H.W. Ulrich De heer Craane De heer UI rich deren, naar de brouwerij gekomen op deze dag. De eerste twee jaar van zijn diensttijd is hij in opleiding ge weest in Rotterdam, waarna hij op de afdeling smeerdienst van de technische dienst in Den Bosch kwam. Tijdens de receptie in de bedrijfskantine deelde de heer Van der Geld mee dat de jubilaris geen toespraken wenste maar dat de heer Vink het overhandigen van het personeelscadeau met enige woorden zou inleiden. Deze sprak zijn waardering uit voor de inzet van de heer Craane en de opofferingen van zijn echtgenote in verband met de drie-ploegendienst. Namens de technische dienst bood hij een koperen plaat met gravure aan. Daarna kwamen diens collega's de heren Knuiman en Van Zijl naar voren. Zij gaven de heer Craane eerst drie 'Hummel'-dierenbeeldjes, om daarna een hondehok met een echt jong hondje en een hondemand voor hem neerte zetten. Hierna kregen alle aanwezigen de gelegenheid om de jubi laris persoonlijk de hand te drukken. Amsterdam - Ter gelegenheid van zijn 25-jarig dienstjubileum werd op vrijdag 11 juli de heer H.W. Ulrich op de Stadhouderskade ontvan gen door de heren Kruidenier, Hesse, Koorn- stra en Schiphorst. Na het overhandigen van de gouden speld en de gebruikelijke enveloppe, vertrok het gezelschap richting Raadskelder waarde receptie plaatsvond. In zijn toespraak belichtte de heer Hesse de kleurrijke car rière van Harry op de brouwerij. Zo was hij begonnen op de boenplaats, waar hij ooit een vol vat bier op zijn hoofd kreeg, maar enkele weken later alweer aan het werk ging. Inzet en plichtsbesef staan toch hoog in het vaandel bij de jubilaris. Dit blijkt onder andere uit het feit dat hij eens met een bak fiets (zijn toenmalige vervoermiddel van de brouwerij) 'in opdracht' van zijn chef tussen het keurig opgestelde wagen park van Heineken moest plaatsnemen voor een fotorepor tage. Men heeft toen hemel en aarde moeten bewegen om hem uit de optocht te halen! Momenteel is de jubilaris werk zaam in de was-en schaftlokalen. Namens het personeel bood men hem een aanstekeren gou den horloge aan. Ronduit overweldigend was de belang stelling van de kant van de klaverjasclub, maar vooral van de voetbalvereniging Tos-Actief uit Amsterdam, waaraan hij heel wat vrije uurtjes opoffert als terreinknecht. Met dit ge mêleerde gezelschap werd de Raadskelder tot feestruimte omgedoopt, waar het nog enkele uurtjes gezellig vertoeven was. BUNNIK Gehuwd: M. El Hannouche bottelarij) met mw. R. Ajaray Geboren: Karin, d.v. mw. M.M. van de Maat-Maas (fi nanciën) Ali, z.v. A. Bouzerda (bottelarij) Edwin, z.v. Ch. Hogervorst (bottelari/) Patricia, d.v. B. Muis (bottelarij) Hayat, d.v. A. Bouragba (bottelarij) Habiba, d.v. M. Hamanni (bottelarij) Patricia, d.v. J.M.A. van Leeuwen (storings dienst) Mirjam, d.v. mw. M.A.A. Kroesen-Bosma (inkoop) ZOETERMEER Gehuwd: R. Vermeulen (kwaliteitsdienst) met mw. K. Jonker Geboren: Laura, d.v. F.L.M. van Scherpenseel (per- soneeldienst) Nicolaas P., z.v. N.J. Vossen (portiers en be waking) ZOETERWOUDE Gehuwd: R.A.F. Wagenaar (technische opleidingen) met mw. G. van Herwijnen N.C.C.M. Deckers (plaatselijke salaris admi nistratie) met mw. M.M.H. van Nierop (divisie internationaal) H. Hulscher (verkoop horeca/centraledienst) met mw. R. Calis Geboren: Rafshaan, z.v. A. Abdullakhan (reprografie) Ronald M., z.v. M.M. de Vreede (technische opleidingen) Ivo S., z.v. J.J. Noorlander (speciale bestu ring) Rozemarijn, d.v. J.P. Groen (bottelarij) Sandra M., d.v. J. de Brito (bottelarij) Rene Ch., z.v. Ch. Otto (energie dienst) Richard, z.v. J.W. Allaart (intern transport) Priscilla V.J., d.v. R.F. Main (bottelarij) Bülent, z.v. S. Polat (bottelarij) Orkun, z.v. H.l. Ozyigit (intern transport) Dennis Ch., z.v. D.J. Dirkzwager (ziederij) Fatiha, d.v. A.H.A. Assabouh (bottelarij) HORECAGEBIEDEN Geboren: Esther M., d.v. J.S.J. Fokkema (Den Haag) Ideke, d.v. H. van der Dam (Groningen/ Friesland/Drente) GESLAAGD Amsterdam Voor het diploma U.B.B. (bewaking) zijn ge slaagd de heren D. Epskamp (interne dienst) en P.A. van derKaaij (interne dienst). Voor de cursus Elektrische energietechniek zijn geslaagd: E.J. Hoever (verpakken), J.J. Koorn (E.S.D.), G. van Rheenen (mecha- 21

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 21