w r.vt I am HHimnrnw .v «.*.4* HUWELIJK Amsterdam E.A. v.d. Berg interns transport) met mw. J.W. te Kolste Den Bosch M.J.W. van Valkenburg (bottelarij) met mw. G.G.S. Tiebosch G.A. van Gelder (bottelarij) met mw. P. v.d. Linden Bunnik R. v.d. Meer (bottelarij) met mw. W. Steenbeek H. Verwoert (bottelarij) met mw. F. Putters R. de Bruin (bottelarij) met mw. J. Westdijk Horecagebieden Mw. M.B.I. Creusen (verkoop, Limburg) met H.J. Frauenrath A. Onderwater (expeditie. Den Haag) met mw. A. Jansen M.D. Eshuis (C.T.D.. Overijssel/ Veluwe) met mw. L.M. v.d. Sleen Zoetermeer C.A.D. de Quillettes postkamermet mw. Z.J. Verwey (orderbehandeling) Zoeterwoude F.W.A. Wagtendonk brouwenmet mw. G. Burger W.C.M. Arkensteyn opleidingenmet mw. J.R.M. Smeele F.C. v.d. Zijden (centraal magazijn) met mw. C. Th. A. Elstgeest GEBOORTE Den Bosch Ilone, d.v. C. van Biljouw (bottelarij) Lisa, d.v. M.G. Martens (vervoers dienst) Dirk, z.v. L.P.M. van Rooy (meet- en regelwerkplaats) Suzanne, d.v. M.A.C.H. Verhagen legkelder) Bunnik Mark P., z.v. M. van Beek (bottelarij) Meryem, d.v. A.M. Faddach (bottelarij) Mustapha en Hafida, z. en d.v. A.B.M. Bouzerda (bottelarij) Albert W., z.v. J. Paauwe (thuis- verbruik fris Yvonne en Ralf, d. en z.v. A.G.M. van Rooyen verkoop binnendienst) Fouad, z.v. M.A.A. Dou Dou (intern transport) Nadine, d.v. A.J. Oom (bottelarij Horecagebieden Davy, z.v. D. Taal (expeditie, Den Haag) Rotterdam Marianna, d.v. J.J.F.G. de Vassy (export transport afdeling Erik C., z.v. mw. J. Zoetewey- Krabbendam (export transport afdeling) Zoeterwoude Wendy, d.v. R.C. Plasmeijer (storings dienst) Dudu, d.v. M. Tas (bottelarij) Shanta C., d.v. H. Louer (bouwbureau) Martijn, z.v. mw. C.J. Platteschorre- Weurntan (E.B.C.) Jens, z.v. J. Th. M. Wagemakers (water milieu) Bart, z.v. mw. B. Keijzer-Kooreman (verkoop horeca) Eva, d.v. mw. N.J.M. v.d. Helder- van Kessel (telexafdeling) Arnout, z.v. J.J. van Kleef (algemene zaken Nienke, d.v. J.M. Blijham (technische opleidingen GESLAAGD Den Bosch Voor de cursus Microprocessors/Micro computers A. zijn geslaagd: B.J.C.M. de Bever, J.J. Ceelen, C.P.G. de Jong, P.J.W. Kreijgeren J.W. Lathouwers (storingsdienst); H.W. de Groot, J.M. Quivooy (meet- en regel werkplaats); J. Kornaat (technische dienst). Voor de cursus Microprocessors/ Microcomputers C.: W.A.M. van Delft, R.J.M. v.d. Donck, W.A.A.M. Leytens, A.C.M. v.d. Sande en A.P.A. Verbeek (elektrotech nische werkplaats); W. Grethe (energie- dienst); J.M.A. Nooij (algemeen brouwen H.J.M. Willems (storingsdienst). Voor het diploma Beveiligingsbeambte B.: E. Hakvoort, E.A.H.'Thelen en A.B.M. v.d. Wielen (interne dienst). Voor het E.H.B.O.-examen zijn geslaagd: Th. W. v.d. Aa, P.G. v.d. Bersselaar, A. de Bleijser, J.W.G.M. Coret, J.J.J. van lersel. M.W. Kremers, P.C.J. Odems, W.G.M. van Rooy, A.J. Schel- lekens. G.J.M. Slijpen. J.A.C. Verste gen (allen zijn werkzaam bij de storings dienst). Voorts zijn geslaagd M.G.E. v.d. Bogaert, M.M. van Dinther, H.A. Kivit, A. Kivits, M.H. van Munster, W.J. Ran, L. Verbeek (allen werkzaam bij de bottelarij); H. van Rixtel. W.A. de Vaan en P.A.C. Visser (van de ziederij); H. Brienen, G.J. van Eeten, en P.J. van Oosterwijk (van de afdeling intern transport); S.A. Kasman, J.G. Kraan en W.L. Schoep (energiedienst); J. Schuurkes, L. Reinders en G. Leen (van de gistkelder); H.A.A.A. Hendriks legkelderC.M.H.J. Maas (centraal magazijn) en A.B.M. v.d. Wielen (interne dienst Bunnik Voor het E.H.B.O.