éWM nische werkplaats). Voor het VaPro-B diploma zijn geslaagd: J.A. Lindhout (brouwen), A.F.C. Hardenbol (brouwen), J.H.M. Heemskerk (verpakken). Voor het diploma Brouwerijtechniek zijn ge slaagd: J. Boskma (brouwen), N. Abbouz (brouwen), T. Mathoera (verpakken). Voor het diploma Heftruckrijder-EVO zijn geslaagd: A. Brokkaar (belading), J. van der Meulen (belading), G.J. Brunsveld (bela ding). Voor. de cursus Micro-computer/program matuur is geslaagd M.P.A. Roelands (energie en storingsdienst). Voor het diploma Bedieningsvakman is ge slaagd A.J. Weernink (kwaliteitsdienst). Bunnik L.W. Weyhenke (energie en storingsdienst) voor de cursus Practicum C.C.-techniek. 's-Hertogenbosch P.J.M. Jansen (salarisadministratie) voor het diploma Loonadministrateur, J.J.G. Visseren (physieke distributie) voor het diploma Ver voerswezen. Zoetermeer J. Witvoet (portiers bewaking) voor het diploma Bewakingsbeambte B Zoeterwoude Mw. H. Tjon (correspondentie) voor het diploma M.E.A.O. Spaanse Taal. J.T.M. Wagemakers (water milieu) voor Hoger N.V.A. diploma. J.C.M. Klomp (emballage en bulk reclame art.) voor het Praktijkexamen Nederlandse Bed rijfscorrespondentie G.C.M.J. Vermeulen proefbrouwerijvoor examen Meet- en regeltechniek voor opera tioneel personeel. J.G. Schapink (reclame promotions) voor examen Marketing. C. Volwerk (physieke distributie) voor het diploma Cursus Vervoerswezen Mw. Ch.G. Bouwer (literatuur voorziening) voor cursus Alfabetiseren. Onze dienst verlieten Zoeterwoude P. Hippe (machines en apparatuur Neder land); mw. H.C.E. van Hoogenhuyze (perso- neeldienst kantoor); mw. E. Huisman-Sip (algemene zaken); J.H.M. Witte (meet- en regeltechniek). DANKBETUIGINGEN Hiermede wil ik, mede namens mijn vrouwen kin deren allen hartelijk bedanken die aan het wel slagen van mijn 25-jarig jubileum hebben meege werkt. Mijn speciale dank gaat uit naar mijn ex-collega's uit Zoeterwoude, uit Hattem, van Amstel, en aan de heer Rottier uit Bunnik voor de blijken van be langstelling. M. W. Herblot Langs deze weg wil ik mede namens mijn vrouw en kinderen, iedereen bedanken voor de bloemen en de leuke reacties, cadeau s en niet te vergeten de overweldigende felicitaties, die ik heb mogen ont vangen bij mijn 25-jarig jubileum. Wij zullen hier met genoegen aan terugdenken. Hartelijk dank aan allen. J.F. Maréchal Het was in één woord enorm. Wat een belangstel ling, wat een stuk voor stuk geestige speeches, wat een schitterende cadeau s. Dit alles bij mijn af scheid op 19 juli jl. in Den Bosch. Mede namens mijn kinderen nogmaals mijn hartelijke dank voor deze voor mij onvergetelijke dag. F.W. Roosdorp Ook namens mijn man hartelijke dank aan directie en collega's voor de mooie bloemen en cadeau s en de fijne receptie, mij aangeboden bij mijn af scheid bij Bokma. Het was voor ons een dag waar wij nog lang met plezier aan zullen terugdenken. mw. A Zeilstra-During en echtgenoot Mede namens mijn vrouw wil ik ,u hartelijk dank zeggen voor de geweldige belangstelling en prach tige cadeau s, die wij hebben ontvangen ter ge legenheid van mijn 25-jarig jubileum. J. Smit Mede namens mijn vrouw en kinderen dank ik u allen voor de grote belangstelling en de prachtige cadeau s die wij van u mochten ontvangen tijdens mijn 40-jarig jubileum. Het was een dag om nooit te vergeten J.B. Rutten Mede namens mijn vrouw wil ik iedereen bedanken voor de vele blijken van belangstelling alsmede voor de cadeau s welke wij mochten ontvangen. M.G. Loos Hierbij wil ik mede namens mijn vrouw, hartelijk dank zeggen voor de aardige attenties en blijken van belangstelling, aan directie en personeeldienst, en voor de aanwezigheid van mw. Christiaanse en dhr. Kregel met fotograaf bij ons 50-jarig huwelijk. Het was voor ons een aangename verrassing en het feest heeft er zeker toe bijgedragen, dat deze viering voor ons onvergetelijk is. C. Vonk Mede namens mijn vrouw, wil ik de Mauritskade hartelijk bedanken voor de volstrekt onverwachte attentie, ontvangen ter gelegenheid van ons 40- jariq huweli|k. A.J. Voet In memoriam J. FIEN Velen onder ons zullen geschokt zijn bij het vernemen van