VIERDAAGSE NIJMEGEN 1980 Met hulde aan alle wandelaars die het hebben klaarge speeld de finish te bereiken, publiceren wij hieronder het verslag van een van hen: de heer C.Timmers uit Den Bosch. "De Vierdaagse Nijmegen werd na de verregende Vierdaagse Apeldoorn met vrees tegemoet gezien en zelfs op maandag 14 juli moesten we onder barre weersomstandigheden onze startkaarten afhalen. Gelukkig bleef het droog tijdens de vlaggenparade in "de Goffert". Dins dagmorgen was het tot ieders verras sing nog droog en de paraplu's en regenkleding behoefden niet gebruikt te worden en omstreeks het middaguur konden we zelfs de sportjacks uittrek ken. Woensdag was het bijna regenvrij en donderdag was het tijdens de mars ge heel droog. De laatste dag begon weer slecht maar tot opluchting van alle wandelaars en de vele toeschouwers hield het na twaalf uur op met regenen, zodat het toch nog een glorieuze in tocht werd. Van de ruim 18.000 deel nemers hebben er 16.600 deelnemers de finish bereikt. Onze concerngroep bestond uit 24 medewerkers en huisgenoten, waarvan 2 uit Zoeterwoude, 1 uit Amsterdam, 1 uit Zoetermeer en 20 uit Den Bosch. Bij de Bosschenaren was er een kom- plete familie, nl. de familie van Vugt, bestaande uit vader, moeder, en vijf kinderen. Ondanks enige moeilijkhe den hebben ze allen de welverdiende beloning na afloop van de vierde mars dag kunnen afhalen. Ook van de andere Heineken-wandelaars liet niemand het afweten, waarbij we zeker niet onver meld mogen laten, dat de heer D.T.C. van Roosmalen voor de 15e keer de Vierdaagse liep. Door de heer Baade van thuisverbruik bier werd hem hier voor een grote bierpul met inscriptie aangeboden bij het diner op vrijdag avond. De verzorging onderweg was evenals voorgaande jaren weer in handen van de 's-Hertogenbossche Vierdaagse Vereniging o.l.v. mevrouw Meeuwsen. We kunnen niet anders zeggen dan dat het niet beter kon. De heer Konijn van het Horecagebied Arnhem - Nijmegen had vooreen goede ontvangst met bloemenhulde in café Ramona gezorgd op de laatste dag, ter wijl de heren Van Aubel en Van den Akker van dit horecagebied ons donder dag en vrijdag met een bezoek hebben vereerd. Vanaf café Ramona werden de laatste 3 km. in groepsverband afge legd. De aanwezigheid van de heer W. Klop penburg, de heer G.T. Kleiberg met echtgenote, de heer R.G.H. Elfrink met echtgenote en de heer en mevrouw F.A.C. Leyerweert op de eretribune deed ons zeer goed, terwijl laatstge noemden ons ook 's woensdags in het hotel opgezocht hebben". Staand v.l.n.r. mej. N.C.M. van Vugt, l/V. Suiker, C. Timmers, D.M. Ouwens, D.Th.C. van Roosmalen, W. van der Heijden jr., M. van der Loo, J.Th. Cornelissen, H.M.P. Versteeg, mej. M.J.G. Ran, mevr. H. Ran, van den Akker, mevr. A.C.C. Mink. J.C. Mink, mevr. C.J. van Vugt, J.W.G. van Vugt (achter mevr. Ran). Zittend v.l.n.r. mej. W.N.M. van Vugt, W.J.C. van Vugt, mej. S.C.J.A. van Vugt. G.C. Broere, L.H.M. van Bogaert, D. Azarfan. Liggend: W.F. van der Heijden sr. (links) en W.J. Ran. Op de foto ontbreekt de heer C.W.M. van Vugt. 15

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 15