Fotoclub Heineken Zocterwoude- VECHT-TOER HEINEKEN TOERCLUB AMSTERDAM BOSSCHE VOETBAL TOERNOOI m <Q> Regelmatig kunt u in dit blad kennis nemen van beoordeelde en bekroonde foto's van de fotoclub Heineken Zoeter- woude. Hoewel het aantal leden van deze club nog niet zo groot is, worden steeds grotere aantallen foto's en dia's ter beoordeling bij de jury ingeleverd. Het bestuur nodigt beginnende en gevorderde fotografen uit om een keer vrijblijvend, op de éénmaal per maand te houden clubavond te komen kijken en praten over deze fascinerende hobby. Belt u eens met de heer van Puffelen op toestel 4104, die u graag nader zal informeren. De nevenstaande dia, bij het vallen van de avond gemaakt in de Flevopolder, is een opname van de heer W.M. Groen in 't Woud, die pas enkele maanden lid is van de fotoclub. Met uitgelezen weer trok op 17 mei de Heineken Toerclub Amsterdam met een groep van 65 fietsers, waarvan 14 uit Den Bosch, vijf uit Twello en één uit Rotterdam, de poort van de brouwerij aan de Van der Helststraat uit voor een toertocht door de Vechtstreek van circa 130 km. Om de niet-Amsterdammers eens te laten zien waar Amsterdam en de Amstel brouwerij hun naam aan te danken hebben, trok men eerst langs de rivier de Amstel tot Ouderkerk, waar via smalle wegen langs nog smallere riviertjes Abcoude en bij Vreeland de Vecht bereikt werd. Deze schitterende rivier werd langs de stille kant gevolgd tot kasteel Nijenrode. Hier ging men linksaf en een landelijk gebied met dor pen als Tienhoven en Westbroek werd doorgereden. Spoedig na Maartensdijk kwam men bij de rustplaats, waar op een groot terras de koffie al klaar stond. Na het rusten voerde de tocht verder door de bossen van de Lage Vuursche, langs paleis Soestdijk naar Maartens dijk, Hollandse Rading, Loosdrecht en Vreeland. Bij Nigtevecht genoot men van de schoonheid van de Vecht en later van het Gein, een riviertje dat naar Abcoude leidt. De Amstel weer volgend, kwam men na een heerlijke dag fietsen bij de brouwerij, waar nog gezellig een uurtje werd nagepraat en degenen die de tocht zo voortreffelijk begeleid hebben werden bedankt, in het bijzon der de twee Bossche motorrijders die door de zijwegen af te zetten, ervoor gezorgd hadden dat de karavaan onge stoord kon doorrijden. Op het sportcomplex van D.V.S. Boys op de Meerendonk werd op zaterdag 12 april het jaarlijks voet baltoernooi van F.C. Heineken uit Den Bosch gehouden. Er werd in twee poules gespeeld: een voor ve teranen om de Mat Parijs trofee en een voor senioren om de Wim Wis se trofee. De deelnemende vere nigingen aan het toernooi waren C.K.C. uit Kralingse Veer met 2 elf tallen, Sportclub 't Zand uit Til burg, F.C. de Herven en L.V.V. '58 uit Den Bosch, Vlijmense Boys uit Vlijmen en F.C. Heineken met 2 elf tallen. Allereerst kwamen de vete ranen aan bod. Daar de elftallen, die allen zeer sportief speelden, aan elkaar gewaagd waren, kwam het pas laat tot een beslissing. F.C. Heineken eindigde in deze poule als vierde. Ook bij de seni oren bereikte F.C. Heineken de vierde plaats. Na dit sportieve ge beuren was er 's avonds in de kan tine van de brouwerij een feest avond. De voorzitter dankte in zijn openingswoord alle voetballers voor hun sportieve spel en de scheidsrechters voor hun mede werking. Daarna reikte mevrouw Parijs de prijzen uit. Ere-voorzitter Wim Wisse was helaas verhinderd wegens familieomstandigheden. Namens alle deelnemende clubs dankte de heer Rook van C.K.C. het bestuur van de voetbalvereniging Heineken voor de gastvrijheid op de velden en de brouwerij en sprak de hoop uit dat alle deelnemende clubs volgend jaar weer van de partij zullen zijn. Het trio De Jantjes verzorgde de avond voorts muzikaal, waarbij de ver moeide spieren weer goed los werden gemaakt door de vrolijke muziek. 7

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 7