A C. Boeren 720,- M.J. Michels 600,- M.W. Mimpen C. Zijderveld 400,- H.W. Tilmans 375,- BELONINGEN AANMOEDIGINGSPREMIES Nadat de wedstrijd was afgelopen, zagen wij diverse auto's waarvan de ramen waren ingeslagen en helemaal leeggeroofd waren. Ook zakkenrollers waren erg actief geweest. De volgende dag waren wij vrij tot 15.00 uur want dan gingen we weer per bus naar het vliegveld. Bij een bezoek aan de Sint Pieter werd ons verteld dat over de bouw ruim 120 jaar is gedaan. De gids had ook allerlei bijzonderheden over de bouw en afmetingen van de kerk, maar bij het zien van deze prach tige kerk vergat ik die weer even vlug. In deze ruimte die zo groot is, dat de St. Jan er met gemak in kan, is zoveel moois te zien dat men er dagen in kan ronddwalen. Maar ja, daar hadden wij helaas de tijd niet voor, want na het kopen van een paar souvenirs moesten wij al weer terug naar het hotel waar de bus reeds klaar stond om ons naar het vliegveld te brengen. In de bus hoorden wij een verhaal van een medereiziger die op een terrasje had gegeten en 14.500 lires moest af rekenen. Hij gaf (dacht hij) 15.000 lires aan de ober, die de rest mocht houden. De ober bedankte hem wel tien keer. Naderhahd kwam hij echter tot de ont dekking dat hij de ober een briefje van 10.000 èn een briefje van 50.000 lires had gegeven. Met andere woorden: een fooi van f 125,00. Maar in de bus was iedereen het er toch over eens dat het ondanks het feit dat het Nederlands elftal de finale niet had gehaald, een geweldige reis was ge weest. ledereen was er dan ook vast van over tuigd nog een keer terug te komen naar dit mooie land met zijn fijne klimaat en prachtige steden". Zoeterwoude De heer Boeren die bij de storings dienst werkt, heeft voorgesteld de mag- neetkleppen ten behoeve van breuk sproeiers en bottelstops te verplaatsen. Overtollige slangverbindingen bij de schakelkasten werden verwijderd, ter wijl de resterende werden vervangen door roestvrijstalen leidingen. Het op sporen van een eventuele storing gaat nu gemakkelijker doordat het geheel overzichtelijker is en de magneetklep- pen beter bereikbaar zijn. Dit voorkomt langdurige stilstand. M.J. Michels M. W. Mimpen 's-Hertogenbosch De inzenders van dit idee, werkzaam in de legkelders, hebben een wijziging aangebracht aan de vacuümklep van de sulfamine-zuurtank in de H.B.K.-ruimte. Deze klep bleef regelmatig hangen. Nu wordt voorkomen dat koolzuur verloren gaat tijdens rustperiodes. Naast het kostenbesparend effect, is hiermee ook de veiligheid gediend. Zoeterwoude Op de fustenlijn zitten vul-waskoppen. Door een slechte afsluiting kon het ge beuren dat de loogoplossing waarmee de vaten schoongemaakt worden, langs een zuigerstel liep en in de cilinders terechtkwam. Het idee van de heer Zijderveld, werkend in de mechanische werkplaats, is het maken van een kapje boven de vul-waskoppen, waardoor het niet meer mogelijk is dat de loogoplos sing in de cilinders komt. Horecagebied Amsterdam Het idee van de heer Tilmans, magazijn beheerder gedistilleerd, heeft betrek king op de verpakkingsdozen. Vroeger werden er in de drankenhan dels verschillende verpakkingsdozer gebruikt. Nu wordt er met uniforme dozen gewerkt. Dit is kostenbesparenc en voorkomt breuk door een vakver deling in de dozen. Amsterdam F. van Baarsen/H. Cerneüs, belading M. Kaan, kelders 's-Hertogenbosch A.J. Smits, storingsdienst P.J. van Ooijen, gistkelders N. Prada Paramio/A. Mijland, bottelarij A.F. Visser/M. Valkenburg, bottelarij J.J. Mulders, ziederij A. van der Sluijs, gistkelders J. Verheijen, poortcontrole Leeuwarden A. Pijler, bottelarij Zoeterwoude R. Reijman, energiedienst A.J.A. Bosch, energiedienst P.A.W. Ober, mechanische werkplaats J.G.A. de Jongh, mechanische werkplaats B. de Jong, centraal magazijn D. Kuijt, bottelarij W. van der Plas, tekenkamer R. Rosvall, interne dienst bedrijf H. Wijnen, centraal magazijn Mw. C. Zandbergen, kantine kantoor J.J. van Dijk, kantine bedrijf J.P. Faasen, klantenservice J.P. Faasen, klantenservice f 100- f 25,- f 100,- f 60,- f 60,- f 50,- f 50,- f 40,- f 30,- f 50,- f 100,- f 100,- f 80,- f 80,- f 50,- f 50,- f 50,- f 40,- f 40,- f 25,- f 25,- f 25,- f 25,- ledereen kreeg een geschenk uit de bil de beloning behorende groep. Amsterdam A.A. Roso, bottelarij f 25,- A.J. Wolters, bewaking f 25,- A.J. Wolters, bewaking f 25,- H.M. van Driest, Bullewijk f 25,- H.G. Bander, bottelarij f 25,- 's-Hertogenbosch J. van de Besselaar/R. Meschendorp, bottelarij f 25,- A. Verbeek, electrotechnische dienst f 25,- A.J.W. van Maanen, intern transport f 25,- W.H. van Roosmalen, bottelarij f 25,— Leeuwarden J. Postma, bottelarij f 25,— J. Postma, bottelarij f 25,— Zoeterwoude Mw. L. Paardekoper, planning en control f 25,- B.J. Glatz, bottelarij f 25,- J. Kuiken, storingsdienst f 25,- M.M.C. Stolwijk, centraal secretariaat f 25,- H. van der Plas, postkamer f 25,- W.F.C. van Otterloo, Bettoweg f 25,- J.A.P. Willems, product management bier f 25,- Horecagebieden J.F. van Cleef, Arnhem/Nijmegen f 25,- H.G. Doerga, Amsterdam f 25,- M.H. Offerman, Rotterdam f 25,- 19

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 19