BUNNIK Gehuwd: P. Donkervoort (bottelarij) met mw. L. Mil tenburg J.J. van der Brink (intern transport) met mw. G.A. de Graaf Mw. J.G.M. van Rijn (plaatselijke personeet- dienst) met A.W. Viski I Mw. M.E.Th. Spee (expeditie) met A.G. de Groot Mw. J.M.H. Portengen (plaatselijke admini stratie) met G.P.H. Overbeek Geboren: Farisch P., z.v. S. Karso (intern transport) Sandra, d.v. A.B.M. Peeters (bottelarij) 'S-HERTOGENBOSCH Gehuwd: J.B.M.W. Kerver (bottelarij) met mw. T.A. Roosenbrand J.A.V.M. Snellen (garage werkplaats) met mw. E. Parinussa Geboren: Shpresa, d.v. R. Islami (bottelarij) Rhonda, d.v. M.M. van Dinther (bottelarij) Adriana, d.v. F.M. van der Linden (bottelarij) Johanna, d.v. J.W.M. van Keulen (bottelarij) Jorik, z.v. P.J. Odems (storingsdienst) Rowena, d.v. J. Dubbeld (bottelarij) Dennis, z.v. mw. A. Krijgh-Westerlaken (be drijfsbureau) Susanne, d.v. J.M. van der Berk (bottelarij) Sebastiaan, z.v. G.C.W. van Loon (mecha nische werkplaats) Hilveria, d.v. P.A. Braam (bottelarij) ZOETERMEER Geboren: Stephan, z.v. mw. C.L. Loois-Le Rütte (plaat selijke administratie) ZOETERWOUDE Gehuwd: M. de Vet (netwerkplanning) met mw. J. van Haastrecht mw. L. de Groot (centrale debiteurenadmini stratie) metG.D. Tuinenburg R. Marijnen (arbeidszaken) met mw. J.E. Ed wards van Muyen Ch.Ch. Dortalina (ziederij) met mw. A.J. Ma- duro Geboren: Wesley J., z.v. E.C. Richardson (bottelarij) Melias S., d.v. N.C. Cabral dos Reis (bottela rij) José M., d.v. H.R. Lourens (procestechniek) Susanna Q., d.v. A.P.M. van der Meer fsfo- ringsdienst) Marianne, d.v. J.J.M. van der Meer (magazijn en intern transport) Genelva C., d.v. A.A. Kastanja (bottelarij) Remko, z.v. L.J. Rutten (dienstgebouw) Juriaan, z.v. C.E. Langstraat (techniek bui tenland) Dirk N., z.v. P. van Leeuwen (machine en ap paratuur Nederland) Chrystal J., d.v. M.K. Ririassa (centrale in koop) Sander, z.v. A.M.Th. Warmerdam (speciale electro) Barbara, d.v. M.J. Hoogwerf (reprografie en drukwerk) Alwiene M., d.v. R.V. Sterk (speciale bestu ring) Suzanne, d.v. P.J. Wever (technische oplei dingen) HORECAGEBIEDEN Gehuwd: J.L. Blom (expeditie Breda) met mw. J. Kramer T. Bruinsma (expeditie Almelo) met mw. B.J. Zwart E.M. Huyqens (administratie Alkmaar) met D. T. Bakker J.C. Bonné (physieke distributie Zoeter- woude) met mw. C.F.A.M. van Loon Geboren: Eva A., d.v. F.H.G. Bertus (district Noord- Oost t.v. bier) Ruben, z.v. S. van der Lucht (administratie Amsterdam) Stefan, z.v. P. van Keijzerswaard (expeditie Den Bosch) Danny, z.v. G.C. Loosbroek (verkoop Am sterdam) Chantal B., d.v. H.A. van Berkel (administra tie Amsterdam) Willem H., z.v. H.J.A.G. Garten (expeditie Haarlem) Nicoline, d.v. J. Grooten (expeditie Ede) GESLAAGD Amsterdam Voor het vakdiploma heftruckrijder EVO zijn geslaagd de heren D. Tetenburg (belading), G.A. Verkooyen (belading), F. van Baarsen (belading), J. Möllers (belading), H.G. Schro der (belading), E. Timmer (belading) en J. Zijp (belading). Voor het vakdiploma booglassen EA zijn ge slaagd de heren N.H. Hennevelt (energie en storingsdienst), W. Koch (garage), J.J. Koorn (energie en