J.J.H. van der Bosch 2.375,- H.J.M. Houet 1.675,- J. de Vos 950,- Ph. Voogd 300,- BELONINGEN AANMOEDIGINGSPREMIES 's-Hertogenbosch Op maandag 21 april werd door de plaatselijke ideeënbuscommissie een speciale bijeenkomst belegd om de heer Van der Bosch te huldigen voor zijn sterk energiebesparend idee. Namens de C.I.B. was de heer E.J. van Brunschot aanwezig. Na een korte toe spraakvan Ir. Chr. de Vliegernamensde bedrijfsleiding werd de beloning en het bijbehorende cadeau aan de heer Van der Bosch, die bij de portier en be wakingsdienst werkt, overhandigd. Het idee houdt in het terugbrengen van het onafgebroken draaien van de luchtbe- handelingskasten in het kantoor gebouw van 7 x 24 uur naar 5x12 uur gedurende de normale kantoortijden. 's-Hertogenbosch Door het aanbrengen van een extra af sluiter behoeft men bij het vullen van de tankwagens niet meer op de tank wagens te klimmen om de ontluchting dicht te draaien. Hierdoor voorkomt men bierverlies. Zoeterwoude De heer De Vos, die in de mechanische werkplaats werkt, heeft bedacht al de acht vullers die in de bottelarij staan, te voorzien van een permanente hijsin stallatie in plaats van een tijdelijke hijs gelegenheid die elk jaar ten behoeve van de revisies opgezet en afgebroken moet worden. Ook kan de permanente installatie gebruikt worden bij een grotere storing of reparatie. Dit idee is beloond vanwege het kostenbesparen de effect. Zoeterwoude De inzender, werkzaam bij de energie- dienst, heeft voorgesteld de vier venti latoren van de koolzuuruitdrijftorens van waterbehandeling via 2 schakelre- lais aan te sluiten op het ketelvoeding- water en produktwater. In plaats van continu draaien de ventilatoren nu alleen indien er ketelvoedingwater of produktwater gemaakt wordt en scha kelen ze uit als er geen aanmaak van water is. Dit levert energiebesparing op en een langer gebruik van het filterma teriaal voor de aanzuigvanventilatoren. Bunnik J.R. Claes, kassier 's-Hertogenbosch J.J.M. van Straalen, bottelarij Zoeterwoude H.R. Wey, bottelarij R. Groothuis, storingsdienst C. Boeren, storingsdienst F. Tindal, bottelarij f 25,- f 75,- f 100,- f 100,- f 100,- f 100,- D.J. Dirkzwager, brouwhuis f 90,- M.F.J.Jansenbrouwhuis f 90,- G.J. van der Flier, dienstgebouw f 75,- J.N.A. Kompier, storingsdienst f 75,- L.H. Mosterdijk, mechanische werkplaats f 75,- C.L.N. Tindal, bottelarij f 60,- S. de Wit, bewaking f 50,- A.H. Wentink, brouwhuis f 50,- D.J. Dirkzwager, brouwhuis f 50,- M.AJ. Shaw, bottelarij f 50,- T. Rietveld, intern transport f 50,- J. Harteveld, bottelarij f 50,— M.T. Sousa, bottelarij f 50,- M.T. Sousa, bottelarij f 50,- F. Laan, storingsdienst f 50,- J. de Haas, centraal magazijn f 40,- P.B.J. Soudan, centraal magazijn f 40,- I.B. Jankie, bottelarij f 40,- E.A. van Duijn, centrale inkoop f 40,- A. van Duijn, storingsdienst f 40- J.P. Luurssen, storingsdienst f 40,- Mevr. C.W. de Jong, kantine kantoor f 40- T.M. de Boer, dienstgebouw f 40,- I.B. Jankie, bottelarij f C. Zandbergen, kantine kantoor f 40,- 40,- A.J. Kortland, intern transport f 40,- J.P. Schreutelkamp, dienstgebouw C.J. Klaver, dienstgebouw J.J.M. Bitter, kantine kantoor W.J. Brugmans, storingsdienst 40,- 40,- 35, 35,- Mevr. A. Vervoorn, kantine bedrijf f 35,- I.S. Eman, brouwhuis f 30,- D. Barnhoorn, brouwhuis f D. Barnhoorn, brouwhuis f M.F.J. Jansen, brouwhuis f 30,- 30,- 25, 25, Een ieder kreeg een geschenk uit de bij de beloning behorende groep. 's-Hertogenbosch J. Verheijen, portieren bewakingsdienst Zoeterwoude C.J.G. van der Weyden, bottelarij J. Monteiro, bottelarij M.J. Klerks, fysisch laboratorium W. van Marwijk, storingsdienst R.W. Wassing, kantine kantoor J.M. Naerebout, energiedienst J.M.H. Mulder, bottelarij A. van Gent, centraal magazijn A. van der Draay, energiedienst A.J.A. Bosch, energiedienst M.G. Streng, energiedienst R. Hazebroek, Heineken reken centrum J. Ibanez, bottelarij M. Plug, bottelarij D. Blom, intern transport J. Zoons, brouwhuis H. Verhoosel, interne dienst kantoor Mevr. C.W. de Jong, kantine kantoor B. Snoek, brouwhuis H. Weeda, energiedienst P. van Sas, bewaking G. van Hartevelt, dienstgebouw J. Guyt, bottelarij H.K.M. Arens/D. van Hoegee, bottelarij f 25,- 25,- 25- 25,- 25- 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 25- 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 17

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 17