2000,< 1800,- F^ is „<s^ 650y EVENEMENTEN A. Hepkema H.W.J. Winthorst H.G. Gerbes D.E. Savans BELONINGEN AANMOEDIGINGSPREMIES Leeuwarden Het idee van de heer Hepkema, werk zaam als elektromonteur, betekent een verbetering voor de kleminrichting van het verpakken. Normaal werden pakket ten met 12 flessen aan de zijkant van de fles vastgeklemd. Hierdoor ontstond schade aan de etiketten en kwam fles- breuk veelvuldig voor. Door de klemin stallatie een kwartslag te draaien, wor den de flessen van bovenop in plaats van aan de zijkant vastgeklemd. Tevens kan de band 15% langzamer lopen, waardoor ook op energie bespaard wordt, terwijl het rendement hetzelfde blijft. Bunnik Voor het verwijderen van doppen van de literflessen werden afdraaisnaren ge bruikt, welke waren voorzien van een gevulcaniseerde bovenlaag. Deze sna ren waren onderhevig aan grote slijtage en werden derhalve veel verbruikt. Na vervanging van de snaren moesten de ontdopmachines opnieuw worden afge steld. Door de heer Winthorst, werk zaam als groepsleider in de bottelarij, werd het idee ingediend om voornoem de snaren te vervangen door standaard- tandriemen. Een praktijkproef heeft uit gewezen dat het gebruik van deze riemen minder onderhoud vergt. Tevens gaan deze riemen langer mee terwijl bo vendien de aanschafprijs ervan lager is. op de afdeling Intern Transport, betreft het gebruik van voorgedrukte klussen- bonnen. Aangezien een aantal produk- ten nog steeds per laag wordt ver kocht, zijn deze klussenbonnen nodig bij de samenstelling van deze (kleinere) partijen. In tegenstelling tot de oude situatie staan nu diverse soorten limo nade reeds op het nieuwe formulier en behoeft slechts het aantal te worden in gevuld. Dit levert gemiddeld een bespa ring op van 40% terwijl tevens de kans op het maken van fouten wordt beperkt. 9 - 10feb. Vz Finale WK IJsspeedway Assen 27 feb. - 2 maart Indoor Concours Hippique Dronten Zoeterwoude Het idee van de heer Gerbes, die op de afdeling Filtratie/Dienstgebouw werk zaam is, houdt in dat door het aanbren gen van een extra wateraansluiting om bier na te drukken flexibeler gewerkt kan worden. Hierdoor wordt op arbeid bespaard. 1 - 2 maart Grand Prix Snowmobiles Assen 1 - 2 maart WK Schaatsen (heren) Heerenveen Bunnik Het idee van de Savans, administrateur 6-7-8- maart Indoor Brabant 's-Hertogenbosch 22 - 23 maart Heineken Roei-vierkamp Amsterdam 22 maart Ster van Zwolle (wielrennen) Zwolle e.o. 23 maart Internationale motorcross 500 cc. Markelo 30 maart Motorcross Norg 30 maart Motorcross Wychen Bunnik D.A. Udink, energiedienstf 100,— A. Bouwer, kwaliteitsdienstf 100,- Leeuwarden B. Wijbenga, produkf/'ef 40,- Zoeterwoude T. van Emmerik, mechanische werkplaatsf 75,— L.A. Schumacher, dienstgebouwf 50,- Th. van Gans, bottelarijf 50,- M.A.I. Shaw, bottelarijf 25,- Mw. N. Montagne-Bekooij, kantine kantoorf 25,- ledereen kreeg een geschenk uit de groep behorende bij de belo ning. H Bunnik C. Davelaar, bottelarijf 25, J.R. van Breemen, intern transportf 12,50 J. van der Schilden, intern transportf 12,50 Horecagebieden M.H.W. Janssen, horecagebied Midden-Brabant f 25,- Leeuwarden R. van Asperen, verpakkenf 25,- A. Dalstra, produktief 25- Zoeterwoude R.H. van Peski, mechanische werkplaatsf 25,- G.J. van de Flier, brouwhuisf 25,- A. Plakke, afdeling verpakkenf 25,- D. Blom/C. Polderman, intern transport f 25,— B.L. Verberg, dienstgebouwf 25,- 26

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 26