Terwijl buiten de eerste sneeuwvlokken al weer dwarrelden, spoedde iedereen zich op 2 januari jl. naar de nieuw jaarsreceptie op zijn of haar vestiging. Op alle vestigingen werd even stil gestaan bij die punten die dit jaar van belang zijn geweest voor ons concern. Zoals vorig jaar reeds aangekondigd werd, loopt thans ons boekjaar gelijk met het kalenderjaar. Dat betekent tevens dat er nog geen jaarverslag is waaruit gegevens bekend gemaakt kunnen worden. Wel, zoals ook in het halfjaarverslag vermeld is, geeft het totale volume van onder ons toezicht gebrouwen bier een verdere stijging te zien, ondanks een lichte teruggang van de afzet in Nederland. Voorts werden een aantal zaken nog even in herinnering gebracht, zoals het in produktie nemen van de nieuwe Gedistilleerd- en Wijnvestiging in Zoetermeer en de daarmee gepaard gaande feestelijke opening op 21 september jl. Ook memoreerde men het overnemen van de Limburgse distilleer derij Hennekens, waar het aperitief Els La Vera wordt geproduceerd, en het op de markt brengen van Paradisi, een nieuw p'rodukt van de Gedistilleerd en Wijn Groep. De sprekers zeiden zich er van bewust te zijn dat de overgang naar Zoeterwoude voor vele werknemers vaak niet gemakkelijk is geweest, maar spraken hun volste vertrouwen uit in de inzet van die werknemers op hun nieu we vestiging. Na een ieder vooral gevraagd te hebben wat meer aandacht aan elkaar en de wereld om ons heen te geven, dankten de sprekers namens de Raad van Bestuur en direktie allen voor hun verrichte in spanning van het afgelopen jaar en wensten iedereen een zeer gelukkig 1980.

Vers van 't Vat | 1980 | | pagina 10