HUWELIJK
Amsterdam
F. A. Möller (financiën) met
mw. M.L.C. van Es
H.W.M. Bod (planning control
export) met mw. B. Truyens
Bunnik
J.J. van Rijn (verkoop binnendienst)
met mw. B.E.M. van Galen
Horecagebieden
C. Beij verkoopNoord-Holland
met mw. B. Stravers
Mw. W.A. Th. Koenen (admini
stratie, Midden-Brabantmet
A.H.G.M. de Haas
J.G. van Daele (expeditie, West-
Brabant/Zeeland) met
mw. J.P. de Vrieze
Zoetermeer
F.W. Bok (marketing) met
mw. 1. Oost
Zoeterwoude
H. v.d. Lee (bottelarij) met
mw. N. Kroon
I.J. Silva (bottelarij) met
mw. M.A. Carvalho
P.S.L. v.d. Heide (bottelarij) met
mw. M.M. Vermond
P. in 't Hout (programmering) met
mw. R. Kroon
Mw. M.M. v.d. Holst (plaatselijke
administratie) met
C.C.A. v.d. Werff
R.E.M. Lionarons (thuisverbruik
bier) met mw. Y.J. Broer
GEBOORTE
Amsterdam
Willem J., z.v. G.J. Vuyk
marketing
Hans M.. z.v. M.G. v.d. Heuvel
(management development
Bunnik
Sabrina, d.v. A. Meerwijk (intern
transport)
Marije, d.v. H. Kemp (bottelarij)
Gerrit M., z.v. G. Krist (bottelarij)
Horecagebieden
Till, d.v. H. Th. Wilms (expeditie,
Limburg)
Marco, z.v. A.N. Bazen (magazijn,
Rotterdam
Karin, d.v. H. Zwiers (expeditie,
Overijssel/Veluwe
Rotterdam
Jean-Louis, z.v. M.L.W. Gelissen
(export transport afdeling)
Kimberley, d.v. M.C. Liesting
(export transport afdeling)
Erik C., z.v. J. Krabbendam (export
transport afdeling)
Marianne, d.v. J. de Vassy (export
transport afdeling)
Zoetermeer
Nicoline, d.v. W.C.A. Hosang
personeeldienst
Zoeterwoude
Monika B., d.v. I. Ramdas (intern
transport)
Natalie A.R.d.v. P.J. Philipse
intern transport)
Isabella, d.v. J.A.G.M. Pijpers
Celektrotechnische werkplaats)
Patrick, z.v. Th.J.L.M. Post
(bottelarij)
Seyed A.M. z.v. S.M.A. Zaidi
(bottelarij)
Tetske, d.v. L. Slappendel
(bedrijfsbureau)
Mina, d.v. M. Amheye (bottelarij)
Ahmet F., z.v. M. Krakas II
(bottelarij)
Maartje M.d.v. J.M.E. Laman
(technische normalisatie)
Annelien H., d.v. P.J.F. Burgert
technische opleidingen)
Juan, z.v. A. v.d. Est (centrale
techniek)
Tido K.z.v. E.R.Q. van Tilburg
(technische opleidingen C.T.V.)
Alida J., d.v. J. Rentmeester
(technische opleidingen)
Douwe C.E., z.v. J.C.M. Klomp
(centrale inkoop)
Jeroen, z.v. J.G. Schapink (reclame
promotions)
GESLAAGD
Amsterdam
E. Affourtit (interne accountants
dienst) voor MBA.
Mw. M. van Aken (informatie en
documentatie) voor Bibliotheek
Al/2.
Mw. A. Zittersteyn (public
relations) voor een cursus P.R.
L.L.H. Coolen (export) voor
Middle Management.
A.J.J. Hoogeveen (bewaking) voor
beveiligingsbeambte A.
Voor heftruckrijder EVO; E.A. v.d.
Berg, C.J. Borman, E.W.D. Chin
A Joe (intern transport); M.J. van
Gemert (verpakken)
Voor het theoretisch gedeelte VaPro
B: P. v.d. Linden en J. Wanders
(brouwen).
T. Scholts (brouwen) vooravond-
Mavo 4.
J.A.M. Steur (brouwen) voor
aspirant-bedrijfstechnicus.
J. Speydel (chauffeur) voor beroeps-
goederenvervoer EVO.
