vers van't vat in dit nummer Nieuwe hoofdredacteur Rectificatie Bij de voorpagina Het stadhuis te Gouda in de kersttijd badend in het licht. Deze foto werd ge nomen op de avond dat de jaarlijkse kerstzang aldaar plaats vond. Bij de achterpagina Zoals zo vaak in de periode rond de kerst en oud en nieuw gaan we even terug in de tijd. U ziet hier een collectie kerst- en nieuwjaarskaarten uit vroeger jaren. 30STE JAARGANG NR. 10 DECEMBER 1979 PERSONEELSBLAD VAN HET HEINEKEN CONCERN Verschijnt ±10 keer per jaar Redactie-adres: Postbus 28,1000 AA Amsterdam Telefoon 020 - 70 22 64, 70 21 72 REDACTIE: Ineke Spoorenberg Els Reijnders REDACTIECOMMISSIE: Mr. J.Th. Kappelle H. Coebergh Mr. D.P. de Graaf Mr. L.M. Pahud de Mortanges Ir. J.B.R. Schwietert J. Siep H.A.H. Verlinden CORRESPONDENTEN: Amsterdam (Stadhouderskade): P.A. Sternfeld Amsterdam (Mauritskade): R.G. Louwinger Bunnik: J.P.J. van Rijnsoever Hattem: A.J. Voortman 's-Hertogenbosch: C. Timmers Leeuwarden: B.W. Siemens Rotterdam (Crooswijksesingel): J.A. Matser Zoetermeer: F.G.A.M. Roolaart Zoeterwoude: H. Klein Zwolle: L.J. van Rhijn Per 1 november jl. is als stafmedewerker op de afdeling public <0, relations van Heine- ken Nederland in Jl - dienst getreden de heer E.C. Bouwmees ter. In zijn nieuwe functie zal hij onder meer optreden als hoofdredacteur van Vers van 't Vat. De heer Bouwmeester werkte vóór zijn in diensttreding als public relationsofficer bij Unikap, fabrikant van Union rijwie len, te Nieuwleusen in Overijssel. Hier was hij onder andere belast met de uit gave van het personeelsblad en tal van op de handelsgeledingen gerichte in formatieve uitgaven. Wij hopen dat de heer Bouwmeester met veel plezier aan de vervaardiging van Vers van 't Vat zal werken en wensen hem alle succes in deze nieuwe functie. De redactie-commissie. In de rubriek: Nieuws uit het Buiten land, in Vers van 't Vat 9/1979, stond per abuis vermeld dat Heineken op de ISSA in Athene vertegenwoordigd was. Deze beurs werd dit jaar echter niet in Athene, maar in Brussel gehouden. Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concern stafdienst Public Relations, tel. 020-70 22 57. 1 Voorpagina: Stadhuis in Gou da 2 Colofon: inhoud; nieuwe hoofdredacteur 3 Kerstboodschap 4 Nieuws uit Den Bosch en Zoeterwoude 5 Over de totstandkoming van nieuwe consumentenfolder 8 De heer Barthel maakte een niet alledaagse vakantiereis, namelijk een voettocht door Lapland 10 De opmerkelijke hobby van de heer Van Zenderen: hij schil dert oude meesters precies na 12 De heer Verbogt vertelt alles over het bouwen van scheeps modellen 14 Hoe keizer Tiberius uitkomst bracht in een netelige kwestie in onze tijd, vertelt u de heer Bossard 17 Ideeënbusnieuws 18 Een collage van de bestefoto's van de fotoclub Zoeterwoude 20 Nieuws uit het buitenland 22 Parlant du Vin XVII: De wijnen van de Loire (2) 24 De verrichtingen van het Pepsi-Para-team 25 De jaarlijkse kerstpuzzel en een interview met de maker ervan: de heer J. Keiler 29 Een uit 6duizend: P. de Valk 30 Ook dit jaar bezocht Sinter klaas onze vestigingen: u ziet een fotocollage hiervan 32 Jubilea en pensioneringen 34 Verenigingsnieuws 36 Jaaroverzicht jubilea en pen sioneringen 37 Kroniek 38 Proost 40 Achterpagina: een collage van oude kerst- en nieuwjaars kaarten. Kopij en foto's voor Vers van 't Vat 1/80 dienen uiterlijk 21 december a.s. binnen te zijn.

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 2