i *1ti
rW ::.y
w.+.n
HUWELIJK
Amsterdam
P. Visser (brouwen) met mw. D.S. Lees
H. van Paridon (brouwen/verpakken)
met mw. M.A. Bouckaert
C.G. Arnon kelders
met mw. C.E. Schot
J.A.A. van Stek (reclame service)
met mw. Y. Sanders (p.r.)
W.A. Klaar (verpakken)
met mw. J.H.L. Rueter
Bunnik
A. El Mansouri (bottelarij)
met mw. M.M. Rajouai
A.A. Kolf fbottelarij
met mw. M.C. Deneus
A. Kaouass (bottelarij)
met mw. C. Kaouass
J. van Waveren (bottelarij)
met mw. G.H. van den Born
A. Arab bottelarijmet mw. H. Boelet
Den Bosch
Mw. A.A.E. Willemse (bedrijfsbureau)
met P.W.M. van Aalst
Mw. A.J. Timmermans (brouwerij
algemeen) met J.B. de Koning
Th.M. Overbeek (intern transport)
met mw. E. Verbeek
Mw. M.E. Hooymans (interne dienst)
met A.W.M. van Beurden
M.J. Stuurman (mechanische werk
plaats) met mw. P.G.J, van Os
Mw. J.G.E. de Graaf (kwaliteitsdienst)
met F.C.J.M. Hoogeveen
Hattem
Mw. C. Mulder (bedrijfsbureau)
met E. Luikens
Horecagebieden:
Mw. P.C.M. Muller (secretariaat,
Midden-Brabant) met J.J. Mol
Th. A.M. Stoots (expeditie. Midden-,
Brabant) met mw. A.P.W.M. Arts
Mw. L.R.M. Molenaar (verkoop,
Amsterdam) met F.J. Zwarts
J. Willems (expeditie, Overijssel/
Veluwe) met mw. A.A.M. Beekhuizen
E.J.L. de Nijs (speciale brigade thuis
verbruik) met mw. Th. van Setten
Mw. H.M.G. Polmans (expeditie
Midden-Brabant) met L.G. van Lindt
Zoeterwoude
CJMKlaver dienstgebouw
met mw. A.M.J. Schenk
A. Bastiaan (bottelarij)
met mw. A. Hoogeveen
Mw. C.J.R. Hoogkamer (kantoor
kantine) met S. Zandbergen
Mw. W.M.J. Schrader programmering
met A.P. Kortekaas
Mw. M.C.J. Bilderbeek (personeel-
dienst buitenland) met S. van Weldam
Mw. T. van Leeuwen (plaatselijke
administratie) met M. van Zanten
Mw. P.M. Witte (centrale debiteuren
administratie) met J.J.M. van der Zwaan
(financiën /vorderingenbeheer)
GEBOORTE
Amsterdam
Brechje.d.v. H.J.G. van der Pal
(plaatselijke personeeldienst)
Arnold P., z.v. A. Schun
(interne dienst)
Adem, z.v. M. Cevik (bottelarij)
Pamela J., d.v. H. Ramnares (kelders)
André, z.v. mw. M. de Ruyter-van Dijk
(kantine)
Bunnik
Nalma, d.v. M.A. IzmarMouloud
(sortering)
Fatima, d.v. T. Tahaui (sortering)
Nadia, d.v. M.B.H. El Azzouzi
(bottelarij)
Karin, d.v. G. Moesbergen (bottelarij)
Souad, d.v. A. Moussaten (bottelarij)
Ringo, A., z.v. A. van Eldik (bottelarij)
Joyce, d.v. W. Spruyt (bottelarij)
Sebastiaan, z.v. H.H. Smits
(intern transport)
Den Bosch
Kim, d.v. G.L. van den Bogaert
(legkelder)
Nicolaas, z.v. N. Damen (bottelarij)
Joris, z.v. Mw. H.G. Dirks-van den
Brink (bedrijfsbureau)
Sabrina, d.v. A.M. Kuypers (gistkelder)
Marjanne, d.v. M.A. van Engelen
(vrachtauto' s)
Nicol, d.v. A.B.M. van Hautum
(intern transport)
Nebosja, z.v. N. Vuletic (bottelarij)
Elize, d.v. M.H. Li (legkelder)
Karolien, d.v. F.K.M. Spelstra (p.r.)
Natasja, d.v. E.F. van der Sluis
(bottelarij)
Sylvia, d.v. J. van de Leut (bottelarij)
Uschi, d.v. H.P.J. Borer (bottelarij)
Dennis, z.v. F.J. Nekkers (storings
dienst)
Marianne, d.v. G.J. Nijholt (intern
transport)
Horecagebieden
Geerdina J., d.v. P.J. Kruik (magazijn
expeditie Rotterdam
Wilhelmina J., d.v. mw. W.L.M. van
Iterson-van de Born verkoopDen Haag
Johannes J., z.v. W. de Roode
(expeditie, Den Haag)
Jesse, z.v. P.M. van Daalen (verkoop,
Amsterdam)
Nicole F., d.v. mw. C. Monsma-
Hendriks (interne dienst, Overijssel/
Veluwe
Vincent H.P.L., z.v. A.A.M. Metze-
maekers (speciale brigade thuisverbruik)
Zoeterwoude
Cheryl, d.v. J.C. van Pijpen
(magazijn en intern transport)
Ilona M., d.v. M.F. de Brito bottelarij
Fatih, z.v. N. Sencan (bottelarij)
Ibrahim, z.v. S.O. Ilbasmis (bottelarij)
Jordi, z.v. L.J.J. Brouwer (intern
transport)
Simone, d.v. A.A. Lima (bottelarij)
Arjen B., z.v. H.K.M. Arens (bottelarij)
Marijke G. en Bastianne W., ds. v.
