Afscheid C.C. Wolffgramm J. Craane Afscheid F.W. Roosdorp M.W. Herblot Zoeterwoude - Op vrijdag 25 juli jl., vond in Zoeterwoude het afscheid plaats van de heer C.C. Wolffgramm, die in verband met opname in de Wachtgeldregeling zijn werkzaamheden voor de groep Financiën/Vorderingenbeheer beëindigt. De heer Wolffgramm, zijn echtgenote, dochter en schoon zoon werden ontvangen in de Van Swietenkamer door de De heer Herblot 's-Hertogenbosch - Op 27 juni was het 25 jaar geleden dat de heer J. Craane bij Heineken in dienst trad en ondanks ziekte van de jubilaris is hij toch, vergezeld van zijn echtgenote en kin- Hef echtpaar Wolffgramm heer K.Th.W.M. Bakx in aanwezigheid van enkele chefs en collega's. Om half vijf begon de receptie, die op verzoek van betrok kene een informeel karakter had. Niettegenstaande de va- kantietijd en het stralende weer was er een grote belangstel ling en werd er in een gezellige sfeer afscheid genomen van de heer Wolffgramm. Amsterdam - Op vrijdag 20 juni vierde op de vestiging aan de Stadhouderskade in Amster dam de heer M.W. Herblot zijn 25-jarig jubi leum. De jubilaris en zijn familie werden op de brouwerij ontvangen door de heer Kruidenier, die hem de ge bruikelijke bescheiden overhandigde. Als eerste in de bom volle Kuiperij voerde de heer De Regt het woord, die de car rière van de heer Herblot belichtte. Begonnen als koper slager bij de technische dienst, belandde hij al spoedig in het brouwproces. Zelfs was hij een van de pioniers in de bui tenlandse activiteiten van Heineken, ondermeer op Curacao en in Griekenland. Sinds 1975 is hij nu wachtchef brouwen op de Stadhouderskade. De Regt besloot met de opmerking dat "Rinus de Heineken-etappe van 25 jaar met een uitge kiend verzet heeft gereden". Hij kondigde hiermee tevens de volgende spreker aan, de heer Bürmann, collega en eveneens wielerfanaat. Een gezellige speech, racefietswielen met 'biertubes' en een radio vielen de jubilaris namens zijn personeel ten deel. De heer Van Zboray sprak namens de collega's uit Zoeterwoude en betrok vooral de familie en met name de vrouw van de jubilaris, bij het hele gebeuren. Tot slot dankte de heer Herblot alle aanwezigen, en speciaal de redenaars. Het spreekt voor zich dat het hierna gewoon gezellig was. De heer Roosdorp 's-Hertogenbosch - Een bomvolle Cambrinuskelder was op 19 juni getuige van het vertrek van de heer F.W.Roosdorp, tot die datum horecavertegenwoordiger in Midden-Zeeland. Van heinde en verre waren zijn vrienden en collega's komen op dagen om door hun aanwezigheid dit afscheid luister bij te zetten. Tevoren was de heer Roosdorp vergezeld van zijn kinderen ontvangen door de heren Agema, Combée, De Jonge, Kloppert en mevrouw Van Eekert. Op de receptie, waarbij tot verrassing van de heer Roosdorp ook een aantal oud-collega's uit zijn Van Vollenhoven-tijd aanwezig was, werden zijn kwaliteiten nogmaals ter sprake gebracht, onder anderen door de heren Jurgens, Kranen- berg, Zewald en een van Roosdorp's eerste afnemers, de heer Mol uit Roosendaal. Op humoristische wijze haalde men, in verband met de tijd slechts een klein aantal van de vele. hoogtepunten en anek dotes uit de carrière van de heer Roosdorp op. Tal van ca- deau's, waaronder enkele zeer ludieke, werden hem over handigd. Nadat hem namens zijn collega's een elektrische grasmaaimachine was aangeboden, dankte de heer Roos dorp op de hem eigen wijze voor de op deze dag getoonde belangstelling, maar vooral voor de*vriendschap en collegia liteit, die hem gedurende bijna 40 dienstjaren ten deel waren gevallen. Hij eindigde zijn dankwoord, waarin hij met name wees op het belang van een goede werksfeer, met een driewerf 'be dankt'.

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 20