A. Versluys P.M. Lakeman A.J. Bernard Kappelle liet krantenberichten uit binnen- en buitenland de revue passeren en besprak vervolgens de loopbaan van de jubilaris. Hij kenmerkte de heer Willemsen als een gezellige en innemende persoonlijkheid, in hart en nieren een Heine- ken man. Voorts bood hij mevrouw Willemsen een kleine bloemenhulde aan als dank voor het feit dat zij haar man al tijd gesteund heeft in zijn werk. Hierna trad de heer Krantz naar voren, die herinneringen op haalde uit de tijd dat de heer Willemsen bij de CTD werkte. Tot slot namen allen de gelegenheid waar de jubilaris en zijn gezin de hand te drukken en hun het allerbeste toe te wen sen voor de toekomst. Omdat het aan gezelligheid niet ont brak, duurde het nog enige uurtjes voor de aanwezigen huis waarts keerden. De heer Bernard De heer Plat memoreerde in zijn toespraak, dat de heer Ber nard de groei van een brouwerij van 300.000 hl. naar een van ruim 2.000.000 hl. heeft meegemaakt. De heer Van Delft, collega brouwer, die, naar zijn zeggen, 35 jaar verdriet maar gelukkig méér plezier met de jubilaris heeft gedeeld, bood een cadeau aan. Tenslotte sprak de heer Roos lovende woor den over de voortreffelijke samenwerking tussen de brou wers van de brouwerij en de ambtenaren van de Accijnzen- dienst. Het dankwoord van de heer Bernard was nog niet het einde van deze receptie. De familieleden en de vele gasten bleven nog een poos na onder het genot van een slokje en een snackje. Een gezellig jublileum! Het gezin Versluijs Middelburg - De tweede gouden jubilaris in de korte geschiedenis van het horecagebied West- Brabant/Zeeland is de heer A. Versluys, mo menteel werkzaam op de debiteurenadmini stratie te Middelburg. In "de Brasserie" werd op 28 februari de heer Versluys, die in gezelschap van zijn echtgenote en drie zoons was, toegesproken door de heer De Jonge. Hij be nadrukte vooral de plichtsgetrouwe en ambitieuze instelling van de jubilaris. De overname van de drankenhandel De Vlie ger en later de fusie met drankenhandel Verdonk hebben aan de jubilaris bijzondere eisen gesteld, waardoor hij van alle markten thuis moest zijn. Zoals het assisteren op de expedi tie en in het magazijn en zelfs op de vrachtwagen, 's morgens vroeg maar ook s' avonds laat. Tijdens de receptie, waarbij vele Middelburgse en Bredase collega's aanwezig waren, overhandigde de heer Van Lieren na een korte toespraak een home-trainer aan de heer Ver sluys. Hierna kreeg de heer Monden het woord, die namens het personeel uit Breda een Work-mate aanbood. Tot slot sprak de heer Versluys een dankwoord tot alle aanwezigen en werd de receptie op gezellige wijze nog even voortgezet. Amsterdam - Op 19 februari j.l. vierde de heer Bernard zijn 40-jarig jubileum in de kantine aan de Mauritskade. Hij werd met zijn vrouw, zijn zoon met echtgenote en zijn kleindochter ont vangen door de heer Kruidenier in het bijzijn van Mevr. van Kooten en de heren Kranenberg, Plat, Van Bekkum en Lou- winger. Met een vriendelijke speech dankte de heer Kruide nier, de jubilerende brouwer voor hetgeen hij voor de brou werij heeft betekend en deed hem de gouden speld op. De heer en mevrouw Lakeman Zoeterwoude - Ter gelegenheid van zijn 40- jarig jubileum werd de heer Lakeman op 1 fe bruari j.l. samen met vrouw en kinderen in de Van Swietenkamer te Zoeterwoude ontvangen. Nadat de heer Kranenberg een groot aantal telegrammen had voorgelezen, sprak hij de jubilaris - op diens verzoek kort - toe. Met enkele woorden wist hij de heer Lakeman te loven en zijn loopbaan in het kort te schetsen. Het opspelden van de gouden speld met briljant liet de heer Kranenberg over aan de vrouw van de jubilaris. Direct hierop aansluitend sprak de heer Lakeman zijn dankwoord uit. Hierna begaf het gezel schap zich naar de grote ruimte van het ontvangstgebouw, alwaar een informele staande receptie plaatsvond. Mevr. 23

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 23