Afscheid C.J. Felperlaan H. Alles Afscheid mevrouw J.L. Toneman Afscheid - J.A.C. Winters Dat het cadeau van de heer Winters enige uitleg behoeft, blijkt wel uit deze foto. De heer Van Westrhenen memoreerde de bijzondere plaats die de heer Winters bij zijn zakelijke relaties inneemt. Hierna dankte de heer Liebregts hem namens alle medewerkers van Winters van Wees voor de bijzonder prettige wijze van samen werken. Beide sprekers deden hun wensen voor vele gelukki ge jaren in goede gezondheid vergezeld gaan van een cadeau. Nadat hij was toegezongen door de aanwezigen, bedankte de heer Winters, waarbij uitzijn woorden bleek, dat afscheid wel licht een betrekkelijk begrip zal zijn. Tijdens de hierna nog lang voortdurende receptie mocht de heer Winters nog vele handen schudden ten afscheid en nog vele cadeaus in ont vangst nemen. De heer en mevrouw Felperlaan, zichtbaar onder de Indruk van de grote opkomst op de receptie. Rotterdam - Na 43 dienstjaren nam de heer C.J. Felperlaan op 29 november jl. afscheid van de brouwerij. Begonnen in de bottelarij, later pekkerij en kuiperij, werd hij in 1952 aange steld als timmerman in de bouwkundige werkplaats. Na de overgang van het personeel van de brouwerij Rotterdam naar Zoeterwoude kwam de heer Felperlaan bij de interne dienst. In die functie heeft hij door zijn makkelijke wijze om men sen te benaderen veel goede contacten gelegd. Dit bleek duidelijk uit de grote opkomst tijdens zijn afscheidsreceptie. Blij verrast klapt mevrouw Toneman in de handen bij het zien van haar cadeau. Mevrouw Bout beklemtoonde in haar toespraak de uitsteken de onderlinge verhouding en waardering die was gegroeid tussen mevrouw Toneman en de andere medewerk(st)ers van de salarisadministratie. Zij roemde haar kritische en zorgvul dige taalgebruik en verhaalde van de hilariteit die daardoor ontstond toen mevrouw Toneman een formulier voor (fiscale) "rolwisseling'' omschreef als een formulier voor partnerruil. Als afscheidscadeau overhandigde zij namens de salarisad ministraties ondermeer een cassette-recorder en bandjes met opnamen van de antwoordrede die mevrouwToneman tij dens de Nieuwjaarsreceptie 1979 uitsprak en de toespraken tijdens dit afscheid. Nadat zij een boormachine met hulpstuk ken overhandigd had, liet de volgende spreekster, mevrouw Roldaan, haarafscheidswoorden vergezeld gaan van een atlas- "om je reizen uit te stippelenDe laatste spreekster, mevrouw Kleingeld, noemde en roemde haar vele positieve karakterei genschappen en eindigde met dankbaar te zijn zich de vrien din van mevrouw Toneman te mogen noemen. Tenslotte bedankte mevrouw Toneman alle aanwezigen voor hun komst en alle sprekers en spreeksters in het bijzonder. Velen bleven daarna nog lange tijd ongedwongen bijeen in de gezellige Rotterdamse Raadskelder. Amsterdam - Het zilveren dienstjubileum van de heer H. Alles, werkzaam als all-round monteur, werd op 16 november jl. gevierd. Allereerst werd de jubilaris ontvangen op onze vestiging in de lm Stralend luisteren de heer en mevrouw Alles naar het uit volle borst gezongen "Zakkie noga", het bekende lied van de Amsterdamse garage. Op 16 november jl. nam de heer J.A.C. Winters, verkoopleider speciale markten van onze drankenhandel Winters van Wees te Eindhoven, afscheid van de brouwerij. Tijdens een geani meerde receptie in onze drankenhandel, waarbij uiteraard echtgenote en kinderen aanwezig waren, werd de jarige heer Winters toegesproken door de heren Van Westrhenen en Liebregts. Daaraan voorafgaande was de heer Felperlaan met zijn echt genote ontvangen door de heer Combée. Aangezien hij de wens te kennen gegeven had geen toespra ken te willen, moest de heer Norp bij het aanbieden van een geschenk onder couvert namens de collega's uit Rotterdam en Zoeterwoude volstaan met het uitspreken van slechts «bkele woorden. De heer Felperlaan dankte aan het eind van de receptie met enkele goedgekozen woorden allen voor hun aanwezigheid en de ondervonden collegialiteit gedurende zovele jaren. Rotterdam - Op 14 december jl. nam mevrouw Toneman af scheid van de brouwerij en van haar vele vrienden en colle ga's. Vergezeld van haar zuster en broer met zijn echtgenote werd zij allereerst in de directiekamer ontvangen door de heer Bakx. Hierna volgde een zeer druk bezochte receptie waar vele toespraken werden gehouden. 22

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 22