snel gevonden toen de garage aan de Mauritskade vrij kwam. doordat de vrachtwagens die daar voorheen stonden naar de Bulle- wijk zijn gegaan. Op de Mauritskade staan nu de volgende wagens: een Dafcombinatie. een jurywagen, twee bussen, vier vrachtwagens, een diep- lader. twee koelwagens, twee tapcara- vans. een jeep. twee Hcineken T- Fords (waarvan één een brandweer wagen is), een barwagen, een Amstel A-Ford en de varioniaton (de rijdende bierton). De directie wagens blijven ondergebracht worden in de Quellijn- straat. BOKMA' Bi MÜHHiifHB i %i maximaal 6 letters worden gegra veerd. c. Uw naam d. Uw persoonsnummer e. De naam van de vestiging waar u het glas/de glazen bij het perso- neelsuitgiftemagazijn afhaalt. Onvolledig ingevulde brieven kunnen helaas niet in behandeling worden ge nomen. Dit briefje kunt u dan per interne post zenden aan: De heer F. van Eek. Kamer 301Z/Meer. U kunt uw bestelling circa twee weken na verzending van uw briefje afhalen bij het personeelsuitgiftemagazijn van uw vestiging. Dc betaling zal via de salarisadministratie worden verre kend. Bokma bedacht iets bijzonders. Maakte een sierlijk borrelglaasje en gafhet een glanzend verzilverd voetje. Een geeft elk personeelslid de moge lijkheid er een persoonlijk borrel glaasje van te maken, door uw eigen naam of initialen in het voetje te laten graveren, tegen de gereduceerde prijs van f 8.95 per glas. Bestelwijze Schrijf een duidelijk briefje, (liefst in blokletters) waarop u de volgende ge gevens dient te vermelden: a. Het aantal Bokma g.aasjes dat u wilt bestellen. Dit mogen er maxi maal 12 zijn. b. De in te graveren naam/namen of initialen. In elk voetje kunnen

Vers van 't Vat | 1981 | | pagina 14