H. van Houweninge B.C. Vink J. Wimmers Zoeterwoude - Vrijdag 30 november jl. vierde de heer H. van Houweninge samen met familie, vrienden en collega's zijn 25-jarig jubileum bij Heineken. Nadat het gezelschap in de Van Zwietenkamer door de heren VIeghert en Huffels was ontvangen, werd de receptie in het Ontvangstgebouw "De Hooiberg" voortgezet. De collega's van de heer Van Houweninge, die werkzaam is bij Verkoopdiensten Thuisverbruik Bier, hadden voor hem een speciaal programma in elkaar gezet op "de Indische toer". Dit omdat Indonesië zijn geboorteland is en hij daar voor Heine ken een deel van zijn 25-jarige loopbaan werkzaam is ge weest. Terwijl zijn collega's, in specifieke Indische kledij ge stoken, een voor hem gecomponeerd liedje zongen, werden er dia's van leuke cartoons vertoond waarin de verschillende hoogtepunten van zijn carriere in beeld waren gebracht. Uiteraard zorgde dit voor grote hilariteit bij de aanwezigen. Van der Helststraat. Vervolgens verplaatste dit gezelschap zich naar het Koelschip waar een groot aantal aanwezigen de heer Alles met zijn vrouw, zoon Bob, eveneens werkzaam bij Heineken, en diens vriendin opwachtte. De heer Bolthof heette iedereen van harte welkom en gaf na het voorlezen van een aantal gelukwensen het woord aan de heer Banz. Deze ging nader in op het beroep van de heer Alles. "Het moet al moeilijk geweest zijn om all-round monteur te worden. Echter om all-round monteur te blijven is nog veel moeilijker in deze tijd van technische vooruitgang." Nadat de heer Banz de envelop met inhoud aan de heer Alles had aangeboden, kreeg de heer Karman, chef van de jubilaris, het woord. De heer Mantel besloot de rij van sprekers. Deze haalde wat herinneringen op uit de 25 jaar dat hij met de heer Alles sa menwerkte. Niet voor niets spreekt men van de tweeling Alles- Mantel. Bij de overhandiging van het cadeau begon er opeens een sirene door de zaal te loeien. Daarop werd een prachtige tekening zichtbaar waarop men de heer Alles en zijn collega's in de meest uiteenlopende voertuigen zag zitten. De creatie was afkomstig van de afdeling reclame service. De speech van de heer Mantel werd afgesloten met een aubade voor de jubilaris gezongen door zijn collega's en hun echtgenotes. Bij het horen van de eerste klanken van 'Zakkie noga' zong echter al spoedig de hele zaal uit volle borst mee. Na het dankwoord van de heer Alles werd iedereen in de gelegenheid gesteld de jubilaris persoonlijk te feliciteren. Den Bosch- Op vrijdag 30 november jl.vierde in Den Bosch de heer B.C. Vink het feit dat hij 25 jaar in dienst was bij de Technische Dienst, van welke periode hij 13 jaar in het buitenland heeft doorgebracht, afwisselend in Nigeria, Congo en Angola. De jubilaris met echtgenote werd ontvangen door bedrijfslei der Scheltema, die hem het goud opspeldde en de jubileum- gratificatieoverhandigde. Nahetofficiëlegedeelteging het ge zelschap naarde bedrijfskantine. Daarwerd het echtpaar Vink bij binnenkomst door een tot de nok toe gevulde kantine met Met de veiligheidsgordel al om is de heer Vink bijna klaar voor het grote gebeuren: een ritje op het ros Balthazar. een hartelijk applaus begroet. De heer Van der Geld heette alle aanwezigen, onder wie vele tropenvrienden en relaties, van harte welkom. De heerGregoire, sinds3jaarzijn chef, memo reerde de eerste kennismaking met hem. Hij vond dat de heer Vink met zijn hobby's als paardrijden en fietsen zeer sportief is, maar deze wel roekeloos beoefent. Daarom was door de Technische Dienst een speciaal ros ontworpen, "Balthazar", met alle denkbare beveiligingen, waarop de jubilaris volgens de heer Gregoire geen ongelukken kon krijgen. Verder waren nog zijn "vier stokpaardjes" op het ros aangebracht. Hij be sloot zijn toespraak met het overhandigen van het personeels- cadeau in de vorm van een minibureau en een enveloppe met inhoud om daarvan een bureau naar eigen keuze te kunnen kopen. De heer Van der Geld bood vervolgens het foto-album aan en gaf het laatste woord aan de heer Vink. Deze sprak zijn oprechte dank uit voor de grote belangstelling van heinde en ver en noemde het ros Balthazar een technisch hoogstandje. Hierna was er gelegenheid het echtpaar Vink met dochter en zoon te feliciteren, waarvan zeer druk gebruik werd gemaakt. De heer Van Houweninge. gezeten op en aan het geschenk van zijn collega's, tijdens zijn dankwoord. Amsterdam - Op 6 december jl. vierde de heer J. Wimmers zijn 25-jarig jubileum. Vergezeld van zijn vrouw, zoon en schoondoch- ter en zijn voormalige garagechef, werd de jubi laris in het Leslokaal ontvangen. Nadat de envelop en de speld overhandigd waren, volgde de receptie. Bij het betreden van de kantine werd de familie Wimmers verwelkomd door de klanken van het Tamboerkorps van de Intendance. Zij brach ten een aantal nummers ten gehore, waaronder '"Last moment" en maakten een overgetelijke gebeurtenis van deze entree. Omdat de heer Wimmers niet toegesproken wilde wor den, vormde zich al snel de bekende rij van bezoekers die hun felicitaties kwamen aanbieden. Van hoog tot laag en van heinde en ver was men gekomen en, zoals zou blijken, niet alleen met lege handen. Vele cadeaus mocht de heer Wimmers in ontvangst nemen, zoals een work-mate van het personeel, gereedschap, een fo totoestel en een grote groepsfoto van de chauffeurs en het ga- ragepersoneel. Gezien het grote aantal bloemstukken, zal men in huize Wimmers zich nog lang dit feest herinneren. Lachend kijkt mevrouw Wimmers toe hoe haar man het zojuist ont vangen cadeau keurt. 23

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 23