Reclame-artikelen voor personeel In het reclame-artikelen assortiment voor het perso neel is een wijziging opge treden: De Bistro wijnglazen (artikelcode 90774225zijn niet meer voorradig. edert 1959 is het traditie elk jaar de Heineken-prijs toe te kennen aan een student van de Natuur-filosofische faculteit van de Rijksuniversiteit te Groningen. Deze prijs heeft ten doel de goede prestaties in deze studie te bevorde ren De heer Hvan der Voet uit Groningen mocht, op voordracht van de Subfaculteit der Farmacie van de Rijksuniversiteit, op 6 februari deze prijs uit handen van drs. P. van Eerde (directeur Heineken Technisch Beheer) in ontvangst nemen De heer Van der Voet kreeg deze prijs, groot f 5.000.-, voor zijn voor treffelijke studieresultaten en voor het blijkgeven van een brede belang stelling voorde natuurwetenschap ondag 22 februari vond het jaarlijkse Koffieconcert van de Heineken Fanfare plaats in het Casino in Den Bosch. Er bestaat voor dit Koffieconcert, dat voor het merendeel in het teken van het carnaval staataltijd een grote belangstelling. Voor het Brabants Dagblad was dit ondermeer aanleiding tot het wij den van een artikel aan dit muzikale gebeurenHieruit citeren wij: "Het was meteen al te proeven dat het goed gemutste publiek er veel zin in had een inspirerend klank bord te zijn voor het Heineken orkest. Men voelde als het ware dat het grote volksfeest carnaval met rasse schreden nadert. Zelfs de wat zwaarwichtige huldigingsmars van Grieg-Molenaar, waar wat carna valsnootjes vielen te bespeuren, werd door het publiek met het grootste gemak verwerkt. Karei van Dijck en zijn Heineken muzikanten verdienden dan ook een compliment voorde wijze waarop ze het naar carnaval pope lende publiek -voor de pauze geboeid wisten te houden met uit stekende blaasmuziek Ook de Heineken Drumband on der leiding van de heer P. de Leeuw werd in het krante-artikel met name genoemd omdat zij met hun gezellige welkomstmuziek een prima aanzet hadden gegeven tot de sfeer. De finale stond geheel in het teken van carnavalMet mede werking van de carnavalsvereni ging 'De Postkwakers' bracht men 'Gij bent voor mij d'n hemel hier op aarde' (het winnende carnavals lied van het Kwekfestijn) ten gehore. Oeteldonkse toppers van de laatste vijfjaren besloten dit koffieconcert. penHet medewerken aan het onder wijs in de statistiek en het leveren van een aanzienlijke bijdrage aan de invoering van de geautomatiseerde dataverwerking binnen het laborato rium zijn hier twee voorbeelden van. 19

Vers van 't Vat | 1981 | | pagina 19