HUWELIJK
Amsterdam
J.E.F.M. v.d. Bemd fbrouwenmet
mw. C.S. van Lent
's-Hertogenboseh
H.G.W.M. Kerver (bottelarij) met
mw. B.D. Wojaechowska
Th.W. Konings (I.A.D.) met
mw. J. A.C. Henselmans
A.G.J.M. v.d. Bersselaar(intern
transport) met mw. C. A.H. Damen
W.A.P.M. Erkelandf/egkeWerJmet
mw. B. Mangel
Horecagebieden
G.F. Buskens (expeditieRotterdam)
met mw. Y. de Ruyter
ANK ind expeditie Rotterdam
met mw. E. van Zetten
Zoeterwoude
JEvers technische opleidingen
met mw. T.T. Alva Celes
C.C. van Zeist (kwaliteitsdienst) met
mw. M.P. van Beelen
G.J. v.d. Willigen (intern transport)
metmw. N.A. van Goozen
GEBOORTE
Amsterdam
Josefa, d.v.G. Parra Parra (bottelarij)
RaymondG.,z.v. W. Kouwenoord
(storingsdienst)
Daphne, d.v. W.A. Klaar (bottelarij)
Remco, z.v. H.J.M. Blokker
(portiers en bewaking)
Fadoua, d.v. A. El Hani (bottelarij)
Pieter W.J., z.v. mw. H.J. Vroom-
van Hardeveld (plaatselijke
personeeldienst)
Bunnik
Sudiep, z.v. R.K. Dogra(bottelarij)
Taco A.C.z.v. F. de Boer
kwaliteitsdienst)
Jürgen,z.v. A.A. Kolf (bottelarij)
's-Hertogenbosch
Nard, z.v. mw. S.J.M. Verhoeven-
v.d. Grint (physieke distributie)
Rob, z.v. C.H.L. van Griensven
elektrotechnische werkplaats)
Freddie, z.v. F. Emans (gistkelder)
Adrie, z.v. J.A.M. Westerhout
(bottelarij)
Koen, z.v. Mw. M.P.G.M.
Muijtjens- van Roosmalen (plaatse
lijke personeeldienst)
Nataschja.d.v. M.M. Ruijs (gis/-
kelder)
Miranda, d.v. J.C.W. van Lieshout
intern transport)
Richard, z.v. M.G.E. v.d. Bogaert
(bottelarij)
Tessa, d.v. mw. Th. C.G.M. Voets-
Stoffelen bedrijfsbureau
Kevin, z.v. W.A.G.C.M. v.d.
Linden (bottelarij)
Pascal, z.v. R.R.W. v.d. Voort
(bottelarij)
Marcel, z.v. G.A. Tiebosch
(bottelarij)
Jos-Juriaan, z.v. A. van Breugel
(bottelarij)
Anke, d.v. J.W.G. van Breugel
(legkelder)
Raymond, z.v. A. A.J. van Boxel
bottelarij
Martijn, z.v. W.H. v.d. Horst
(bottelarij)
Mirjam en Bartje, d. en z.v.
L. A. Aloserij (ziederij)
Björn, z.v. W.M. van Gooi
legkelder
Horecagebieden
Claire H.J. d.v. L.F. Hoogduin
(expeditie Den Haag)
Daniël, z.v. J.L. Blom (expeditie
West-B rabani/Zeeland
Johan J.P.C.z.v. C.J.J. Bouwens
(expeditie West-Brabant/Zeeland)
Zoeterwoude
Hans W., z.v. H. Breederveld
(proces technologie)
Dirk J., z.v. J.E. Mulder (technische
opleidingen
Rianne, d.v. R. v.d. Berg
(micrologisch laboratorium)
Jacob, z.v. L. v.d. Velde (centraal
computer centrum
Simon, z.v. mw. S.A. Hagenaars-
v.d. Weijden (algemeen mutatie
centrum)
AnnemarieS.C., d.v. A. Bauer
centraal technische dienst landelijk
JeanL., z.v. mw. M.L. van Lith-
Gelissen export transport afdeling
R/Cr)
Jacco A., z.v. mw. J.M. Spoor-Van
Beek beheer onroerend goed
Suzanne, d.v. mw. I. Colijn-
Flanderhijn (telefoon centrale)
Femke, d.v. P.J.N. v.d. Zwaan
intern transport)
Sonia, d.v. J.L. Lopes (bottelarij)
JeronimoE., z.v. J. Ramos Lopes
(bottelarij)
DaniëllaL.S.,d.v. D.E. Altman
(bottelarij)
Angelique, d.v. A. Vianen
(bottelarij)
Ronny, z.v. H.J.W. v.d. Bijl
(storingsdienst)
Magali, d.v. A.A. Oliveira Melicio
(bottelarij)
Soulia, d.v. A. Amgharfbottelarij)
Rerni M., z.v. S.H. Fraikin (intern
transport)
GESLAAGD
Horecagebieden
G. Th. M. van Klooster, (speciale
brigade) voor het diploma Vak
bekwaamheid Slijtersbedrijf
A. Brabander (aministratie Den
Haag) voor het praktijkdiploma
Boekhouden.
Zoetermeer
M.D. Blijleven (storingsdienst)
voor het diploma Schema en Schakel
techniek.
Zoeterwoude
J. Sparreboom loopbaanontwikke
ling) voor het tentamen
Inleiding Elektronische Informatie
verwerking PBNA.
C.J. Landman (proefhal/brouwerij)
voor Voorbereidende Cursus
Kandidaats Technicus/Chemicus.
F. Dahlhaus energie en storings
dienst),
P. de Wilde (elektrotechnische werk
plaats) en G. van Winkel (elektro
technische werkplaats) hebben het
I.C. Techniek diploma behaald.
JLSMde Graaf elektrotech
nische werkplaats) is geslaagd voor
het diploma Leergang Micro
computers. G.C.A. van Harte velt
dienstgebouw) voor het examen
Engels voor beginners. B. Verwey,
L. Szabo en J.P. Luursen (allen
werkzaam bij de energie en storings
dienst) zijn geslaagd voor Schema-
en Schakeltechniek.
A. de Jong (elektrotechnische werk
plaats), H.A. Both (elektrotech
nische werkplaats), C.L. v.d. Lans
(opleidingen), L. Snijders
elektrotechnische werkplaats) en
J.H. Scheepbouwer ("energie en
storingsdienst) zijn geslaagd voor
Electronisch Meetpracticum.
ONZE DIENST VERLIETEN
Amsterdam
Mw. H.J. Vroom-van Hardeveld
plaatselijke personeeldienst)
Mw. M. de Ruyter-van Dijk
(kantine)
G.M.A. Kramer (physieke
distributie)
Bunnik
SNolles verpakken
26