Gedistilleerd en wijn binnenkort ook in personeels winkel Assortiment gedistilleerd en wijn t.b.v. personeel Per 1 januari van het volgend jaar wordt het drankenpakket, dat Heineken medewerkers op hun kaart kunnen krijgen, uitgebreid. Vanaf die datum zal er een breed assortiment wijn en gedistilleerd verkrijgbaar zijn. De afname hoeft niet meer te gebeuren per zes of twaalf flessenmen kan nu naar keuze per fles (uiteraard met een maximum) afnemen. Bokma jonge jenever 1.- ltr. Bokma oude genever 1ltr. Coebergh bessenjenever 1ltr. Hoppe jonge jenever 1,- ltr. Hoppe vieux 1ltr. Jagermeister 0,7 ltr. Paradisi grapefruitliqueur 0,7 ltr. Evita Licor de Café 0,7 ltr. Hennekens Els la Vera 1,- ltr. Zwarte Kip Advocaat 0,5 ltr. Glenmark Scotch Whisky - 3 years 0.7 ltr. Duncan's London Dry 0,7 ltr. Krimskaya Vodka 0,7 ltr. Ron d'Oro Rum 0,7 ltr. Garvey Sherry Dry 0,7 ltr. Garvey Sherry Medium 0,7 ltr. Garvey Sherry San Patricio 0,75 ltr. Pierre Baptiste Rouge 0,75 ltr. Pierre Baptiste Rosé 0,75 ltr. Pierre Baptiste Blanc 0.75 ltr. Winzerfreude Witte Wijn 1,- ltr. Rosé d'Anjou, demi sec Couperin 0.7 ltr. Bordeaux Rouge, Couperin 0.75 ltr. Bordeaux Blanc, Couperin 0.75 ltr. Saint-Emilion, Couperin 0.75 ltr. Blanc de Blanc Sec. Couperin 0,7 ltr. Graves Superieur, Couperin 0,7 ltr. Beaujolais, Couperin 0,7 ltr. Zeiler Schwarze Katz G.B.A0.7 ltr. TrovadorRosé 0.75 ltr. Borges Ruby Port 0.75 ltr. Borges White Port 0,75 ltr. Op initiatief van de Centrale Onderne mingsraad is er een voorstel ontwikkeld en door de directie goedge keurd. De uitwerking van dat voorstel is de afgelopen maanden gecoördineerd door de heer J. Pijtak, ver antwoordelijk voor het re clame-artikelen manage ment. Wijziging De belangrijkste verande ringen betreffen de uitbrei ding van het assortiment en de verkrijgbaarheid. Twee- en-dertig nieuwe artikelen zijn vanaf 1 januari 1982 in de Personeeis-uitgifte- magazijnen, ofwel de "bierwinkels" beschik baar. Omdat hiermee het totale assortiment aanmer kelijk wordt uitgebreid, is er ook een nieuwe bierkaart ontwikkeld. Met deze nieu we kaart is men wel ver plicht het maandelijkse kwantum in één keer af te nemen. Per maand mag men twee flessen sterke drank of vier flessen zwak alcoholische drank uit dit pakket of een combinatie van die twee (één sterk, twee zwak) afnemen. Gepensioneerden Met de invoering van de nieuwe regeling komt er ook een eind aan het thuis bezorgen van gedistilleerd en wijn (voor bier blijft dat mogelijk). Diegenen, waaronder onze gepensio neerden. die niet in de ge legenheid zijn om de flessen op de vestiging af te halen kunnen vanaf 1 januari te recht bij een van de vieren twintig concern-dranken- handels. In het Kerstnummer van Vers van 't Vat zullen wij de gehele regeling publice ren. 11

Vers van 't Vat | 1981 | | pagina 11