OVERLEDEN ■HM1 S-HERTOGENBOSCH ZOETERWOUDE Cindy Diana Bianca, d.v. A.J. Kortland (intern transport) Te.rry Johannes Cornelis, z.v. M.M. Beyers- bergen (storingsdienst) Pedro Jorge, z.v. J A. Fino (bottelarij) Johannes, z.v. J. Toet (bottelarij) Adil, z.v. E. El Baroudi (bottelarij) Sevda, z.v. M. Cakir (bottelarij) Anne Floor Krynse, d.v. E.R.Q. van Tilburg (technische opleidingen) Jannigje Geertje d.v. W. Spruit (reprografie) Nienke, d.v. R. Hazebroek (procesbesturing) Onze dienst verlieten Hattem - Mw. J. Voorhout terne dienst algemeen). Schuurman (in- DANKBETUIGINGEN Gehuwd: J.Ft. van Wanrooy (bottelarij) met mej. P. Salfischberger Mej. M. Wickering (bedrijfskantine) met H. Heinèn A.H.G. van der Eisen (verpakken) met mej. Y. van Lee J.J.F. Wiggers (intern transport) met mej. M. van Veggel P L. Weber (bottelarij) met mej. J. Bergman Geboren: Katia, d.v. L. Salgado Reyes (bottelarij) Nienke, d.v. P. Scharroo (storingsdienst) Michael, z.v. J.A.A. van de Vossenberg (bottelarij) Menno, z.v. mevrouw B.J.C.M. Versteld (P.P.D.) Dewi, d.v. J.E. van der Bossche (pi administratie) Wendy, d.v. A.FI. Fleuren (storingsdienst) Tino, z.v. Fl. Craane (bottelarij) Ralph, z.v. A.P.J. Bertens (intern transport) Alwin, z.v. A.L.M. de Lang (storingsdienst) Dennis, z.v. M.T.J. van Dijk (intern transport) Wouter, z.v. W.W.A. Habraken (kwaliteits dienst) Tessa, d.v. A.J. Brouwers (bottelarij) Sjaak, z.v. J.A.M.J. Grever (mechanische werkplaats) Iris, d.v. J.P. van de Ven (technische dienst) Linda, d.v. J.J.M. Ruijs (storingsdienst) Langs deze weg wil ik u allen nogmaals hartelijk bedanken voor uw belangstelling en de vele kado's, bloemen en tele grammen welke ik van u mocht ontvangen 't Was voor mijn vrouw en mij een onvergetelijke dag. Hartelijk dank H. Alles Voor de vele spontane reacties bij mijn 25-jarig jubileum dank ik u. mede namens mijn vrouw, heel hartelijk Voor de grote belangstelling, persoonlijkeen schriftelijke gelukwen sen, de vele bloemen en de mooie en nuttige geschenken wil ik u bij deze nogmaals bedanken. Alle lof voor hen die be trokken waren bij de organisatie en uitvoering Allen hebben deze dag tot een onvergetelijke gebeurtenis voor ons ge- maakt- J. Wimmers Mede namens mijn vrouw wil ik iedereen danken voor het geweldige afscheid dat wij mochten ontvangen. De grote be langstelling. de bloemen, het grote cadeau in couvert de ve le andere cadeau s, alles bij elkaar een onvergetelijke dag. C J. Felperlaan Gaarne wil ik langs deze weg een ieder danken die op eniger lei wijze heeft bijgedragen aan mijn afscheid van Heineken op 7 november jl. De bijzonder hartelijke en voortreffelijke wijze waarop dit is geschied en de door mij ontvangen fraaie geschenken hebben een onuitwisbare indruk op mij ge maakt. Dank ook voor alle vriendschap en goede persoonlij ke contacten van de afgelopen jaren f_i j si00t Gaarne wil ik langs deze weg mijn hartelijke dank betuigen aan allen, die de dag van mijn afscheid tot een zo bijzondere hebben gemaakt, dit uiteraard mede namens mijn vrouw en kinderen JAC Winters Gehuwd: R.B. Zalme (werkpl. voor meet- en regel techniek) met mej. L.M.A.F. Lemmens J.L.S.M. de Graaf (elektrotechnische werk plaats) met mej. W.P.M. Holla A. Ziani (bottelarij) met mej. R. El Mousaoui C.H. Zevenhoven (mechanische werkplaats) met mej. M.A. Temerus Mej. Th. Veldkamp (personeeldienst interna tionaal) met W.F. Kesting Mej. M.A. Buikstra (pl. administratie) met R. Lommers Mej. Ch.W.M. van Rijn (adm. drankenhan dels) met J.A.M. Schavemaker Mej. H.M.H. van der Meer (kantine kantoor) met G. Bieringa Mej. C.M.A. Boele (technische opleidingen) met A.W. de Ridder Mej. C.J. Weurman (correspondentie) met A.J. Platteschorre R.W. Wassing (beheer kantoor) met mej. C.C. van Ooijen Mej. E.C. Flippo (algemene zaken) met R. Bavelaar J.J. van der Vlist (pi administratie) met mej. I.M. Kenny Geboren: Linda Maartje, d.v. A. van Duyn (bottelarij) Aoijatif, d.v. M. Skakni (bottelarij) Asmaa. d.v. M. El Farh (intern transport) Dertig november werd mijn 25-jarig jubileum gevierd in de "Hooiberg", die prachtig was versierd Eerst de ontvangst in de Van Zwieten zaal met mijn vrouw en kinderen, allemaal. Onder de klanken van Indische gezangen mocht mijn vrouw een fraai bouquet ontvangen. Door Ad Huffels werd mijn goud' opgespeld, daarna heeft Jan Vleghert wat over de brouwerij verteld Eenmaal in de zaal beland, die veel weg had van een tropisch strand begon de enorme happening, wij zaten vooreen podium in een kring. Heel aardig werd over mij gesproken, terwijl de wierook stond te roken. De "Tuan Besar met zijn "djongossen" zongen toen een lied met een