fg 1000, 750,- 300, 300,- H. Delannoy J. Wilbers A. Beunis D. van Hoegee H.K.M. Arens H. van Leeuwen BELONINGEN AANMOEDIGINGSPREMIES Zoeterwoude Het idee van de heer Delannoy, werk zaam in de bedrijfskantine, heeft be trekking op een verandering van werk wijze in de bedrijfskantine. Hierdoor worden besparingen verkregen in ver band met schade door statiegeld. dozen opgespoord worden. Het sy steem bestaat uit een drempel in de rollenbaan die een lege doos optilt. Door het onderbreken van de licht straal wordt het dozentransport stop gezet, zodat de lege doos eruit geno men kan worden. Horecagebied Midden-Brabant Het idee van de heren Wilbers en Beu nis, werkzaam in het Horecagebied Midden-Brabant, heeft betrekking op de verbindingspoort tussen de brou werij en de drankenhandel, waardoor het transport buitenom niet meer nood zakelijk is. Zoeterwoude Op de verpakkingsstraat van de export colonne te Zoeterwoude passeerden wel eens lege dozen de controle-appa- ratuur. De heren Van Hoegee en Arens, beide werkzaam in de bottelarij, be dachten een systeem waarbij lege Zoeterwoude Voor het bijvullen van de oliepotten van de vullers moeten deze stilstaan, het geen produktietijd kost. De heer Van Leeuwen, werkzaam in de storings dienst, kwam op het idee om voor deze oliepotten een oliereservoir te plaatsen met een afsluiter. Door het openen van de afsluiter kan de olie vanuit het reser voir in de oliepotten lopen. Voor deze handeling hoeft de vuiler niet stil te staan. Tevens behoeft het reservoir slechts enkele malen per week te wor den bijgevuld waardoor het werk van de smeerder wordt vereenvoudigd. Amsterdam J.W. Smit, verpakken f 200,- A.V. Kievit, brouwen f 140. H.K. Ramnares, brouwen f 80,- J.W. Smit, verpakken f 80- R. Thonhauser, energie- en storingsdienst f 70,- M. Mühlenbach, energie- en storingsdienst f 70,- C. Lucke, energie- en storingsdienst f 70,- G.A. Hanja, energie- en storingsdienst f 70,- Mw H.M. Nieuwenhuis, pi. pers. dienst f 50,- C. Lucke, energie- en storingsdienst f 50,- W.W.A. Klein, interne dienst f 50,- A. Kint, molenzolder f 45. L. Navarro Alcazar, verpakken f 25- Bunnik P.C. de Wit, bottelarij f 100,- D.E. Turksema, bottelarij f 75- D.E. Turksema, bottelarij f 50,— H. van Breenen, storingsdienst f 50,- A.H. Evers, bottelarij f 50,- 's-Hertogenbosch P.J. Leenders, ziederij f 50,- Th.J. van Rensch, public relations f 50,- W. Ritmeyer/T. Blom, centr. magazijn f 50,- Horecagebieden Mw K. Beyen-Verwey, drankenhandel Nijmegen f 150,- Zoeterwoude W.J. Brugmans, storingsdienst f 200,- L.M. Mosterdijk, storingsdienst f 100,— A.W.J. Beer, bottelarijf 100.- W.W. Wijnands, bewaking f 60,- S.P.G. de Wit, bewaking f 60,- H. Kranenberg, smeerdienst f 60,— R. van Amsterdam, kantoorkantine f 50,- G. van Hartevelt, dienstgebouw f 40,- W.J. Brugmans, storingsdienst f 40,- ledereen kreeg een geschenk uit de groep behorende bij de belo ning. Amsterdam J. Heemskerk, verpakken B. Kromhout v.d. Meer, pl. pers. dienst J. van der Meulen, belading 's-Hertogenbosch M.H. van Munster, bottelarij H.N.M. Mordang/J.P. van Vugt, bottelarij H.G.M. Kreté, bottelarij H.J. van Geene, interne dienst Horecagebieden P. van der Hoff, horecaverteg. Rotterdam W.L.M. Verstegen, horecagebied Mid.-Brabant B.J. van der Kran, drankenh. V.D.H.-Veraar G.H. van Oyen, drankenh. Tiet B.V. J.G.N. van Doorn, van den Akker-Haring B.V. Mw I. Genovese-Louwe Kooymans, drankenh. Havenstad J.F. van Cleef, drankenh. Nijmegen K. Roelfs, drankenh. Annaert, Dicben en Baggerman Leeuwarden E. Bosma, produktie Zoeterwoude F.X. Scheffer, brouwhuis C.A.M. van Duivenvoorden, mech. werkpl. A.H. Wentink, brouwhuis A. Noorbeek, brouwhuis H.C. Gerbes/A. Rotmensen, dienstgebouw H.G.M. Verhoosel, postkamer M. Nousavi, storingsdienst R. van Amsterdam, kantoorkantine U.W.M. Sobocinsky, vertaalafd. G.K. Wierks, bottelarij A.H. Wentink, brouwhuis A. van Dalen, energiedienst f 25,- f 25,- f 25,- f 25,— f 25- f 25,- f 25,- f 25,- f 25- f 25,- f 25,- f 25,- f 25- f 25- f 25,- f 25,- f 25,- f 25,- f 25,- f 25,- f 25,- f 25,- f 25,— f 25,- f 25,- f 25,— f 25,- f 25- 17

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 17