L.A. Opdam G.C. Kapteijns met pensioen De heer en mevrouw Kapteijns als stralend middelpunt van de ge zellige receptie bij het afscheid van de heer Kapteijns, bij het in ont vangst nemen van een van de vele cadeaus. Nadat hij in augustus 1957 in dienst trad van de Bossche brouwerij als electriciën, werd hij in november 1967 over- geplaats naar de C.T.D. van Den Bosch. Maar reeds na enige maanden verhuisde hij naar Horst waar hij de aldaar geves tigde afdeling C.T.D. ging versterken. In het Gelderse en Limburgse heeft hij als servicemonteur heel veel goede con tacten voor Heineken gelegd. Dat de heer Kapteijns afscheid nam in Den Bosch komt omdat hij de laatste anderhalf jaar weer werkzaam was bij de C.T.D. van deze vestiging. Na de woorden van de heer Van der Geld was er gelegenheid om afscheid van hem te nemen, wat gepaard ging met veel cadeaus. De heer Kapteijns heeft met zijn echtgenote tot slot nog enkele gezellige uurtjes doorgebracht met zijn collega's en ex-collega's. Aandachtig kijkt mevrouw Opdam of de jubileumspeld die haar man ter gelegenheid van diens 25-jarig jubileum werd overhandigd, wel goed op zijn revers vastzit. Nijmegen - Op 2 november 1979 vierde de heer L.A. Opdam samen met zijn echtgenote en vier kinderen zijn 25-jarige jubileum. Hij trad in november 1954 in dienst bij N.V., voorheen Handelmaatschappij J.A. van Olffen als vertegenwoordiger. Sinds 1 januari 1979 is Heineken Brouwerijen B.V. ook in for mele zin zijn werkgever. Al die 25 jaar is de naam van de functie van de heer Opdam dezelfde gebleven, namelijk vertegenwoordiger. Maar dat is dan ook wel zowat het enige dat hetzelfde bleef. De inhoud van de functie, de organisatie waarin en de markt waarop ge werkt wordt, hebben een ongekende ontwikkeling doorge maakt. Een ontwikkeling die een voorlopig rustpunt zal krij gen in de ontwikkeling zijnde Horecagebiedsorganisatie. Tijdens de officiële ontvangst in de St. Stephens Pub van concertgebouw De Vereeniging reikte de heer Leereveld, Hoofd Horeca Gebied Arnhem-Nijmegen aan de heer Opdam de gouden Heinekenspeld en de bijbehorende cadeaus uit. Hierbij waren aanwezig naast de familie Opdam mevrouw Van Eekert en de heren Van Westrhenen, Janssens en Molle. De persoonlijke woorden die gesproken werden, onder streepten de positieve toekomstverwachting. Heineken Brou werijen B.V. zou na drie voorgangers, wel eens de laatste werkgever voor de heer Opdam kunnen blijken te zijn. Aan het begin van de receptie werd door de heer Ham na mens de collega's een wedstrijd-tennis-tafel aangeboden. Vele tientallen collega's van binnen het bedrijf en "uit het vak" boden daarna de heer Opdam gelukwensen aan, hetzij persoonlijk of via telegrammen en cadeaus. Mede door de goede zorgen van de collega's en van het concertgebouw De Vereeniging werd een gezellige en zeer feestelijke sfeer ge creëerd door al die velen die gelegenheid gevonden hadden persoonlijk bij de viering van dit jubileum aanwezig te zijn. Den Bosch - Op 29 oktober jl. nam de heerG.C. Kapteijns van de afdeling Commercieel Technische Dienst, na een dienst verband van 22 jaar afscheid van de brouwerij in verband met het bereiken van de 65-jarige leeftijd. Om vier uur betrad de heer Kapteijns met zijn echtgenote de kamer van de heer Van Westrhenen, waar ook de heer Wolff aanwezig was. Hierna toog het gezelschap naar de "Cambrinuskelder" waar vele collega's, ex-collega's en belangstellenden de schei dende Kapteijns met zijn echtgenote inhaalden. De heer Van der Geld kondigde aan dat op verzoek van de heer Kapteijns geen toespraken gehouden zouden worden en hij bood hem namens het personeel een boormachine aan en tevens het boek "Leven met de jaren". familie Prins verrast met veel bloemen en cadeaus. Namens de afdeling bood de heer Koch een filmcamera aan en de heer Hoogeveen een fraaie plantenbak. De heer De Vries overhandigde namens de visclub een cadeaubon en voor mevrouw Prins had hij een ereteken, namelijk een broche in de vorm van een vishaak. De heer Prins heeft, na circa twee jaar bijrijder te zijn geweest, thans de 25 jaar volgemaakt als chauffeur! De heer en mevrouw Prins tonen zich verheugd met een van de vele schitterende cadeaus die zij tijdens de zeer drukke receptie mochten ontvangen. 33

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 37