W. Fijnekam (budgettering en verslag
geving)
Anouk L. d.v. van de heer W.P.M. van
Goozen (tekenkamer)
en mw. M. Van Goozen-de Kort
(centraal secretariaat)
Wouter, z.v. A.P. Steenstraten
procesbesturing
Elisabeth C., d.v. A.P.H. van Heeringen
(marketing management bier)
Maarten, z.v. mw. S.C.M. Splinter-
Gademan (personeelszaken Nederland)
Zoetermeer
Sander, z.v. C.H. van Leeuwen
(verkoop binnendienst)
GESLAAGD
Amsterdam
A.J. Wolters portiersdienstvoor
beveiligingsbeambte A; Voor het ten
tamen Inleiding Elektronische Infor
matieverwerking PBNA zijn geslaagd:
B. Alles (plaatselijke administratie),
H.M. Allewijn (bedrijfsbureau),
Mw. P.M. van den Born-Nieuwkerk
plaatselijke administratie
W. Lanfermeijer (plaatselijke adminis
tratie), A. Mullens (bedrijfsbureau),
R. Nijenhuis (plaatselijke administratie)
Bunnik
E. Kroon (thuisverbruik) en R. van
Pommeren (marktonderzoek) voor het
diploma NIMA A; M. Stikking
(marketing) voor het diploma reclame
marketing; E. Effendi (expeditie) voor
typediploma.
Horecagebieden
S.C. Luchtenburg (speciale brigade
voor Marketing Praktijk; E. Hartlieb
(speciale brigade) voor Marketing-A;
E.P.C. Kettine Den Haag) voor het
E.V.O. chaufreursdiploma.
Zoetermeer
Voor het tentamen Inleiding Elek
tronische Informatieverwerking PBNA:
A. Lammers (plaatselijke administratie)
en L. Winkelman (plaatselijke adminis
tratie).
Zoeterwoude
Voor het tentamen Inleiding Elek
tronische Informatieverwerking PBNA:
A.P. Buitendijk (planning informatie
horeca), J.A.A.F. Caspers (plaatselijke
administratie), A.W.M. van Gent
(centraal magazijn), R. van Gilst
(automatiseringsgroep). J.J. van den
Hoed (intern vorderingenbeheer),
Mw. N.J. Hooper (plaatselijke adminis
tratie), W. Moeliker (centrale debi
teuren administratie), C.M. Steinmann
(automatiseringsgroep)Th. A. Strijker,
(loopbaanontwikkeling). W.P. Vergunst
(constructie bureau), F.W.A. Wagten-
donk (kelder dienstgebouw) en J.L. van
Zon (physieke distributie).
M.C.J. Vermeulen (planning control
produktie bier) voor SPD I.; H.C. Gerbes
dienstgebouwvoor procesoperator B;
B. Viele (bottelarij) voor procesoperator
A; F.J.W.M. van de Vreede (kwaliteits
dienst) voor analist; C. van Schie
(storingsdienst), A. Büsscher (planning
werkvoorbereidingen HAMOnder
water (mechanische werkplaatsvoor
pneumatiek en hydrauliek; ASSijmons-
ma (bewaking) voor bevelvoerder
bedrijfsbrandweer; Mw. A. van Ingen
Schenau marketing bier) voor manage
ment assistente; Mw. M. van Alder-
werelt van Rosenburgh (personeels
zaken coördinatie E.F.I.) voor het
diploma secretaresse Schoevers.
ONZE DIENST VERLIETEN
Amsterdam
W.H.G. Rotman verpakken
J.R. Lopez Lestegas (bottelarij)-,
J.P.M. Verkerk (expeditie).
Bunnik
A.J.M. van der Vaart (national account
management)
Horecagebieden
J.Th.M. MoIIe (distributie en technische
dienst, Arnhem/Nijmegen
H.J. van den Akker (expeditie,
Midden-Brabant)-, mw. P.J.M. Boeyen-
van de Ven (verkoop, Midden-Brabant)-,
mw. J. van Vught (verkoopsecretariaat,
Den Haag)-, mw. W.C. Plato-Boontjes
(verkoop, Noord-Hollandmw. M.C.T.
van der Putte-Ooms (administratie
Amsterdam)-, mw. B.A.A. Stom
(administratie, Overijssel /Vel uwe);
mw. P.C.T. Emmen-Eschbach (adminis
tratie, Rotterdam).
Zoeterwoude
Mw. Zwankhuizen-Akkerman (centraal
secretariaat)', A.W.J. (bottelarij)-,
H. Totmensen (bottelarij)-, Mw. C.E.M.
van de Geest-van Wissen (kwaliteits
dienst).
OVERPLAATSINGEN A/MAU
D.J. Krijgsman naarH/Bosch; A.J.M.
Koole naar Z/Wou; T. de Vroe naar
A/Hel; A.F.C. Hardenbol naar Z/Wou;
JPerez Paraa naar A/Hel; J.J. Koorn naar
Z/Wou; B. Haagendoorn naar Z/Wou;
J.A. Slenders naar A/Hel; H.W. van
Beek naar Z/Wou; H.J. Vaneveld naar
A/Hel; J.A.J. Smit naar H/Bosch;
P. Hamers naar buitenland; M. Bos naar
Z/Wou; A. Poitela Fernandez naar
A/Bul; L. Verheijen naar Z/Wou;
J.W.M. Westerbeek naar Z/Wou.
22