ZESDAAGSE IN GENT HEINEKEN WINDSURFZEILEN IN BUITENLAND Een wielerzesdaagse is in veel West Europese landen een belangrijk sportgebeuren. Vooral in België, waar wielrennen een van de populairste sporten is, trekt een zesdaagse altijd veel bezoekers. Eind december werd de zesdaagse in Gent verreden. Het koppel Sercu/Fritz werd winnaar en ontving hiervoor na de wedstrijd de gele Heineken trui. De duizen den toeschouwers vermaakten zich, naast het aanmoedigen van hun favorieten, ook met het bezoeken van de vele stands in het Gentse sportpaleis. Op de foto ziet u naast de miss, de heer R. Casteleyn, horeca- vertegenwoordiger van Heineken België, tweede van rechts. Heineken windsurfzeilen - in de kleuren groen en wit, voorzien van de opdruk 'Heineken Beer' in rood zullen dit jaar nieuwe kleur geven aan deze populaire sport in grote delen van Europa. De eerste landen waar men de concernkleuren op het water zal kunnen zien zijn Zwitserland en Zweden. In dit Scandinavische land worden detaillisten gesti muleerd plaatselijke competities op touw te zetten onder leuzen als 'win een Heineken windsurf - zeil'. De winkelier mag zelf de aard van de wedstrijd bepalen. Ook zal de detaillist Heineken surfzeilen krijgen om opvallend in zijn etalage te plaatsen. Men is van plan in Zwitserland een Heineken trofee aan te bieden voor de nationale competitie. Met deze windsurfzeilen- promotie wil Heineken inhaken op de sport die de laatste paar jaren veel aan populariteit heeft gewonnen. 13

Vers van 't Vat | 1981 | | pagina 13