storingsdienst), W. Kouwenoord (energie en storingsdienst) en J.D.J. Smit (garage). De heer J. Hiemstra (brouwen) is voor het diploma middle-management geslaagd. De heren E.J. Hoever (bottelarij), J.J. Koorn (energie en storingsdienst), R. Leemhuis (mechanische werkplaats) en G. van Rheenen (mechanische werkplaats) zijn voor de cursus basiselektrotechniek geslaagd. Voor de cursus voortgezette hydrauliek en pneumatiek zijn de heren R. Kampman (energie en storingsdienst) en R. van der Meent (energie en storingsdienst) geslaagd. De heer M.P.A. Roelands (energie en sto ringsdienst) is geslaagd voor de cursus interfaces en periferie; de heer E.H.N. Verhe- ijen (energie en storingsdienst) voor de cur sus elektrische besturingstechniek en de heer R. Laarman (garage) voor het chauf feurs-vakdiploma B. De heer R. de Vries (kwaliteitsdienst) is ge slaagd voor het diploma brouwerij-techniek. 's-Hertogenbosch Mw. M.J. Smulders-de Koning (plaatselijke personeeldienst) is geslaagd voor het diplo ma stenografie Nederlands. De heren H. Brienen (intern transport), J. van Dijk (intern transport), J.P. van Nassau (in tern transport), P.J. van Oosterwijk (intern transport), C.C. de Vaan (intern transport) en T.G. van Wijk (intern transport) zijn geslaagd voor het vakdiploma heftruckrijder EVO. Het E.H.B.O.-diploma is behaald door de heren M.G.G. Beekmans (legkelder), H.W.M. J. van de Biggelaar (bottelarij), J.M. van Bok hoven (mechanische werkplaats), A.J. Brou wers (bottelarij), E. Hakvoort (interne dienst), mw. E.T.M. van de Horst-Batelaar (plaatse lijke personeeldienst), mw. J.A.M. Kleyne (brouwerij algemeen), J.C.K.M. Ligt (interne dienst), M.H. Spierings (bottelarij), A.P. Sij- nesael (interne dienst), E. van de Thillart (bottelarij), mw. M. Heinen-Wickering (brouwerij algemeenM. Leibling (legkel der), G.F. Weber (plaatselijke administratie) en G.C.C. Verhaar (interne dienst). Onze dienst verlieten Rotterdam Mw. J.E. de Groot-Kemp (centraal betalings verkeer): mw. A.L. Lambrousis-Kock (centra le debiteurenadministratie): mw. Y. van Merbel-de Roode (centrale debiteurenadmi nistratie). Horecagebieden: G. Hartman (administratie Zwolle): Adamse (administratie horecagebied Rotterdam): J. A. Amatngalim (administratie Rotterdam): P. Spaans (expeditie Den Haag): T. Visser (ad ministratie Leeuwarden): H.A. van Berkel (administratie Amsterdam): S.P. van Berghe (expeditie Beverwijk): J.J. Rijke (expeditie Den Haag): mw. M.M.C. Thijssen-Tervoort (administratie Beverwijk): mw. M.M.M. Schoen-de Ridder (administratie Beverwijk): J.A. Knol (horecagebied Midden-Brabant): H. Jonker (expeditie RotterdamG.J. Bakker (expeditie Rotterdam): G. ter Bruggen (admi nistratie Amersfoort): H.C. Schipper (expedi tie Alkmaar): L.P. Bos (verkoop horecage bied Amsterdam): F.J.C.M. Vriends (verkoop Breda): D.A.G. van de Bovenkamp (horeca gebied Limburg): C.E.M. van Grunsven (ex peditie horecagebied Limburg). OVERPLAATSINGEN MAURITSKADE Van de Mauritskade zijn overgeplaatst de heren: G. Tarantino (A/Hel), S. Bouwmeester (Zl Wou) en F. van Breemen (H/Bosch). 24

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 24