AMSTERDAM I Gehuwd: H.A. van Wijk (electr. techn. werkpl.) met mej. J. Meijer C. Dijkstra (technologische dienst) met mej. P.A. Broers Mej. J.M.C. Boeren (export gedist. internat.) met M.R. Schater P. van Vliet (beheervorderingen) met mej. L. Wolffgramm J.M. Slingerland (plann. control) met mej. W.J.G.M. Jutte J. de Man (scheepsprov.) met mej. M.A. Sinjorgo Geboren: Bianca, d.v. W. Lanfermeyer (plaats, adm.) Tamara, d.v. A.A.M. Bosma (plann. control) AMSTERDAM II Geboren: José Luis, z.v. L. Perez Navarro (bottelarij) BUNNIK Geboren: Bouchra, d.v. A. Belgadi (bottelarij) Said, z.v, M. Aarab (bottelarij) Marjolein d.v. A.J. Muilman (spec, markten) Joyce D., d.v. W.S. Bes (interne dienst) Dennie R., z.v. R.A. Jansen (bottelarij) HATTEM Geboren: Jeroen, z.v. magazijn J. Hoedemaker (expeditie- 'S-HERTOGEN BOSCH Gehuwd: A.N.M. Aerts (bedrijfsbureau) met mej. A.E.M.A. van Zuilen R. Reijman (energie- en stor. dienst) met mej. W.G. Wentink Geboren: Jeroen, z.v. Th. Spierings (kwaliteitsdienst) Ronald, z.v. mevr. V. Berens-Klein (techn. dienst) Desiré, d.v. L. Weber (bottelarij) Claudia, d.v. R.E. Kramer (bottelarij) Robertus, z.v. J. Bertrums (bottelarij) LEEUWARDEN Geboren: Richard, z.v. J. van Asperen (verpakken) ROTTERDAM Gehuwd: Mej. M.B.M. de Wild (exp./transp. afd.) met H. van Noort S.C. van Wijk (beheervorderingen) met mej. H. Noordhoek E.J. Smit (exp./transp. afd.) met mej. S. van der Heide ZOETERMEER Gehuwd: R. Mahieu (admin.) met mej. J.v.d. Horst Geboren: Akash, z.v. J. Sukhraj (portiers/bewaking) ZOETERWOUDE Gehuwd: Mej. L. Kolfoort (phys. distr.) met J.F.M. Willemsen S. Ar\es(bott.) met mej. W. Belt W.A. de Waard (centr. computercentrum met mej. C.J. van Duijn Mej. M. van Wijngaarden (E.B.C.) met J.P. de Vries Mej. S.M. Braggaar (centr. satarisadm.) met B.H.M.B. Geijer M.H.C. Heins (programmering) met mej. Y.J. Kramer J.A.A.F. Caspers (plaats, adm.) met mej. I.M.L. Verhaegen Mej. J.W. Schildwacht (plaats, adm.) met J.W.M. Steenbergen M.A.M. van Steijn (bottelarij) met mej. E.E.M. Hoogenboom W.J. Brugmans (stor. dienst) met mej. J. T roost D. Kuyt (bottelarij) met mevr. J. Krijgsman Geboren: Mark, z.v A de Niet (procesbesturing) Daniël, z.v. J.C.M. Klomp (emballage en bulk reel, art.) Henk, z.v. L. v.d. Velde (computercentrum) Jeroen Christiaan, z.v. Th.N. Mak (techn. support.) Mirelle Maria d.v. R.H.P.M. Gerritsen (perso neelszaken kantoor) Corina, d.v. A.M. Morais (bottelarij) Eliza, d.v. J. Soares (bottelarij) Ronald, z.v. W.J.C. Mensen (stor. dienst) Arendje, d.v. J. Kuyt (techn. dienst) Onze dienst verlieten A/Wet: F.C. Fontein (strat. markten) R/Cr. Mevr. P.Y.C. v.d. Sman-Linde (exp./ trarisp. afd.); mevr. I.M. v.d. Purchase-v.d. Water (exp./transp. afd.) Z/Wou: G. Gressie (centr. lab.) B.L.P.J. Ringeling (personeelsdienst mark. verkoop bier GESLAAGD Bunnik R.A.F. van Dorst en J. van Doleweerd (nat. acc. management) voor de cursus middle- management 's-Hertogenbosch B. Sleeman (plann. werkvoorber.. techn. dienst) voor het diploma toegepaste bedrijfs organisatie: J.M. Dullaart (Hein. autom. groep) voor de cursus organisatie infor matieverzorging; P. Groenendijk (repro grafie) voor het m.a.v.o.-4 diploma; C.G. de Blaazer (Hein. Autom. Groep) voor de cursus systeemonderzoek (S3), D.J. Hage- man (verkoop thuisverbruik) voor het exa men NIMA-A. DANKBETUIGINGEN: Langs deze weg wil ik u allen, mede namens mijn vrouw, hartelijk bedanken voor de wijze waarop u mijn 40-jarig jubileum tot een on vergetelijk gebeuren hebt gemaakt. F. van der Lee De 29e september was een verrassende dag voor ons. Sfeervol heb ik afscheid genomen. Mijn vrouw en ik willen u daarvoor hartelijk danken, ook voor de goede wensen, bloe men en cadeaus. We zullen het niet gauw vergeten. j.j. Diesbergen Graag willen wij u bedanken voor de leuke reacties en de belangstelling bij mijn 25- jarig jubileum. Het is voor ons een leuke dag geweest, waarop we met plezier kunnen terugkijken. Henk en Ria Soederhuijzen-Middelink Voor de symphatieke reacties welke mij ten deel vielen ter gelegenheid van de viering van mijn 25-jarige dienstverband ben ik u zeer dankbaar. Mede door de overweldi gende hoeveelheid felicitaties, correspon dentie, cadeaus etcetera zal ik nog lang met goede herinneringen aan deze dag terug denken. H.J. Kiev its Mede namens mijn echtgenote en kinderen wil ik bedrijfsleiding en collega's, ook die genen uit Den Bosch en Zoeterwoude, harte lijk bedanken voor de belangstelling en de schitterende cadeaus die ik mocht ont vangen bij mijn 25-jarig jubileum. A Meyer De vakanties zijn weer teneinde en alles heeft weer zijn normale verloop. Van die gelegen heid wil ik dan ook graag gebruik maken om allen, die eraan meegewerkt hebben mijn 25- jarig jubileum tot een onvergetelijke dag te maken, van harte te bedanken. Dank voor alle mooie cadeaus, bloemen en geschen ken! Dank aan de vrienden medewerkers uit het Bossche, die de lange rit naar Nuth maakten om door hun aanwezigheid dit feest op te luisteren! Een speciaal woord van dank aan de afdeling expeditie, die in de topdrukte toch de tijd kon vinden om de hal om te toveren tot een heerlijk helder café! U allen maakten er een prachtig feest van, waar wij nog vaak met veel genoegen aan terug denken. Mede namens mijn vrouw, dochter Marie-Louise en schoonzoon Chris, hart stikke bedankt! Gerrit van Hilten 20

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 20