w
r.vt
I
am HHimnrnw
.v «.*.4*
HUWELIJK
Amsterdam
E.A. v.d. Berg interns transport) met
mw. J.W. te Kolste
Den Bosch
M.J.W. van Valkenburg (bottelarij) met
mw. G.G.S. Tiebosch
G.A. van Gelder (bottelarij) met
mw. P. v.d. Linden
Bunnik
R. v.d. Meer (bottelarij) met
mw. W. Steenbeek
H. Verwoert (bottelarij) met
mw. F. Putters
R. de Bruin (bottelarij) met
mw. J. Westdijk
Horecagebieden
Mw. M.B.I. Creusen (verkoop,
Limburg) met H.J. Frauenrath
A. Onderwater (expeditie. Den Haag)
met mw. A. Jansen
M.D. Eshuis (C.T.D.. Overijssel/
Veluwe) met mw. L.M. v.d. Sleen
Zoetermeer
C.A.D. de Quillettes postkamermet
mw. Z.J. Verwey (orderbehandeling)
Zoeterwoude
F.W.A. Wagtendonk brouwenmet
mw. G. Burger
W.C.M. Arkensteyn opleidingenmet
mw. J.R.M. Smeele
F.C. v.d. Zijden (centraal magazijn)
met mw. C. Th. A. Elstgeest
GEBOORTE
Den Bosch
Ilone, d.v. C. van Biljouw (bottelarij)
Lisa, d.v. M.G. Martens (vervoers
dienst)
Dirk, z.v. L.P.M. van Rooy (meet- en
regelwerkplaats)
Suzanne, d.v. M.A.C.H. Verhagen
legkelder)
Bunnik
Mark P., z.v. M. van Beek (bottelarij)
Meryem, d.v. A.M. Faddach (bottelarij)
Mustapha en Hafida, z. en d.v. A.B.M.
Bouzerda (bottelarij)
Albert W., z.v. J. Paauwe (thuis-
verbruik fris
Yvonne en Ralf, d. en z.v. A.G.M. van
Rooyen verkoop binnendienst)
Fouad, z.v. M.A.A. Dou Dou (intern
transport)
Nadine, d.v. A.J. Oom (bottelarij
Horecagebieden
Davy, z.v. D. Taal (expeditie, Den
Haag)
Rotterdam
Marianna, d.v. J.J.F.G. de Vassy
(export transport afdeling
Erik C., z.v. mw. J. Zoetewey-
Krabbendam (export transport afdeling)
Zoeterwoude
Wendy, d.v. R.C. Plasmeijer (storings
dienst)
Dudu, d.v. M. Tas (bottelarij)
Shanta C., d.v. H. Louer (bouwbureau)
Martijn, z.v. mw. C.J. Platteschorre-
Weurntan (E.B.C.)
Jens, z.v. J. Th. M. Wagemakers (water
milieu)
Bart, z.v. mw. B. Keijzer-Kooreman
(verkoop horeca)
Eva, d.v. mw. N.J.M. v.d. Helder- van
Kessel (telexafdeling)
Arnout, z.v. J.J. van Kleef (algemene
zaken
Nienke, d.v. J.M. Blijham (technische
opleidingen
GESLAAGD
Den Bosch
Voor de cursus Microprocessors/Micro
computers A. zijn geslaagd:
B.J.C.M. de Bever, J.J. Ceelen,
C.P.G. de Jong, P.J.W. Kreijgeren
J.W. Lathouwers (storingsdienst);
H.W. de Groot, J.M. Quivooy (meet- en
regel werkplaats); J. Kornaat
(technische dienst).
Voor de cursus Microprocessors/
Microcomputers C.:
W.A.M. van Delft, R.J.M. v.d. Donck,
W.A.A.M. Leytens, A.C.M. v.d.
Sande en A.P.A. Verbeek (elektrotech
nische werkplaats); W. Grethe (energie-
dienst);
J.M.A. Nooij (algemeen brouwen
H.J.M. Willems (storingsdienst).
Voor het diploma Beveiligingsbeambte
B.: E. Hakvoort, E.A.H.'Thelen en
A.B.M. v.d. Wielen (interne dienst).
Voor het E.H.B.O.-examen zijn
geslaagd:
Th. W. v.d. Aa, P.G. v.d. Bersselaar,
A. de Bleijser, J.W.G.M. Coret, J.J.J.
van lersel. M.W. Kremers, P.C.J.
Odems, W.G.M. van Rooy, A.J. Schel-
lekens. G.J.M. Slijpen. J.A.C. Verste
gen (allen zijn werkzaam bij de storings
dienst).
Voorts zijn geslaagd M.G.E. v.d.
Bogaert, M.M. van Dinther, H.A.
Kivit, A. Kivits, M.H. van Munster,
W.J. Ran, L. Verbeek (allen werkzaam
bij de bottelarij); H. van Rixtel. W.A.
de Vaan en P.A.C. Visser (van de
ziederij); H. Brienen, G.J. van Eeten, en
P.J. van Oosterwijk (van de afdeling
intern transport); S.A. Kasman, J.G.
