EVENEMENTEN 7 t/m 10 januari Horecava, Amsterdam 13 januari Nationaal Kampioenschap Cycle Cross, Berg en Dal 26 januari Nationale Cycle Cross, Zwolle BUNNIK Gehuwd: C. Winkelman (interne dienst) met mej. T. Lambermond Geboren: Emad, z.v. M. El Khatib (bottelarij) Karen, d.v. M.C.C. Diels (verpakken) Marjolijn, d.v. A.H. van den Broek (in tern transport) ZOETERWOUDE Gehuwd: C.G.W. van Boven (H.A.G.) met mej. H.J.C. Paardekooper R.J. de Ridder (plann. control prod.) met mej. L. Helms A.H. Both (elektrotechn. werkpl.) met mej. S. Annaba W. v.d. Est (brouwen algemeen) met mej. A.M.E. van Dijk Geboren: Gülten, d.v. H. Türkoglu (bottelarij) Jacqueline, d.v. J.J. Araujo (bottelarij) Neeltje, d.v. W. van Duyvenbode (botte larij) Niels, z.v. R.A. Huisman (stor. dienst) Willem Gerard, z.v. W.G. Klok (lager- kelders) Reinoud, z.v. mevr. A.P.M. Palm-De Boer (prod, bier) Stephanie, d.v. P.M.H.F. Sassen (techn. dienst) DANKBETUIGINGEN Graag willen mijn vrouw en ik u harte lijk bedanken voor het geweldige feest van mijn jubileum. Met de bloemen, cadeaus en de hartelijke ontvangst werd het voor ons een groot feest waar we nog lang op terug zullen kijken. Jaap en Tosca Prins Hartelijk dank voor de fijne dag die mij en mijn gezin op 2 november jl. ter ge legenheid van mijn 25-jarig jubileum door de concernleiding en bedrijfslei ding werd aangeboden. Hartelijk dank aan alle collega's en oud-collega's voor hun belangstelling, mooie geschenken, bloemstukken, telegrammen en voor de fijne sfeer die jullie tijdens de receptie hebben gemaakt. Het was een dag die nog lang in onze herinnering zal blijven. A.M. Opdam Langs deze weg wil ik iedereen harte lijk bedanken, die met felicitaties, bloe men en geschenken heeft bijgedragen tot de overweldigende belangstelling, welke ik bij mijn 25-jarig jubileum en afscheidsreceptie heb mogen ontvan gen. A.F. van Hulsen Hiermede wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, directie, bedrijfs leiding, chefs en collega's hartelijk be danken voor de belangstelling, bloe men en cadeaus, die ik ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum mocht ont vangen. Mijn speciale dank gaat uit naar de heer Geersinga en zijn staf voor de perfecte ontvangst in de Hooiberg! J. Mollenbrok Langs deze weg wil ik mede namens mijn vrouw allen hartelijk bedanken die aan het welslagen van de receptie ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum hebben meegewerkt. Tevens wil ik alle gevers bedanken voor hetgeen ik heb mogen ontvangen. P. Romijn Gaarne wil ik iedereen, ook namens mijn vrouw, bedanken voor de vele cadeaus en de grote belangstelling die ik van u mocht ontvangen op de dag van mijn 40-jarig jubileum. Het was een geweldig feest! H. Roland Gaarne wil ik iedereen bedanken voor de warme belangstelling, in welke vorm dan ook, die ik van u mocht ontvangen gedurende mijn verblijf in het zieken huis. Christel Faasen Hiermede wil ik de directie Heineken hartelijk dankzeggen voor de bloemen en de belangstelling bij het overlijden van mijn man. C: Meijer-Van Velsen OVERLEDEN 37

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 41