renommeerd Elzasser wijnhuis. De wijnen er van zijn stuk voor stuk van grote klasse. Bordeaux - De Franse wijnstreek bij uitstek. In dit gebied is Italiaanse het woord alleen verte- wijnen genwoordiger weinig voorkomend. Toch bezit Reuchlin een unieke vertegenwoordiging: Chateau d' Aiguilhe. Een klein kasteel, ouderwets als het gaat om de wijn bereiding. Daarnaast beschikt Reuchlin over een aantal contacten, die ertoe geleid heb ben dat prima wijnen kunnen worden Portugal aangeboden. Moezel - Duitse wijnen zijn vooral Rijnwijn door hun spoortje zoet" in trek bij de Ne derlandse consument. Reuchlin selecteert en koopt steeds goede Duitse wijnen, die zij on der haar wijnetiket Wil helm Astemberger op de markt brengt. Reuchlin is een van de weinigen, die de grote mogelijkheden voor Ita liaanse wijnen in Neder land hebben onderkend. Reuchlin voert dan ook uitstekende wijnen van goede Italiaanse huizen, zoals: Kiola la Morra, Azienda Viti-Vinicola Tommasi, Cesari Ro- magna en Pagnana. Reuchlin importeert exclusief de Trovador Rosé. Een bruisende rosé, gebotteld in een fraaie karaf. Het onbe kende zusje" ervan heet Gatao Verde, een voortreffelijke groen-wit- te, droge wijn. Spanje - In Nederland brengt Reuchlin onder het Gar- vey label een voortreffe lijke sherry, die op de markt komt in een stan daardserie (cream, me dium en dry) en een specialiteitenserie: San Patricio, Larga Vida, Tio Guillermo en Flor de Je rez. Daarnaast impor teert Reuchlin op fles een prima schenksherry onder eigen merk: Teni- do. Dit was Wijnhandel Reuchlin in vogel vlucht. Een oud en gerenommeerd wijn huis, dat kwaliteit en deskundigheid hoog in het vaandel heeft staan. Niet voor niets heeft men jarenlang de slo gan: ,,150 jaar perfectie in wijnselectie" gehanteerd. 27

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 27