-diploma: A.W.M. Baas, W. Draaijer, C. de Burger, R.W.J.B. Heens, J.P.A.M. Marijnissen, G. Moesbergen, I. van Peet, J.C. Schinkel allen: bottelarij); L.M. Schoutendorp (intern transport) en W. Schipper (algemene kantoor zaken). Voor het examen Beveiligingsbeambte D.: L.G.B.J. Ten Koppel (bewaking). Voor het examen Hoofdbrandwacht: J.N.A. Groenendijk (verkoopbinnen dienst). Voor het diploma Brandwacht 2e klas: R.J. van Ee (bottelarij). Voor de cursus Pneumatiek en Hydrau- liek A.: G.C. Korpel en H.J.C. Wilkes (storingsdienst). Voor het PBNA-examen Inleiding Computergebruik Voor Technici: P. Snieder (bottelarij). Horecagebieden G. Abbink (verkoop, Overijssel/Veluwe) voor diploma Assistent Marketing Manager Mw. A.J.M. Vendel-Mak (administra tie, Noord-Holland) voor het Praktijk diploma Boekhouden. A.C. Willemsen (C.T.D., Overijssel/ Veluwe) voor het diploma Koeltechniek. Zoetermeer J. Witvoet (bewaking) voor het diploma Beveiligingsbeambte C. J. Kuiper (verkoop food) voor het Slijtersvak- diploma. Zoeterwoude Ch. Otto energiedienstvoor het diploma Koeltechniek. D.W. Haasnoot (energiedienst) voor het diploma Elektrisch Schakelen. S. Bouwmeester en E. Koopman (botte larij) voor het diploma Levensmiddelen, Microbiologie en Hygiëne. H. Th. Wansink mechanische werk plaats) en B.L. Verberg public relations) voor het diploma Meet- en Regeltechniek voor operationeel personeel L.C.J. Vaessen (project engineering) voor het diploma Luchtbehandelings techniek. J. Sparreboom (loopbaanontwikkeling) voor de tentamens Leergang Personeels zaken ONZE DIENST VERLIETEN Amsterdam E. van Dam (bottelarij) Den Bosch Mw. A.W.J. v.d. Wiel-van Oort (interne dienst) A.M. Kuipers (gistkelder) A.E. Martin Lorenzo (bottelarij) J. Campos Bocija (bottelarij) A.G.I. Schellekens (bottelarij) J.M. Hernandez-Azipurua bottelarij Mw. P.J.J. Jansen-Verhoeven bedrijfsbureau M.F. Hendriks (kwaliteitsdienst) Mw. G. van Tuyl-v.d. Veer bedrijfsbureau) P.J. Odems (storingsdienst) Bunnik Mw. J.G.M. Viskil-van Rijn (plaatse lijke personeeldienst) J.A.L.M. Maassen (expeditie) Mw. J.C. d'Amato-de Riemer (interne dienst) Horecagebieden J.G.M. Jenniskens (administratie Limburg) Z. Besterveld (expeditie, Limburg) H.G. Pikkemaat (expeditie, Overijssel Veluwe Mw. H.M.W. Vrouwenvelder administratieArnhem/Nijmegen OV ERPLAATSINGEN A/MAL' E.F. Terol naar A/Hel F. de Vries naar Z/Wou B.H. v.t. Hoenderdeel naar Z/Wou K. Laktit naar Z/Wou C.J. Borman naar Z/Wou J. Zijp naar Z/Wou E. van Londen naar Z/Wou RUITENLANI) Periode 15-05-1981 t/m 16-07-1981 Heineken France S.A. - Frankrijk Op 10 juli j.l. is de heer H. Gerritsen uit Straatsburg teruggekeerd. Athenian Brewery S.A.-Griekenland De familie J. Cremer heeft van 26 mei tot 8 juni het verlof in Nederland door gebracht. Dreher S.P.A. - Italië De heer J.M.M. Luk is op 26 juni defi nitief uit Massafra teruggekomen. Sierra Leone Brewery Ltd. - Sierra Leone Op 25 juni is de familie J.H. van Mameren na verlof naar Freetown terug gereisd. Kumasi Brewery Ltd. - Ghana De heer A.J. Kraayo, die samen met zijn vrouw vanaf 9 mei met verlof in Nederland was, is op 12 juni naar Kumasi teruggegaan. Zijn vrouw is hem later nagereisd. Nigerian Breweries Ltd. - Nigeria De familie C. Allport is op 1 juni met verlof in Europa uit Lagos vertrokken. Ook de familie A. Kruyer vertrok uit Lagos met verlof, maar pas op 20 juni. De heer Th. A. de Man verliet op 20 mei Aba, juist op tijd om op 23 mei bij de geboorte van dochter Annemieke 22

Vers van 't Vat | 1981 | | pagina 22