4 y Nieuwe redactrice Mutaties redactiecommissie Verhuizing stafdienst Public Relations Heineken Nederland Bij de voorpagina Bij Wavin in Hardenberg worden de Hei- neken exportkratten gemaakt. De nieu we kratten worden in deze spuitgiet- matrijs geproduceerd. Op de foto ziet u de krat op het moment dat de matrijs "gelost" wordt. Bij de achterpagina Op de foto ziet u de heer Cingel met bij rijder op een spanwagen van de Heine- ken ijstrekkerij. Van 1917 tot het begin van de vijftiger jaren werd door Heine- ken ruw ijs verkocht om bier te koelen voor een halve cent per kilo. 31STE JAARGANG NR. 1 FEBRUARI 1980 PERSONEELSBLAD VAN HET HEINEKEN CONCERN Verschijnt 10 keer per jaar Redactie-adres: Postbus 500, 2380 BA Zoeterwoude Tel.: 071-814870, 814288, 814249 REDACTIE: E.C.Bouwmeester (hoofdredacteur) Yvonne Sanders Ineke Spoorenberg REDACTIECOMMISSIE: Mr. J. Th. Kappelle H.F.M. Coebergh R.G.H. Elfrink Mr. D.P. de Graaf Mr. L.M. Pahud de Mortanges Ir. J.B.R. Schwietert J. Siep H.A.H. Verlinden CORRESPONDENTEN: Amsterdam (Stadhouderskade): P.A. Sternfeld Amsterdam (Mauritskade): R.G. Louwinger Bunnik: J.P.J. van Rijnsoever Hattem: A.J. Voortman 's-Hertogenbosch: C. Timmers Leeuwarden: B.W. Siemens Rotterdam (Crooswijksesingel): J.A. Matser Zoetermeer: F.G.A.M. Roolaart Zoeterwoude: H. Klein Zwolle: L.J. van Rhijn Met ingang van 1 de cember jongstleden is Yvonne Sanders benoemd tot redac trice van Vers van 't Vat. Zij volgt hiermee Ineke Spoorenberg op, die gedurende twee en een half jaar de redactie van Vers van 't Vat verzorgde. Wij wensen Ineke Spoorenberg veel succes toe in haar verdere loopbaan en hopen dat Yvonne Sanders met plezier en succes haar taak zal overnemen. Ook Els Reijnders heeft wegens het verlaten van ons con cern haar taak als redactiemedewerk ster neergelegd. De redactiecommissie In verband met het vertrek van de heer Jhr. F.J.C. Mollerus naar Engeland heeft de heer H.F.M. Coebergh zijn plaats in de redactiecommissie ingenomen. Te vens is de redactiecommissie uitgebreid door de komst van de heer R.G.H. Elfrink, die als hoofd Public Relations Nederland in de commissie zitting heeft. Wij wensen beide nieuwe redactiecom missie-leden veel succes toe. De redactiecommissie Sinds kort is de stafdienst Public Rela tions Nederland naar Zoeterwoude ver huisd. Dat betekent dat ook de redactie van het blad Vers van 't Vat in Zoeter woude is gevestigd. Elders op deze pa gina vindt u de telefoonnummers waar onder de redactieleden bereikbaar zijn. Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concern stafdienst Public Relations, tel. 020-7022 57. 1 Voorpagina 2 Inhoud: colofon: nieuwe redactrice; mutatie redactie commissie; verhuizing redac tie naar Zoeterwoude 3 In Memoriam Mr. D.U. Stikker 4 Hoe Heineken in België vanuit onze Belgische vestiging opereert, leest u op deze en de volgende pagina's 7 Er is een speciale exportkrat ontworpen: de Heineken Europa Krat 8 Kerstviering en nieuwjaars receptievan oud-medewerkers in Zoeterwoude en Amsterdam 9 De overname van Hennekens door Heineken 10 Nieuwjaarsrecepties op de diverse vestigingen 12 Ook dit jaar was de Horecava weer een groots gebeuren, waarbij Heineken aanwezig was met een nieuwe stand '14 Bedrijfsnieuws 16 Het jubileumconcert van de Heineken Fanfare ter gelegen heid van haar 20-jarig bestaan; korte geschiedenis van de Heineken Fanfare 18 Kroniek 19 Een uit 6 duizend: Gerard Blok 20 Nieuws uit het buitenland 22 Jubilea en pensioneringen 24 Verenigingsnieuws 26 Ideeënbusnieuws; evenemen ten waarbij Heineken ver tegenwoordigd zal zijn 27 Proost; de nieuw vastgestelde prijzen voor de Amstel wieler- kleding 28 Achterpagina Kopij en foto's voor Vers van 't Vat 3/80 dienen uiterlijk 7 maart a.s. binnen te zijn. 2

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 2