GEPENSIONEERDEN AMSTERDAM BIJEEN IN 'T KOELSCHIP BIJEENKOMST GEPENSIONEERDEN TE ZOETERWOUDE De heer Moes tijdens zijn welkomstwoorden. Op 3 januari jl. was voor de oud-mede- werkers van Amsterdam voor de twaalf de keer een nieuwjaarsbijeenkomst georganiseerd. De ceremoniemeester van de dag, de heerC. Moes, heette allen hartelijk welkom. Hij haalde herinnerin gen op, met name over de gezellige sfeer die er altijd geheerst had. Hierna kwam de heer C. Bremer, de nieuwe produktieleider, aan het woord. Hij sprak zich heel positief uit over het behaalde rendement. "Als het bottel rendement in vrachtwagenlengte uit gedrukt zou worden dan zouden er van Groningen naar Maastricht vracht wagens staan.' Hiermee gaf hij zijn ver trouwen in de toekomst weer. Want we gaan op alle mogelijk manieren doorzo- als er vroeger gewerkt is". Voorts kon digde de heer Bremer de film "Je weet niet wat je hoort" aan. Geboeid keek men toe hoe in de film gepleit wordt voor het dragen van gehoorbeschermende middelen. De film ondersteunde dan ook de woorden van de heer Bremer dat men steeds meer rekening moet houden met de omgeving waarin we leven en dient te zorgen voor een grotere veilig heid van de werknemers. Hierna deelde de heer E.J. van Brun- schot mee blij te zijn ook dit jaar de oud medewerkers te mogen uitnodigen voor het personeelsfeest, hetgeen met een enthousiast applaus begroet werd. Verder riep hij allen op toch vooral aanwezig te zijn bij de algemene leden vergadering van de personeelsvereni ging. "Want de personeelsvereniging is ook üw vereniging". Hij beloofde de ge pensioneerden een bruisend jaar, zodat men kan spreken van een 'Amsterdams jaar' met evenementen op het pro- Op 18 december jl. vond de jaarlijkse ge pensioneerdenbijeenkomst plaats. Ook ditmaal kwam men bijeen in de kantine, die door de interne dienst speciaal hier voor ingericht was. Ondanks het bar slechte weer druppelden vanaf twee uur de eerste oud-medewerkers binnen en nadat de bussen uit Rotterdam gearri veerd waren, stroomde de kantine al spoedig vol. Na een hartelijk welkomst woord vertelde de heer P Kranenberg het een en anderover de gang van zaken in het bedrijf. De 270 gepensioneerden waren blij te vernemen dat alles goed gaat in het concern. Met gejuich werd ook de mededeling ontvangen dat Hei- neken deze bijeenkomsten nog steeds met plezier kan aanbieden. Na de openingswoorden en het vullen van de glazen ving men aan met het spelen van de eerste bingo. Vele mooie prijzen wer den in de wacht gesleept: in de pauze gramma als een internationaal voetbal toernooi van HBM op31 mei bijdeMeer- boys en de concernsportdag in het Olympisch Stadion eind augustus. De heer J. Smit, de volgende spreker, kon zijn "vrienden en vriendinnen" uiteraard de jaarlijkse bustocht in het vooruitzicht stellen. Maar het doel van de bustocht op 6 juni a.s. blijft voorlopig nog even geheim. Tot slot sprak de heer J. Siertsema die de heer G.T. Kleiberg verving. Hij stond even stil bij de zaken die dit jaar voor ons concern van belang waren. Voorts wenste hij iedereen een gezond en voor spoedig nieuwjaar. Men vond het jammer dat er aan deze middag ook weer een eind kwam. Stellig had men nog uren gezellig bijeen willen zitten om met elkaar de laatste nieuwtjes uit te wisselen! was er volop gelegenheid van de dans vloer gebruik te maken. Toen ook de tweede bingo gespeeld was en het einde van de middag naderde, bracht de heer Molijn namens alle aanwezigen zijn dank uit voor de geweldige middag die hen was geboden. Nog een kort gezellig samenzijn restte de aanwezigen voor men huiswaarts keerde en terug kon kijken op een zeer geslaagde bijeen komst.

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 8