J. Mollenbrok en P. Romijn De heer Mollenbrok tijdens zijn dank woord bij het 40-jarig jubileum van hemzelf en de heer Romijn. Zoeterwoude - Op 23 oktober jl. vond in het ontvangstgebouw De Hooiberg te Zoeterwoude ter gelegenheid van hun 40-jarig jubileum een gezamenlijke jubileumviering plaats van de heren J. Mollenbrok en P. Romijn, beiden werkzaam in het brouwhuis. Na de officiële ontvangst wachtte een groot ge zelschap het tweetal in De Hooiberg op. Daar las de heer Van Puffelen eerst enkele brieven voor, waarna hij bedrijfsleider Schipper als eerste spreker het woord gaf. De heer Schipper vond het een beetje moeilijk twee jubilarissen tegelijk toe te spreken. Met wie moet je beginnen? Na beurtelings de loop baan van de jubilarissen onder de loep te hebben genomen, Het echtpaar Romijn samen met bedrijfsleider Schipper (rechts) op de dag van het 40-jarig jubileum van de heer Romijn. overhandigde de heer Schipper aan de dames Mollenbrok en Romijn de welbekende envelop met inhoud en decoreerde hij hun beide echtgenoten met de bij dit jubileum behorende speld. Na deze handeling werd de heer Kraaijo, de directe chef van de jubilarissen, in de gelegenheid gesteld de heren Mollenbrok en Romijn toe te spreken. Hij feliciteerde het tweetal namens de wachtchefs en collega's van de afdeling brouwen. Ook haalde hij nog wat herinneringen op. Tenslotte bood hij hen een foto aan van het oude brouwhuis van de voormalige brouwerij te Rotterdam. Namens het jubileum fonds sprak de heer Talmon de beide jubilarissen toe en na mens de bedrijfsledengroep kreeg de heer Kort nog de ge legenheid beide jubilarissen in zijn speech te bedanken voor hun positieve bijdrage en voor het vele werk dat ze voor de vakbond verricht hebben. Tenslotte bedankte de heer Mol lenbrok, mede namens zijn collega Romijn, alle aanwezigen voor de bijzonder prettige ontvangst en receptie.

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 38