Kraan en W.L. Schoep (energiedienst);
J. Schuurkes, L. Reinders en G. Leen
(van de gistkelder); H.A.A.A. Hendriks
legkelderC.M.H.J. Maas (centraal
magazijn) en A.B.M. v.d. Wielen
(interne dienst
Bunnik
Voor het E.H.B.O.-diploma:
A.W.M. Baas, W. Draaijer, C. de
Burger, R.W.J.B. Heens, J.P.A.M.
Marijnissen, G. Moesbergen, I. van
Peet, J.C. Schinkel allen: bottelarij);
L.M. Schoutendorp (intern transport)
en W. Schipper (algemene kantoor
zaken).
Voor het examen Beveiligingsbeambte
D.: L.G.B.J. Ten Koppel (bewaking).
Voor het examen Hoofdbrandwacht:
J.N.A. Groenendijk (verkoopbinnen
dienst).
Voor het diploma Brandwacht 2e klas:
R.J. van Ee (bottelarij).
Voor de cursus Pneumatiek en Hydrau-
liek A.: G.C. Korpel en H.J.C. Wilkes
(storingsdienst).
Voor het PBNA-examen Inleiding
Computergebruik Voor Technici:
P. Snieder (bottelarij).
Horecagebieden
G. Abbink (verkoop, Overijssel/Veluwe)
voor diploma Assistent Marketing
Manager
Mw. A.J.M. Vendel-Mak (administra
tie, Noord-Holland) voor het Praktijk
diploma Boekhouden.
A.C. Willemsen (C.T.D., Overijssel/
Veluwe) voor het diploma Koeltechniek.
Zoetermeer
J. Witvoet (bewaking) voor het diploma
Beveiligingsbeambte C. J. Kuiper
(verkoop food) voor het Slijtersvak-
diploma.
Zoeterwoude
Ch. Otto energiedienstvoor het
diploma Koeltechniek.
D.W. Haasnoot (energiedienst) voor het
diploma Elektrisch Schakelen.
S. Bouwmeester en E. Koopman (botte
larij) voor het diploma Levensmiddelen,
Microbiologie en Hygiëne.
H. Th. Wansink mechanische werk
plaats) en B.L. Verberg public
relations) voor het diploma Meet- en
Regeltechniek voor operationeel
personeel
L.C.J. Vaessen (project engineering)
voor het diploma Luchtbehandelings
techniek.
J. Sparreboom (loopbaanontwikkeling)
voor de tentamens Leergang Personeels
zaken
ONZE DIENST VERLIETEN
Amsterdam
E. van Dam (bottelarij)
Den Bosch
Mw. A.W.J. v.d. Wiel-van Oort
(interne dienst)
A.M. Kuipers (gistkelder)
A.E. Martin Lorenzo (bottelarij)
J. Campos Bocija (bottelarij)
A.G.I. Schellekens (bottelarij)
J.M. Hernandez-Azipurua
bottelarij
Mw. P.J.J. Jansen-Verhoeven
bedrijfsbureau
M.F. Hendriks (kwaliteitsdienst)
Mw. G. van Tuyl-v.d. Veer
bedrijfsbureau)
P.J. Odems (storingsdienst)
Bunnik
Mw. J.G.M. Viskil-van Rijn (plaatse
lijke personeeldienst)
J.A.L.M. Maassen (expeditie)
Mw. J.C. d'Amato-de Riemer (interne
dienst)
Horecagebieden
J.G.M. Jenniskens (administratie
Limburg)
Z. Besterveld (expeditie, Limburg)
H.G. Pikkemaat (expeditie, Overijssel
Veluwe
Mw. H.M.W. Vrouwenvelder
administratieArnhem/Nijmegen
OV ERPLAATSINGEN A/MAL'
E.F. Terol naar A/Hel
F. de Vries naar Z/Wou
B.H. v.t. Hoenderdeel naar Z/Wou
K. Laktit naar Z/Wou
C.J. Borman naar Z/Wou
J. Zijp naar Z/Wou
E. van Londen naar Z/Wou
RUITENLANI)
Periode 15-05-1981 t/m 16-07-1981
Heineken France S.A. - Frankrijk
Op 10 juli j.l. is de heer H. Gerritsen uit
Straatsburg teruggekeerd.
Athenian Brewery S.A.-Griekenland
De familie J. Cremer heeft van 26 mei
tot 8 juni het verlof in Nederland door
gebracht.
Dreher S.P.A. - Italië
De heer J.M.M. Luk is op 26 juni defi
nitief uit Massafra teruggekomen.
Sierra Leone Brewery Ltd. - Sierra
Leone
Op 25 juni is de familie J.H. van
Mameren na verlof naar Freetown terug
gereisd.
Kumasi Brewery Ltd. - Ghana
De heer A.J. Kraayo, die samen met
zijn vrouw vanaf 9 mei met verlof in
Nederland was, is op 12 juni naar
Kumasi teruggegaan. Zijn vrouw is hem
later nagereisd.
Nigerian Breweries Ltd. - Nigeria
De familie C. Allport is op 1 juni met
verlof in Europa uit Lagos vertrokken.
Ook de familie A. Kruyer vertrok uit
Lagos met verlof, maar pas op 20 juni.
De heer Th. A. de Man verliet op 20
mei Aba, juist op tijd om op 23 mei bij
de geboorte van dochter Annemieke
22