D OP HORECAVA zitplaatsen waren als vorig jaar. De enige huisjes waren van CTD, het Bouwbureau en Wijnhandel Reuchlin. De Commercieel Technische Dienst en het Bouwbureau waren dit jaar extra actief om de afnemers te laten zien wat een groot concern als Heineken voor hen kan doen. Primeurs op de Horecava Niet alleen de Reuchlin stand met haar collectie wijnen had veel belangstelling, maar ook de vier dames in een opval lend Paradisi pak trokken de aandacht. Voor de eerste maal werd namelijk Paradisi op de Horecava geserveerd, hetzij met ijs, hetzij met tonic. Nog een primeur was aanwezig, namelijk de Hen- nekens stand, waar velen voor het eerst kennis hebben kunnen maken met het Elske. Ook de gelegenheid Jagermeister te proberen in een speciale proefstand lieten velen zich niet ontglippen. Net als vorige jaren gingen vele af nemers met een of meerdere reclame attributen van ons concern, die in het winkeltje te koop waren, naar huis. Uiteraard waren er op 9 januari vele be langstellenden naar de Schouwburgzaal van de RAI gestroomd om daar de ver richtingen van de finalisten bij de Nationale Biertapwedstrijden te kunnen gadeslaan. Individueel en in teamver band lieten vijf finalisten zien hoe zij hun biertje tapten, verzorgden en serveer den. Een waardige opvolger Al met al is de Heineken stand op de Horecava er duidelijk uitgesprongen. Niet in de laatste plaats omdat er alles aan gedaan was het geheel zo 'park achtig'' mogelijk te houden. Zoals ook de huisjes niet van decormateriaal waren gebouwd, maar van hout en steen en bovendien voorzien waren van echte dakpannen en stro. Door de vele planten, bloemen en hoge bomen kwam het park zeer fleurig over. Zelfs de vogels ontbraken niet: zij fladderden vrolijk in de volière boven het centraal uitgiftebuffet. Kortom, het Heineken park is een waar dige opvolger gebleken van het Heine ken plein.

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 13