refrein, dat vergeet ik mijn leven niet. De prachtige dia's, die wij mochten zien in dit is uw leven", het waren er minstens vijftien Het was meer dan prachtig, er werd wat gelachen. allemachtig. Het tuinameublement en de andere cadeau s die wij kregen, de felicitaties en de telegrammen maakten ons verlegen Geweldig, hoe iedereen aan mij dacht, zoiets machtigs had ik nooit verwacht. Persoonlijk u allen te bedanken, dat zal niet gaan. op deze manier hopen wij niemand over te slaan H. van Houwenmge. echtgenote en kinderen Als een van de bevoorrechte dames, die op een leeftijd van 11 x een vijfje met groot verlof mogen gaan. is mij op 14 december jl een fijne, sfeervolle en onvergetelijke receptie ten deel gevallen, voorafgegaan door een besloten ont vangst in de kamer van de Raad van Bestuur. Aan al diege nen, die hebben bijgedragen tot het welslagen van deze bij eenkomst, onder andere door hun persoonlijke aanwezig heid. de aardige en "rake" speeches, de prachtige cadeaus, de meer persoonlijke getinte gaven, en alle goede wensen via P(ost). T(elefoon) en T(elegrafie) mijn oprecht hartelijke dank' Op het moment dat ik dit schrijf, leef ik nog een beetje in een roes. maar ik heb bij het beluisteren van de mij geschonken cassettebandopname van dit gebeuren nóg eens geproefd, hoe goed ik mij altijd in deze, dus ook uw gemeenschap heb thuisgevoeld Het gaat u allen bijzonder goed. lang leveonze gezonde genotmiddelenverschaffer en hopelijk nog eens tot z'ens' JosToneman Gaarne wil ik u en vooral de oud-collega's mede namens mijn vrouw nog hartelijk dankzeggen voor alle blijken van belangstelling en de cadeaus ter gelegenheid van mijn 50-jarig huwelijk op 14 september 1979 J.J.M van de Wielen In memoriam R. KELDER Op 57-jarige leeftijd overteed na langdurige ziekte, voor ons toch nog onverwacht, de heer R. Kelder. Ruim 15 jaar geleden trad hij in dienst van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. te Rotterdam en werkte daar als vertegen woordiger. In 1969 werd hij genoodzaakt lichtere werkzaamheden te gaan verrichten en nu alweer zes jaar geleden deed Kelder zijn intrede bij het bouwbureau. Door zijn vriendelijkheid en bereidwilligheid vond hij daar een erkende en gewaardeerde plaats. Zijn goede eigenschappen maakten dat de contacten met alle commerciële medewer kers steeds bleven voortbestaan. Zijn heen gaan wordt dan ook door ons allen als een zeer pijnlijk verlies ervaren. In het bijzonder zijn echtgenote wensen wij veel sterkte toe. In memoriam G.J. WITTEVEEN Op 18 november 1979 overleed geheel on verwachts op 45-jarige leeftijd de heer G.J. Witteveen. De heer Witteveen trad op 5 mei 1969 in dienst bij Van Olffen te Hattem, waar hij als bedieningsman op de afdeling verpakken werkzaam was. Wij verliezen in hem een plichtbewuste en nauwgezet medewerker. Op 19 november 1979 is de heer J. ROOS (69) overleden. Op 18 juni 1946 kwam hij in dienst bij Heineken Rotterdam, waar hij begon in de tapkelder. Vervolgens werd hij archivaris. De heer Roos ging op 1 november 1975 met pensioen. De heer A. KROMWIJK (86) is op 1 november 1979 overleden. Sedert 9 november 1908 was hij werkzaam bij Amstel en ging op 14 november 1958 met pensioen. In Rotterdam is op 4 november 1979 de heer A.B. DE JONGE (88) overleden. Na aanvan kelijk op 7 mei 1907 in dienst te zijn getreden als chauffeur, kwam hij op 21 oktober 1957 opnieuw in dienst op de rijwielafdeling. De heer De Jonge is op 2 oktober 1964 met pen sioen gegaan. Op 15 mei 1917 is de heer G. GROOTVELD (80) in dienst gekomen in Rotterdam en was werkzaam in de gistkelder. Na op 1 mei 1948 in de invaliditeitsregeling opgenomen te zijn, is hij 1 juni 1964 met pensioen gegaan. Hij is 7 november 1979 overleden. De heer L. KORTEWEG (83) sinds 1 april 1925 werkzaam als machinist bij de ijsfabriek Den Haag, is op 15 november 1979 overleden. Op 1 februari 1961 is de heer Korteweg met pen sioen gegaan. In Amsterdam is op 27 november 1979 de heer G.H. VALLENTIN (84) overleden. Hij kwam in dienst op 16 januari 1956 en werkte in het silogebouw. Op 1 augustus 1960 is de heer Vallentin gepensioneerd. Op 5 november 1979 is de heer A. DIKHUYSE (84) overleden. Sedert 26 mei 1920 was hij werkzaam in Amsterdam als koetsier en ging na 39 dienstjaren over naar de kantine van de garage. De heer Dikhuyse ging op 1 oktober 1960 met pensioen. De heer A.M. WEISZ (78) is op 18 november 1979 overleden. Als jongste bediende is hij op 1 juni 1919 in Amsterdam in dienst ge komen. Later werd hij kasseerder van de kas bij de expeditie. Hij ging op 1 juli 1966 met pensioen. 18

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 18