de droeve tij ding dat de heer J. Fien, werkzaam op de Mauritskade, plotseling op 59- jarige leeftijd was overleden. In 1939 begonnen in de afdeling expeditie, wist hij zich in de loop der jaren door persoonlijke inzet, kennis en ervaring omhoog te werken. Zo heeft hij de leiding gehad over de kartonnage af deling, de blikverpakkingslijn en re centelijk over een groep medewerkers bij intern transport. In zijn werk betoonde hij zich een be kwaam en integer man. Hierbij toonde hij zich als een man met een warm hart en een grote persoonlijke belangstel ling voor al zijn medewerkers en wist zich vele vrienden te maken. Buiten zijn werk schiep hij zich even eens vele vrienden, met name in het Amstel kantoorvoetbalelftal. Hierin stond hij, evenals in zijn werk, als een rots in de branding. Vaak dacht hij nog met weemoed terug aan de oude Amstel tijd, zonder echter de verworvenheden bij en be langen van zijn nieuwe werkgever te vergeten. Met respect en bewondering hebben zij, die hem goed gekend hebben, ervaren hoe hij ondanks de ernstige ziekte van zijn echtgenote zich voor de brouwerijgemeenschap bleef inzetten. Hoe moeilijk dit voor hem geweest moet zijn, kunnen wij slechts be vroeden. Dat zovelen uit de brouwerijgemeen schap hem naar zijn laatste rustplaats hebben willen begeleiden, moge voor u, mevrouw Fien en familieleden, een bewijs zijn dat zij hiermee hun goede vriend en collega willen eren. De herinnering hieraan moge u tot troost zijn. Hij ruste in vrede. Langs deze weg wil ik iedereen heel hartelijk dan ken voor de vele blijken van belangstelling bij het overlijden van mijn man. mw, q.H. Smit-de Vries Voor de hartelijke belangstelling en medeleven ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest dank ik mede namens mijn vrouw, directie en afvaardiging van Heineken, en in het bijzonder dhr. Kregel voor zijn vele bemoeiingen. Het is voor ons een onvergetelijke dag geworden. P. Ouboter Hartelijk dank aan iedereen, die heeft mee gewerkt, om m'n 25-jarig jubileum tot een feestelijke ge beurtenis te maken. De hartelijke en ongedwongen sfeertroffen m'n vrouwen mij bijzonder. Ook de geschenken, bloemen en vele andere at tenties geven blijk van een fijne verhouding. J. Folkertsma In memoriam W.H. NIEMANS Volstrekt onverwacht en tot onze grote ontsteltenis kwam het bericht dat Wout Niemans op 9 augustus 1980 op 55-jarige leeftijd was overleden. Wout Niemans werkte de laatste jaren bij de automatiseringsgroep als hoofd van de afdeling documentatie. Van 1960 tot 1971 was hij medewerker op het bedrijfsbureau van onze brouwerij in Rotterdam. In de hier aan vooraf gaande zeven jaren werkte hij op ons toenmalige bedrijf in Venezuela. Zij die hem hebben leren kennen zul len met grote waardering en dank baarheid aan hem blijven denken. Vooral zijn grote inzet en zijn samen- werkingsvaardigheid waren in het oog springende eigenschappen. Wij wensen zijn vrouw en zoon de enorme kracht toe om dit grote leed te dragen. Moge Wout rusten in vrede. Op 24 juni 1980 isde heer M. NEUFELD (84) overleden. De heer Neufeld is in 1925 in de bouwkundige werkplaats te Rotterdam zijn loopbaan bij Heineken begonnen. Vervolgens is hij werkzaam geweest in de bottelarij en bij de kwa liteitsdienst totdat hij op 1 november 1970 met pensioen ging. De heer P.A. VAN LIEMPT (68) is op 13 juli jl. overleden. Sinds 1930 was hij werkzaam bij ons concern, aanvanke lijk bij de reparatie-afdeling, vervol gens bij de interne dienst tot aan zijn pensioen in 1977. De heer C.J. ERKAMP (85), in 1919 bij Amstel in dienst gekomen, is op 10 juli 1980 overleden. Sinds 1974 was hij met pensioen. In Amsterdam is op 12 juli 1980 de heer R. LIEMAN (73) overleden. Sinds hij in 1961 bij Amstel in dienst kwam heeft hij achtereenvolgens in de machine kamer, bij de onderhoudsdienst machine werkplaats en in het centraal magazijn gewerkt. In 1972 is hij met pensioen gegaan. Op 22 juli jl. is de heer J.G.A. LIMPENS (77) overleden. De heer Llmpens heeft van 1916 tot 1968 in het centraal ma gazijn te Rotterdam gewerkt. 22

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 22