MOUTERU IN RUISBROEK (BELGIË) OVERGENOMEN DOOR HEINEKEN tnige tijd geleden nam heineken mou terij 'Roelants Maltings' in Ruisbroek over. Tengevolge van de aankoop van deze mouterij, zal de moutproduktie van de mouterij Albert in Wijnegem in de toe komst worden overgeheveld naar het zeer nabij gelegen Ruisbroek. De pro- duktiecapaciteit in Ruisbroek is aan merkelijk groterdan in Wijnegem. Met ingang van de oogst van 1982 zal de produktie van mout door Ruisbroek worden overgenomen. Het personeel van de mouterij in Wijnegem heeft de mogelijkheid overte gaan. Voordat er mout geproduceerd gaat worden in Ruisbroek, zal het bedrijf eerst worden aangepast, want hoewel de aangekochte mouterij een der laatst- gebouwde en grootste mouterijen in Europa is, acht Heineken een aantal veranderingen noodzakelijk om een optimale kwaliteit te bereiken. Het moutproces zal in drie fasen (weken, kiemen en eesten) gebeuren. In Ruis broek vond het hele proces in één installatie plaats. De capaciteit van de mouterij in Ruisbroek is ongeveer 80.000 ton gerst, terwijl er eventueel uitbreidingen kunnen worden gereali seerd. Brasseries du Logone S.A. Bij de familie N.J. Doodeman is een zoon geboren op 17 juli. Hij heet Daniël. Op 28 juli is de heer R.A.F. Wagenaar met zijn vrouw naar Moundou vertrokken. De heer Wagenaar zal daar tijdelijk als 2e mécanicien werkzaam zijn. Bralima S.A.R.L. - Zaïre De familie H.G. Liebetrau is op 11 juli uit Kinshasa vertrokken voor verlof in Europa. De familie M. Muilwijk is na verlof teruggereisd naar Kinshasa en wel op 6 juli. De familie C.D.M. Koopmans heeft op 6 juli Kinshasa verlaten om in België het verlof te houden. De familie W. van Gansbeke is op 26 juli teruggegaan naar Kinshasa. De heer Rodenburg brengt momenteel zijn verlof in Europa door. Op 26 juli is de heer J.H.J. van der Zande van Kinshasa voor verlof naar Nederland gereisd. Zijn gezin was al eerder in Nederland aan gekomen. Ook de familie R.A. Wille is voor verlof vertrokken, echter al op 4 juli. De familie F.J. Snieders is op 18 juli naar Boma vertrokken na geno ten verlof. De familie G. Wynen verliet op 27 juni Bukavu voor verlof en is inmiddels op 31 juli weer teruggereisd. De familie E.W. Benne is op 26 juni voor verlof uit Kisangani aange komen. Terwijl de familie H.J. Rutgers op 22 juli naar Mbandaka terugkeerde, verlieten de familie W. Meyer en L.P. Jolie Kinshasa voor verlof. Alsacienne de Brasserie (ALBRA) - Frankrijk Op 14 juni is de heer J.W. van der Steen met zijn vrouw teruggekeerd uit Thessaloniki. Vervolgens zijn zij op 21 juli naar Straatsburg ver trokken, waar de heer Van der Steen als Chef de Projets werkzaam zal zijn. Op 28 juli is de heer B.A.A. Brandt ook vertrokken naar Straatsburg om de funktie van Chef de Montage te gaan vervullen. Arendals Bryggeri A/S - Noorwegen Bij de familie R.H.A. Klerkx is op 21 juli een dochtertje Wenche Margrethe geboren. Heineken Ltd. - Ierland De heer W.H. Ubbink is op 18 juli uit Cork teruggekeerd. Athenian Brewery S.A. - Griekenland De heer J.J.M. Luk is op 27 juni uit Thessaloniki teruggekomen, even als de familie F.J. van Amsterdam, die op 1 juli in Nederland aan kwam. Sierra Leone Brewery Ltd. - Sierra Leone Na verlof is de familie H. de Goederen op 26 juni naar Freetown terug gereisd. Nigeria Breweries Ltd. - Nigeria De familie C. Allport is op 8 juli uit Lagos naar Engeland vertrokken voor verlof. De familie A. Kruyer isop 27 juni voor verlof uit Lagos ver trokken, gevolgd door de heer F.G.R. Lefebvre op 22 juli. De heer A. de Voogd is op 10 juli nagenoten verlof teruggekeerd naar Lagos. De familie Th. A. de Man verliet op 12 juli Aba om in Nederland het verlof door te brengen. Tevens is de familie J.M. van der Kamp op 19 juli uit Kadunavertrokken. De familie A.G. Dorrepaal is op 31 juli naar Lagos vertrokken. De heer Dorrepaal gaat daar de funktie van Installation Manager vervullen. Bralirwa S.A.R.L. - Rwanda De heer J.J. ten Hoor is op 3 juli met zijn gezin naar Gisenyi terug gekeerd. Brarudi S.A.R.L. - Burundi Op 10 juli is de familie S. Sikkema uit Bujumbura vertrokken om het verlof in Nederland doorte brengen. Malayan Breweries Pte. Ltd. - Singapore De heer M.G. Kakebeeke en zijn gezin van 24 juni tot 20 juli voor verlof in Nederland geweest. Op 29 juli is de familie J.D. Verwey definitief uit Kuala Lumpur ver trokken. P.T. Perusahaan Bir Indonesia - Indonesië De familie K.R. Tiktak die sinds 26 juni verlof heeft, is op 17 juli in Nederland aangekomen. P.T. Brasseries de l'lndonésie - Indonesië De familie L.E. Schilling isop 10 juli voor verlof uit Medan vertrokken. Brasserie Lorraine S.A. - Martinique Op 28 juni verliet de familie P.C. Meertens Fort-de-France en na genoten verlof is de familie op 27 juli weer teruggekeerd. National Brewing Company Ltd. - Trinidad Op 30 juni is de heer Th.A.M. Geysen met zijn vrouw in Port-of-Spain aangekomen. De heer Geysen is daar als Installation Specialist te werk gesteld. De heer W.B.J. van der Breggen, die in Trinidad de funktie van Marketing Manager zal vervullen, is daartoe op 26 juli met zijn gezin naar Port-of-Spain vertrokken. Antilliaanse Brouwerij B.V. - Curacao De familie L. Mengoli is van 24 juni tot 25 juli voor verlof in Nederland geweest. 17

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 17