G. van Puffelen W.F. van der Heyden M.G. Loos, J. Smit en J. Willemse De heer en mevrouw Van der Heijden (midden) Den Bosch- De heer W.F. van der Heijden, ook een van de pioniers van Heineken Den Bosch, kwam tevens op 25 april 1955 in dienst van Hei neken Rotterdam, waar hij zijn opleiding tot vorkheftruckchauffeur kreeg. Deze functie heeft hij sinds 1957 bijna 20 jaar op de afdeling intern transport van de Bos sche brouwerij uitgeoefend, terwijl hij de laatste jaren we gens gezondheidsredenen bij de interne dienst werkzaam is geweest. De heer Van der Geld opende de receptie op 28 april jl. in de bedrijfskantine en las daarna de toespraak namens de zieke ex-afdelingschef intern transport, de heer De Groot, voor. Naast zijn werk, is de jubilaris zeer actief ge weest binnen de Personeelsvereniging vooral op voetbalge- bied en de laatste tijd in de wandelsport. Ook buiten Heine ken heeft hij bij de voetbalvereniging Concordia zijn sporen al verdiend. Het personeelscadeau werd in de vorm van een enveloppe met inhoud overhandigd, waarna men de gele genheid kreeg om de jubilaris persoonlijk de hand te drukken. Zoeterwoude- Op 1 mei werd het feit herdacht dat de heer G. van Puffelen 25 jaar geleden in dienst is getreden bij ons concern. Als eerste spreker op de spreker op de receptie stond de heer Welmers stil bij de loopbaan van de jubilaris die begon- De heren Willemse (links), Loos (midden) en Smit (rechts) met echtgenotes Amsterdam- Op 9 mei vierden drie heren uit de horecasector gezamenlijk hun 25-jarig dienst- jubileum bij de firma. Het betrof de heren M.G- Loos, J. Smit en J. Willemse, die in gezelschap van hun vrouwen, op uiterst informele wijze dit feit wensten te vieren. Geen toespraken dus. Het enige officiële vond plaats in aanwezigheid van de heren Folmer, Tielkemeijer, Hinze, Aarts en mevrouw Boerman. De heer Folmer bracht de speldjes aan en overhandigde de enveloppes. Even later in de Kuiperij, zou een grote groep belangstellenden zich in een lange kronkelende rij opstellen, in ruime mate voorzien van pakketten in cadeaupapier, om de jubilarissen te feliciteren. Van de gezichten was daarbij af te lezen dat het de bedoeling was er een gezellige en sfeervolle receptie van te maken. En dat werd het ook. ne in aanwezigheid van alle collega's en chefs. Afdelingschef Van Wijk hield een toespraak, waarbij hij begon om de jubi laris als een pionier van Heineken Den Bosch te betitelen. Omdat het echtpaar toevallig op deze dag 26 jaar getrouwd was, overhandigde hij mevrouw Van den Bergh een mooi boeket bloemen. De heer Van Wijk memoreerde dat de heer Van den Bergh als C-loner begonnen is in het brouwhuis en opgeklommen is tot groepsleider brouwen. Per 1 mei 1980 gaat de jubilaris uit de 5-ploegendienst, omdat hij dan admi nistrateur van de afdeling brouwen wordt. Het personeels cadeau, een tuinameubelement, werd voorafgegaan door een miniatuur brouwketel namens de collega's. nen was op de toenmalige loonadministratie te Rotterdamen die na de overplaatsing in 1974 werd voortgezet als kwartier maker voor de personeeldienst. Een gouden tijd, aldus de heer Welmers. In november 1979 vond tenslotte de over plaatsing plaats van de personeelsdienst naar de interne dienst en werd hij aangesteld als chef interne dienst brouwe rij. Na de jubilaris bedankt te hebben voor het vele werk in de afgelopen 25 jaar, voorzag de heer Welmers hem van de gouden speld en overhandigde hem de enveloppe. Namens de "gang" bood hij de jubilaris en zijn echtgenote een prach tig bloemstuk aan. Vervolgens sprak de heer Helmond na mens de interne dienst. Nadat hij hem geluk gewenst had en zijn waardering had uitgesproken, deelde hij mee dat er bin nen de interne dienst altijd iets gedaan werd bij een jubileum. Met de gaven van het overige personeel werd de jubilaris in de cadeaus gezet en mocht hij een prachtige plantenbak ont vangen. Als voorzitter van de Kontaktgroep Zoeterwoude sprak vervolgens de heer Prins. Deze zei dat de jubilaris be hoorde tot de kleine groep leden die regelmatig de contact avonden bezoekt, dat hij kritisch is en stimulerend voor het bestuur. Als blijk van waardering ontving de jubilaris twee Nederlandse woordenboeken, terwijl ook aan mevrouw Van Puffelen een cadeau werd overhandigd. Nadat iedereen hem gelukgewenst had, bedankte de jubilaris de sprekers voor hun woorden en zei dat hij het verleden niet zo belangrijk vond, doch het verschil tussen vroeger en nu des te meer, omdat we met de fouten van vroeger veel hebben kunnen leren om de toekomst in te gaan. De heer Van den Bergh De heer en mevrouw van Puffelen (links) 23

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 23