BEZOEK UIT DE USSR IN ZOETER- WOUDE Op 14 november jl. ontvingen wij in Zoeterwoude de Vice- President van het Staats- comité voor Wetenschap en Techniek-uit de Sovjet-Unie, Z.E. Dr. Michel Kovalev. Op foto 1 ziet u van rechts naar links: de heer A.H. Heineken; de Directeur-Generaal van de Afdeling Buitenlandse Eco nomische Betrekkingen van het Ministerie van Economi sche Zaken, de heer J.W.A. Huibregtse; Z.E. Dr. Michel Kovalev: de heer Lovtsev, Directeur van het Ministerie van Levensmiddelen: de tolk van de U.S.S.R. Ambassade, de heer Dunaev; de heer G. van Schaik en geheel links Zijne Excellentie U.S. Tolsti- kov, Ambassadeur van de U.S.S.R. in Den Haag. Foto 2 toont het gezelschap tijdens de rondleiding. Duncan, Gilbey Matheson - Groot Brittannië Op 1 november is de heer jhr. F.J.C. Mollerus naar Londen vertrokken. Hij zal de functie van Deputy Chief Executive vervullen. Dreher S.p.A. - Milaan - Italië De familie P. van Dongen Torman heeft er een dochtertje/zusje bij. Het meisje heet Martine en is op 26 september 1979 geboren. Nigerian Breweries Ltd. - Nigeria De heer A. Kruyer is op 8 december voor verlof naar Nederland ver trokken. De heer Th. A. de Man is op 15 december voor verlof uit Aba vertrokken. De heer H. Timmer is op 11 oktober uit Kaduna vertrokken om in Nederland zijn verlof door te brengen. Op 13 november is de heer Timmer teruggereisd naar Kaduna. Brasseries du Logone S.A. - Tsjaad Op 5 december is de heer N.J. Doodeman naar Moundou vertrokken om daar de functie van chef mécanicien te gaan vervullen. De heer P.J.B.J. Visschedijk is op 17 november teruggekeerd naar Moundou na zijn verlof in Nederland doorgebracht te hebben. De heer J.J. Taal 2 is op 8 december naar N'Djamena vertrokken, waar hij als brasseur werkzaam is. Bralima S.A.R.L. - Zaïre Op 7 december is de heer E.A. Olde Monnikhof voor verlof uit Kins hasa vertrokken. De heer Ch. Bussmann is na verlof in Zwitserland op 29 november naar Bukavu teruggereisd. De heer G.J. Oost is op 15 november naar Mbandaka vertrokken om de functie chef service technologique op zich te nemen. Na een genoten verlof is de heer H.J. Rutgers op 9 december weer naar Mbandaka teruggekeerd. De heer W.I.C.A. van Staveren is op 18 december uit Mbandaka vertrokken voor verlof in Nederland. Bralirwa S.A.R.L. - Rwanda Bij de familie J.J. ten Hoor heeft gezinsuitbreiding plaatsgevonden door de geboorte van Cornelia Yke op 31 oktober 1979. Nocal S.A.R.L. - Angola De heer L. van der Male is op 13 december in Nederland aangekomen en brengt hier het verlof door. Malayan Breweries - Singapore Op 22 november j.l. is in Singapore Paul Francis Schermers geboren. Cerveceria Vegana S.A. - Sto Domingo De heer A.B. Rutgers is op 3 december naar La Vega vertrokken om de functie van brewery manager te gaan vervullen. Windward and Leeward Brewery Ltd. - St. Lucia Op 1 december is de heer L. Teule naar St. Lucia vertrokken. Hij zal daar als chief engineer werkzaam zijn. Antilliaanse Brouwerij N.V. - Curacao Op 23 november is de heer B.W. Sarre voor verlof naar Nederland gekomen. 21

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 21