DE LEUKSTE VAKANTIEKIEK GROOTS TENTENFEEST IN ZOETERWOUDE BILJARTVERENIGING ROTTERDAM De Heineken Biljartvereniging te Rotterdam heeft, evenals twee jaar geleden, het kampioenschap van de Bedrijfs Biljart Bond over het seizoen 1979/1980 weten te behalen. De spanning of zij erin zouden slagen als eerste te eindigen heeft lang bestaan, doch in de laatste wedstrijden hebben zij de winst kunnen behalen. De vereniging die op een heel gezellig en prettig sei zoen kan terugzien, heeft op 2 april de kampioensbeker in ontvangst mogen nemen tijdens de feeste lijke prijsuitreiking in de Raads- kelder van onze vestiging in Rotterdam. Hierbij waren, behalve de leden, ook het bestuur en spelers van de Bedrijfs Biljart Bond aanwezig. Mochten er personeels leden zijn die tot de vereniging toe willen treden, dan ziet de heer Haas van het centraal magazijn te Zoeterwoude, graag hun aanmel ding tegemoet. De vakantietijd is weer aange broken. Sommigen hebben de zomervakantie er al op zitten, de meesten van u hebben die fijne periode vrijaf nog te goed. De zomervakantie is bij uitstek een gelegenheid om te fotograferen. Duizenden haten het fototoestel weer eens uit de kast om die bij zondere momenten tijdens een verre vakantie vast te leggen, om onbekende mooie plekjes in eigen land te "vangen", of grap pige voorvallen in en om het huis te registreren. In Vers van 't Vat willen wij aandacht besteden aan uw vakantiefoto's. Stuurt u daar om de vakantiefoto of -dia die u zelf het aardigste vindt aan ons op. Uit alle inzendingen zullen de beste drie worden gekozen en gepubliceerd in Vers van 't Vat van oktober. Voor de drie win naars wacht er een cadeaubon van f 25,-. U kunt uw inzending sturen aan: Redactie Vers van 't Vat Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude De termijn van deelname sluit op 1 september. Op 10 mei werd in Zoeterwoude het jaarfeest voor de vestigingen Rotter dam, Zoetermeer en Zoeterwoude gehouden. De grote en feestelijk inge richte tenten op het grasveld rondom het ontvangstgebouw De Hooiberg, boden op deze avond onderdak aan ruim 3000 personen waaronder de heren Heineken en Van der Werf. Zeer afwisselende programma-onderdelen in de diverse tenten volgden elkaar in een vlot tempo op, waarbij de artiesten met hun optredens voor elkaar niet onderdeden. In de overvolle tenten hadden chanson nier Albert van Amstel, Pussycat, The Thunderstorm, Avro's toppop disco show, The Dutch Comets, buikdanseres Yonina, The Familee, goochelaar Hans Kazan, Mr. Boembas en Company, Hardi, pianist Chris Smildiger, De Vro lijke Tirolers en Die Hofstadter Muzi kanten over belangstelling niet te klagen. Het aardige was dat men door dit typische loopfeest telkens andere gezichten tegenkwam. 6

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 6