Voor de cursus Hoger Management:
A. Tabak en C. Vlietstra (energie-
en storingsdienst), J. Hiemstra
(brouwen).
G. van Rheenen (mechanische
werkplaats) en E.J. Hoever (botte
larij) voor de cursus Industriële
elektrotechniek.
Gvan Rheenen mechanische
werkplaats) voor het vakdiploma
Aval-lassen T.I.G.-TD roest vrij-
staal.
P.J. Schaperkötterarchiefdienst
voor het Havo-diploma.
Mw. S.J. Ter Horst (assurantie)
voor Stenografie Nederlands.
Bunnik
Mw. C.E. v.d. Steen (inkoop) voor
een cursus Engels.
Mw. M. Falek bedrijfsleidingvoor
Stenografie Nederlands.
J. Geytenbeek en N.J. v.d. Vorm
(intern transportvoor het diploma
Persluchtmaskerdrager.
Horecagebieden
J.G.N. van Doorn (expeditie, Den
Haag) voor Mavo-4.
H. Abbink (verkoop, Overijssel
Veluwe) voor Assistent Marketing
Manager.
Zoetermeer
Mw. S.M.H. den Oude verkoop
binnendienst) voor het diploma
Commercieel Medewerkster
C.W.M. v.d. Bogaerdt (plaatselijke
administratie) voor het diploma
Noteren en Rapporteren.
Voor het E.H.B.O.-diploma: L.B.
Bontebal en A.A. Valkenburg
(alcohol en energie), A. van Essen
en N.J. Vossen (bedrijfsbewakings-
dienst), T.L. Hortensius (magazijn),
Th.M.P. van Lier (M.I.T.),
S. Nauta (distilleerderij),
mw. S.M.H. den Oude (verkoop
binnendienst), C.A.D. de Quillettes
(postkamer), mw. Z.J. de
Quillettes-Verwey (expeditie),
mw. L.C. van 't Wout-Verbeek
(laboratorium).
Voor het diploma Brandwacht 2e
klasse: W. van Achteren (technische
dienst), G.R. Bennes, H.J. van
Nieuwpoort en A. van Essen
bedrijfsbewakingsdienst),
J.W. Kloet en M.A. Prins (alcohol
en energie),
H.G. van Peet (laboratorium).
Zoeterwoude
Voor Stenografie Nederlands:
mw. A.A.M. v.d. Berg (dienst
financiën), mw. L.R. van Essen-de
Back en mw. A.H.A.M. Huying-
Paardekooper (planning control
produktie bier).
A.A.C. Boot (centrale inkoop) voor
Engelse Handelscorrespondentie.
J.J. v.d. Hoed (vorderingenbeheer)
voor het Havo-diploma.
A. Nieuwenburg (Heineken :uto-
matiseringsgroep) voor Wiskunde
W.O.
Th. J. Slof (planning control
HTB) met lof geslaagd voor HTS/
Werktuigbouwkunde
Mw. J.L. van Voorthuyzen
(physieke distributie) voor
M.O.-Duits
D. Trimp (meet- en regel werk
plaats) voor Deelexamen N.E.R.G.
J.H. Scheepbouwer (energie- en
storingsdienst) voor het diploma
IC-techniek.
A. de Jong (elektrotechnische werk
plaats) voor Inleiding tot de
Besturingstechniek.
Voor het diploma Bedrijfsbrand-
wacht zijn geslaagd: F. Spierenburg,
A. Muezerie, R.J. Henraat,
W.R.A. Ritsma, R.A.F. Velberg,
A.J. Filippo, A. de Vos, J. Vis,
W.P. van Steijn, C.K. Sadi,
A.J. Plugge, C.J. v.d. Kaaij,
E.M. Bisschop, A.J. Hogewoning,
Th. J.M. Emmerik, J.A. Fainha de
Cruz, B.J.C.M. Fase, H.C. Gerbes,
H.N. Smit, B. Swalué,
F.H. Loeber, L. v.d. Tas, R. de
Weger, J.H. Scheepsbouwer, E.H.
Smit, J.A.M. Schavemaker,
L.H. Mosterdijk en R. A. Huisman
(allen werkzaam bij de storings
dienst).
C.P. Blokland (centrale contracten
afdeling) voor Makelaardij in
Onroerende Goederen.
18