(D TT Q> Q> mam 3. 1. bloem, bloem 2. Wereld Kampioenschap, geleidelijke ontwikkeling, titel, sterke drank, van veel soorten, met algemene stemmen 3. stormvogel, wederkerig, sterke drank, tijdperk, verlichting in een stad 4. lichaamsdeel, ovaal, boom, hoofddek sel, zwaar overdreven, dierengeluid, scheikundig element, plant 5. Europeaan, langzaam, titel, bunzing, regeringsreglement, Frans kerstlied, wie zonde begaan heeft, wilde haver, dierentuin 6. transportonderneming, meubelstuk, groet, klef, taaleigen, een zekere, vor dering 7. verdienste, lijst van kandidaten, Rijks Waterstaat, muzieknoot, motorren- nenv vervelend, hemellichaam, vrou wennaam uit de Bijbel, persoonlijk voornaamwoord 8. Engels telwoord, traag, ijdel mens, oppervlaktemaat, vogel, het jagen op bepaalde hoenderachtige vogels 9. gezondheid, apparaat voor vervoer van maaltijden, ijzerhoudende grond, vrouwelijk dier, teruglopen van het water, grotsalamander, bijwoord 10. bezoldigen, deel van de Bijbel, vreem de titel, recht stuk water, let wel, een zekere, Gemeentelijke Dienst, vlakte maat, mengelwerk 11. wapen als ereteken, scheikundig ele ment, ondernemingsraad, tijdsbepa ling, kaartspel, niet rijp van geest, oorsprong 12. opbergruimte, bal en hamerspel, water in Brabant, van gelijke mening, trekjurk, keizerrijk, priem, kleur 13. uitroep, mislukking, rivier in Frank rijk, laatstleden, nimmer, steltvogel, water in Utrecht, oude lengtemaat, handel 14. boom, bewijs van lidmaatschap van protestantse kerken, lijst waarop ionen staan aangetekend, inlichting, jongensnaam, ineenpassend stel schalen e.d. 15. familielid, helder scherp geluid, riet fluitje, oude lengtemaat, op de rand, bediende, persoonlijk voornaam woord 16. vlasbewerking, en anderen, middel eeuwen, familielid, rivier in Italië, knaagdier, dat is, knaagdier, keizer- koninklijk, als boven, eekhoorn, ei land in de Oostzee 17. luizeëi, uitroep, brok kermisversnape- ring, slaghout, telwoord, drank,schei kundig element, terug, larve 18. zonder stemming, bekend dal in Duitsland, trajectkaart voor bepaald aantal ritten, boom 19. wild zwijn, omlijsting, wie één oog heeft, en anderen, ronde kaassoort, buitenhaven, perceel 20. boomvrucht, inwendig orgaan, maal steen, sneeuwhut, Eerste Kamer, bond van samenwerkende staten 21. verwonding, tijdperk, waterin Utrecht, soort bevruchting, rust, enkelvoudige stof, raadsel, jongensnaam 22. maanstand, loopvogel, gedienstige, genezen, natie, vreemde munt, één tonig zingen 23. Bijbelse naam, mand, muzieknoot, plaats in Zweden, plaats in Drente, platvloers, ongebleekt, vreemde 24. leesteken, Noord-Brabant, honingbij, telegraaf restant, noorderbreedte, wild zwijn, hevig, elk, godheid, voor zetsel 25. Toegepast Natuurwetenschappelijk Onderzoek, loofboom, mestvocht, kijken, ruw wrijvend voorbijgaan, be zit van een boer, zevenstemmig mu ziekstuk 26. eerwaarde heer, godheid, verering, ter plaatse, vreemde munt, dun hout uit 3 lagen, vogel 27. Europeaan, tor, slagader, eerste be ginselen omvattend, voorzetsel, brandverf, titel 28. oogdruppel, een zekere, zeesnel- heidsmaat, dagtekening, godheid, omlaag buigen, voegwoord, palingen 29. plaats in W-Duitsland, knokploeg, langspeelplaat, erewapen, rangtel woord, plaats in Rusland, hobby-blad 30. Nederlands auto-nummerbord, na schrift, inlands medicijn, vierhandig dier, teken, soort appel, produkt van de kip (meervoud), munt, witvis 31. vloeibare massa, wilde haver, leer van de beenderen, zoon, vereffenen, UEdele, wier 32. gewicht, jong dier, rangschikken, af stand van O-meridiaan in oostelijke richting, wee, kunstprodukt, nog eens 33. winter doorbrengen, water in Oosten rijk, zeefwerktuig, vreemde, gevolg van overmatig drankgebruik, geheel de Uwe, dun 34. vreemd, jongensnaam, ongelovige, draagkracht van vervoermiddelen, persoonlijk voornaamwoord, wal, per soonlijk voornaamwoord 35. van dezelfde soort, beslissende om mekeer, korenaren, vorderaar, gek heid, troefkaart, vreemde lengtemaat 36. Nederduits, afwijzing van alle be staande waarden, voorzetsel, geza menlijk, dubbelkoolzuurzout, ver voermiddel 37. druktoren van waterleiding, naald boom met giftige bessen, soort on derwijs, waarmee filmgevoeligheid wordt aangegeven, bontsoort, uitroep van pijn, uitroep van verbazing, schei kundig element 38. met grote spoed, toespraak van paus tot kardinalen, olievet, drukmeter, godsdienst, titel 39. nooit meer, eiland in de Oostzee, scheikundig element, afweermiddel tegen slakken, tennisterm, predikant, hij 40. Generale Staf, marsvaardig, schei kundig element, ondanks, benaming van de jongste stoker in steenbakke rij, matroos 41. slotwoord, lariks, zeer veel, ver dragen, smederij, laatstleden, vrucht bare plaats 42. tijdperk, ongelegen, overgebleven lit teken van knijpen, samenzweerder, plaats in Brabant, sportgebeuren in Drente 43. soort radijs, hevige storm, rijksgrond, jammeren, fijn weefsel, gebak 44. lengtemaat, gebergte in België/ Frankrijk, gespierde nek, paarde- kracht, loopvogel, berghoogte, adm. troepen, Europeaan, laatstleden 45. Indonesische houtsoort, sneltrein, ziekte door eenzijdige teelt van aard appelen, zin 46. lage rivierstand, luiaard, zeer oud, plaats in Zweden, terrein voor wed strijden, ontzaglijk, aarden vaatwerk, voorzetsel 47. trotse houding, gewicht, gemeen, drank, drank, drietenige struisvogel, franse aardpeer als groente, half 48. papperig slijk, morsig, sinaasappel limonade, Russische heerser, schuld vereffenen.

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 32