KOFFIECONCERT HEINEKEN FANFARE J.D.W. Eerbeek RECTIFICATIE Er is helaas een fout geslopen in het jubileumverslag van de heer Cloose (Vers van 't Vat nr. 2/80). Hierin staat dat de jubi laris vergezeld werd door zijn echtgenote, dochter en schoonzoon. Dit moet zijn: zoon en schoondochter. Abusievelijk staat er bij de foto bij het jubileumverslag van de heer De Roode dat hij rechts op de foto staat. Rechts staat echter de heer Scheltema, terwijl de heer De Roode links staat afgebeeld. reerde de jubilaris met de gouden speld met briljant en over handigde hem de bekende enveloppe. Hierna kreeg de jubi laris een receptie aangeboden in "de Hooiberg". De heer Hofhuis heette iedereen hartelijk welkom, waarna de heer Welmers het woord kreeg. Hij dankte de heer Eerbeek voor alles wat hij tot op heden voor de brouwerij had gedaan en wenste hem nog vele gezonde jaren binnen ons concern toe. Ook de heer Kemper sprak de jubilaris toe en bood daarna diens vrouw een bloemetje aan. Namens het bedrijfsbureau sprak de heer Van der Vliet. Hij roemde de vitaliteit en on vermoeibaarheid van de jubilaris en bood hem namens de af deling vele cadeau's aan. Nadat de heer Poelenije ook nog gesproken had, nam de jubilaris zelf het woord. Hij besloot zijn spontane dankwoord als volgt: "Ik baal niet, kom gerust naar Zoeterwoude, het valt hier best mee". Christiaanse heette iedereen hartelijk welkom en kondigde achtereenvolgens de heren Hoogwerf, Van Dillen en Van Gent aan. Zij boden, ieder met een persoonlijk woordje, het personeelscadeau en de afdelingscadeau's aan. De heer Lakeman sprak zijn grote waardering uit voor de wijze waarop men zijn jubileum herdacht en dankte allen. Hierna was er de gelegenheid de jubilaris geluk te wensen en werd er nog menig pilsje vers uit het vat getapt. De heer Eerbeek (links) Zoeterwoude - Op 29 februari j.l. werd de heer Eerbeek, werkzaam op het bedrijfsbureau, samen met zijn echtgenote ontvangen in Zoe terwoude door de heer Welmers. Deze deco Traditiegetrouw hield, een week voor het losbarsten van het carnaval, de Hei- neken Fanfare op zondag 10 februari jl. haar jaarlijkse "Carnavals"-koffiecon- cert in het Casino te Den Bosch. Reeds ver vóór 11 uur stond er een grote rij van belangstellenden voor het Casino en toen om half 12 de deuren open gingen, was de zaal binnen een kwar tier vol. De drumband zorgde er echter voor dat niemand zich verveelde. In het serieuze programma voor de pauze vielen de nummers Olympica van Giovanni Orsomando en Bachanale uit Faust Ballet van Gounod-Maas het meest op. In het tweede gedeelte stak Perfidia van Dominquez-Scheffer bo ven alles uit. De finale begon met het optreden van de Carnavalsvereniging "De Poffers" met het lied "Je kunt er niks an doen", dat de tweede prijs had behaald op het kwekfestijn van het 11-11 bal 1979. Hierna volgde een carnavalspotpourri van alle carnavalsliedjes van Wim Ker sten van de afgelopen twintig jaar, ge arrangeerd door W. Doomernik. De climax van het koffieconcert vormde tot slot het optreden van Wim Kersten en de Viltjes met het "Bloemetjesgor dijn": een passende afsluiting van een neken Fanfare, aan de vooravond van zeer geslaagd koffieconcert van de Hei- het carnaval. 24

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 24