H. Roland Afscheid H.J. Sloot J.W. Prins Onder de indruk van het prachtige cadeau dat de heer Roland bij zijn 40-jarig jubileum van het personeel kreeg aangeboden, bekijkt het echtpaar Roland de installatie. Amsterdam - Naar het 40-jarig jubileum van de heer H. Roland op donderdag 1 november jl. werd door vele medewerkers al weken uitge keken. De opkomst op de receptie in de Kui perij was dan ook bijzonder groot. De heer Roland werd in de lunchkamer aan de Van der Helststraat ontvangen door de heren Bakx, Van der Pol, Wijhenke, Grootenhuys, Nierop, Bolthof en mevrouw Ketting. Na de bijeenkomst hier ging het gezelschap naar de Kuiperij. De heer Bolthof hield een korte inleiding waarin hij nog even aanstipte dat mensen als de heer Roland tot een uitstervend ras behoren. Vervolgens gaf hij het woord aan de heer Bakx. Deze verklaarde dat er twee redenen zouden kunnen zijn, waarom de heer Roland veertig jaar bij Heineken was gebleven: èf omdat hij te lui was om naar een andere baan uit te kijken, óf omdat hij nou eenmaal veel plezier in zijn werk had. Dat laatste was volgens de heer Bakx van toepassing op de heer Roland. Hij noemde de jubi laris in zijn functie als kassier een hulpverlener en diplomaat. Namens de directie Nederland feliciteerde hij hem, beves tigde hij de speld en overhandigde hij de enveloppe met in houd. Hierna kreeg de heer Van der Pol als directe chef van de heer Roland het woord. Deze had veel lovende woorden voor de jubilaris. Hij bood tenslotte het personeelscadeau aan en besloot zijn speech met de woorden: "Ik hoop voor je dat Ajax kampioen wordt." Tenslotte sprak de heer Roland zelf een dankwoord. Hij nam hierin de chefs onder de loep die hij in al die jaren bij Heine ken had gehad. Hij kwam daarbij tot de conclusie dat hij het altijd heel goed had getroffen op één punt na, het waren altijd aanhangers van andere voetbalclubs geweest dan zijn favo riete club: Ajax. Pas in zijn nieuwe chef, de heer Van der Pol, had hij eindelijk een bondgenoot gevonden. "Ach ja, ieder krijgt wat hem toekomt," verklaarde hij. Als laatste onderdeel van zijn speech bedankte hij de aanwezige 65-plussers voor hun komst ("Let wel, zij hebben de brouwerij groot ge maakt!") en natuurlijk zijn twee steunpilaren Mieke van Wamelen en Elly Koopmans. Amsterdam - Op vrijdag 26 oktober jl. werden de heer en mevrouw Prins en familie ontvan gen door de heren Welmers, Kruidenier, Jan sen, Anink, Wimmers en mevrouw Van Kooten op onze vestiging aan de Mauritskade. Tijdens deze ont vangst overhandigde de heer Welmers de gouden speld ende jubileumgratificatie. Op de drukke receptie die volgde op deze ontvangst werd de De heer Sloot bij zijn afscheid Amsterdam - In de ontvangstruimte de Kuiperij aan de Van der Helststraat werd op 7 november jl. afscheid genomen van de heer H.J. Sloot. De heer Sloot was veertien jaar bij ons conern in dienst als chef van de interne dienst. Hij werd offi cieel ontvangen in de lunchkamer aan de Van der Helststraat door de heren Banz, Bolthof, Van Kerkwijk en mevrouw Ket ting. Hier kreeg hij ook het personeelscadeau in de vorm van een enveloppe met inhoud overhandigd. Toen het gezel schap zich hierna naar de Kuiperij begaf, wachtten daar vele belangstellenden. De heer Sloot had te kennen gegeven liever geen toespraken te willen, zodat men hem direct de hand kon gaan schudden. Van een groep afgevaardigden van de P.T.T., waar hij al die jaren nauw mee heeft samenge werkt, kreeg hij een aantal cadeaus aangeboden, waaronder ettelijke blokken hout voor de open haard. Het schoonmaak bedrijf LeBelle bood de heer Sloot een Workmate aan. De receptie was erg gemoedelijk en gezellig en duurde dan ook nog vele uren voort. 32

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 36