HEINEKEN WANDELTOCHT DEN BOSCH TWEEDAAGSE BUSREIS VAN REIS- VERENIGING VISWEDSTRIJD BOKMA Op zaterdag 28 juni werd voor de vijfde maal een wandeltocht voor Vierdaagse- lopers georganiseerd met de afstanden 30, 40 en 50 km. Reeds om 07.30 uur meldden zich de eerste wandelaars en al spoedig was het een drukte van je welste in het ontvangstgebouw dat als startbureau was ingericht. Na de inschrijving konden de wande laars in de bedrijfskantine eerst een kop koffie drinken alvorens te starten. Helaas waren de weergoden hen niet erg goed gezind, want na enkele uren kwam de regen roet in het eten gooien. Ondanks deze tegenslag werden toch nog 600 deelnemers van heinde en verre genoteerd, waaronder ook een aantal wandelaars uit België. De routes werden door de almaar voort durende neerslag moeilijk begaanbaar en de verdwijning van diverse pijlen in de Drunense Duinen maakte het de wandelaars nog lastiger. De verzor gingstent bij Hermina's Hoeve was dan ook naast de twee andere verzorgings- posten een welkome rustplaats. De wandelaars, die kletsnat terugkeer den in het startbureau konden een prachtige medaille, die door onze af deling reclame promotions was ont worpen, of twee unieke Heineken gla zen als beloning in ontvangst nemen. Daarna konden zij zich in de bedrijfs kantine tegoed doen aan een biertje, al of niet met een belegd broodje. Tegen 19.00 uur vertrokken de laatste wandel liefhebbers en ondanks de verregende dag beloofden ze allemaal volgend jaar weer terug te komen. Tot slot rest nog een woord van dank aan alle leden van de Heineken wan delsportvereniging en vrijwillige mede- werkers(sters) voor hun grote inzet op deze dag. Op zaterdag 21 juni vertrok men met veertien mensen richting Harlingen, met redelijk goed weer. Na ongeveer vijf kwartier varen kwam men op de stek aan. Helaas was de zee nogal onrustig, hetgeen veroorzaakt werd door de harde wind. Er is dan ook tijdens de zes uren dat er gevist werd, zeer weinig boven water gehaald. Wat wel opviel, was de aanwezigheid van honderden kwallen. Al met al was het qua gezelligheid toch een zeer geslaag de dag, vooral ook door het mooiere weer 's middags. Deze dag is zeker voor herhaling vat baar, maar dan hopelijk met een betere vangst. Op 17 mei vertrok de reisvereniging Vers van 't Vat vanaf de Rotterdamse Crooswijkse Singel voor een tweedaag se busreis. Na de koffie in Rijsbergen gebruikt te hebben, ging het gezelschap naar de grotten van Remouchamps om na het bezoek aan de grotten een rondrit door de omgeving te maken. Tenslotte over nachtte men in Valkenburg. De tweede dag, op 18 mei, ging men aan boord om bijna de gehele ochtend over de Maas te varen. De tocht werd even onderbroken om een bezoek te brengen aan een gedeelte van het im posante 20.000 gangen tellende Zon- nenberg-gangenstelsel in de Sint- Pietersberg. Na een rondleiding door recreatiepark Foreldorado en 's middags een gezel lige tombola in het bos, volgde nog een bustocht door het prachtige Limburgse landschap. Nadat het afscheidsdiner in Weert was genoten, keerde het gezelschap na twee gezellige dagen, moe maar vol daan huiswaarts. 14

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 14